Home / Наші інтервю / ОСНОВНИЙ БОРЖНИК – ЧЕРВОНОГРАДСЬКА АВТОБАЗА

ОСНОВНИЙ БОРЖНИК – ЧЕРВОНОГРАДСЬКА АВТОБАЗА

Про те, як проходить погашення заборгованості по виплаті заробітної плати в районі, розповів голова Сокальської райдержадміністрації Микола МИСАК.

У Президента України, голови облдержадміністрації на постійному контролі стоїть питання погашення заборгованості по виплаті зарплати. Який стан у Сокальському районі?

На виконання доручення Президента України від 29 червня 2010 року № 11/1378 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 серпня 2010 року №1609 "Про затвердження плану невідкладних заходів щодо погашення заборгованості з заробітної плати" погашення заборгованості по виплаті зарплати у Сокальському районі є на порядку денному нарад з керівниками підприємств, засідань районної комісії з питань своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості з заробітної плати. На 1 вересня поточного року підприємства району заборгували своїм працівникам 3880,6 тисяч гривень. Основними боржниками є ВАТ "Червоноградська автобаза" 3590,9 тисяч гривень це 93 відсотки всієї заборгованості району, ЖКГ м. Великі Мости, ЖКГ м. Белз, ПАФ "Угринів" та інші.

Як працює районна комісія з питань своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати?

Проведено чотири засідання комісій, яку я очолюю. На її засіданнях присутні керівники підприємств боржників. Вималювалась тенденція погашення заборгованості по зарплаті. На 1 вересня порівняно з 1 серпня цього року зменшили заборгованість ЖКГ  м. Великі Мости на 28,8 тис. грн., ЖКГ м. Белз на 4,3  тис.грн, ПАФ "Угринів" на 73,7 тис. грн.

Виходить, що проблемою залишається лише ВАТ "Червоноградська автобаза"?

Так, це підприємство є відкритим акціонерним товариством, 51% акцій якого знаходиться в розпорядженні Міністерства вугільної промисловості, а специфіка його роботи полягає в наданні послуг ДП "Львіввугілля", ДП "Волиньвугілля", ВАТ "Львівська вугільна компанія". Діяльність Червоноградської автобази розглядалась на засіданнях районної комісії вісім разів у 2008 році, чотири  у 2009 році і чотири вже у 2010ому. Незважаючи на всі ці заходи, заміну арбітражних керуючих, звернення до Мінвуглепрому працівників автобази, стан справ з погашення заборгованості не поліпшився. Наші прохання на те, що за сприяння Мінвуглепрому ДП "Вугілля України" повністю розрахується за відвантажене вугілля з ДП "Львіввугілля" та  ДП "Волиньвугілля", а ті відповідно повернуть борги ВАТ "Червоноградська автобаза" за надані послуги, що дасть змогу закрити питання погашення заборгованості з виплати зарплати, не справдилися. Вважаю погашення заборгованості по ВАТ "Червоноградська автобаза" неможливим без втручання Міністерства вугільної промисловості. Все це було викладено в листі до заступника голови Львівської облдержадміністрації Євгена Пастуха, який є куратором нашого району.

Сокальська райдержадміністрація проводить щоденний моніторинг з  погашення заборгованості із заробітної плати, посилює контроль за підприємствамиборжниками, оприлюднює в ЗМІ позитивні приклади з виплати зарплати і подає підприємстваборжники.

Записала Олена САГАНСЬКА.     

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Чим живуть працівники охорони здоров’я?

Лікар – це набагато більше, ніж ...