Home / Інші види спорту / У Тартакові відбувся турнір з пляжного волейболу

У Тартакові відбувся турнір з пляжного волейболу

У Тартакові відбувся турнір з пляжного волейболу, приурочений пам’яті засновника відбиванки на Сокальщині, доктора теології, філософії та права, вихідця з цього села Петра Саноцького.

Біля пам’ятника П. Саноцькому урочисто відкрили традиційні змагання, які проводять уже вдев’ятнадцяте. Участь взяли голова районної ради Ігор Дацюк, президент федерації волейболу Львівщини Микола Пшевлоцький, голова районного літературномистецького об’єднання «Колос» Володимир Полянчук.

Учні школи, якій присвоєно ім’я Петра Саноцького, розповіли про його життєвий шлях. Гості та спортсмени поклали вінки до пам’ятника і могили П. Саноцького.

Змагання, учасниками яких були вісім команд, тривали два дні.

Призерами стали: третє місце вибороли львів’яни Євген Чарнош та Юлій Петраченко, другими були сокальчани Андрій Ганіткевич та Сергій Луцик. Без поразки пройшли турнір і стали переможцями Артем Капелусь та Сергій Пащенко.

Вперше участь у турнірі взяли представники Тартакова, Горбкова, Боб’ятина і Лучиць.

Народний депутат України Володимир В’язівський вручив переможцям Кубки, іменні грамоти, медалі, грошові винагороди, подяки.

Від імені волейбольного клубу «Сокіл», головний тренер Роман Новацький подякував Тартаківському сільському голові Степану Орловському, директору школи Сергію Порташу, приватному підприємцю Юрію Войтовичу, а також Ганні Калюзі, котрі доклали максимум зусиль і за короткі терміни побудували пісковий майданчик.

Зі суддівством добре впоралися Олександр Токаж та Ярослав Трохим.

Соломія ЛУКОВЕЦЬКА.

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Сокалі пройшли змагання з баскетболу

1-2 листопада на базі Сокальської ДЮСШ ...