Home / Наші інтервю / Вибір ліків великий. А можливості?

Вибір ліків великий. А можливості?

Постійно ліки вживає третина українців, майже п’ятдесят відсотків купують медпрепарати без призначення лікаря. Такі результати опитування, проведеного інститутом Горшеніна. Я поцікавилася у сокальчан, як часто вони приймають ліки? Чи звертаються за порадою до лікаря? Чи доступними є для них ціни на медикаменти в аптеках?

Євгенія СІТОВСЬКА, пенсіонерка:

– У мене підвищений артеріальний тиск. Ходила на прийом до терапевта, він призначив препарати. Придбала ці ліки в аптеці, але після їх прийому мені стало погано, вони мені протипоказані. Тому  вживаю “Раунатин”, ціна на нього доступна, а головне – він мені допомагає.

Леся АНДРУСЕНКО, працівник страхової компанії:

– Недавно захворіла. Звернулася в поліклініку до лікаря. За його призначенням придбала медикаменти, зараз лікуюся. Медпрепарати недешеві, надіюся, вони мені допоможуть.

Марія РЕМЕЗОВСЬКА, пенсіонерка:

– Нещодавно одержала пенсію, а вже частину тих грошей залишила в аптеці. Маю хворе серце, підвищений тиск. Була на прийомі в лікаря-терапевта, він дав назначення. Щоденно приймаю “Семлопін”, “Кратал” – а це великі кошти. Добре, що хоч ліки ефективні.

Григорій ГЕРАСИМЧУК, домогосподар:
– У мене хворе серце. Часто лікуюсь стаціонарно. Хоча ціни на медикаменти в аптеках дуже високі, але всеодно купую, адже бути здоровим – це найбільше щастя. Хочеться, щоб ціни на  лікарства стали доступнішими, бо зараз далеко не кожен може собі дозволити купити ліки, які призначає лікар.

Катерина ХОЛОД, пенсіонерка:

– Хворію на остеохондроз та виразку шлунка. Також в мене підвищений тиск. Кожен день приймаю таблетки, а ціни на них зростають. Лікар приписав мені “Орністат”, раніше він коштував 140 гривень 10 копійок, а зараз купила за 192 гривні 40 копійок. Крім того, вживаю таблетки від болю у шлунку, проти тиску. Щомісячно витрачаю 450-500 гривень на придбання ліків. Часто приходиться лікуватися стаціонарно. Я – учасник війни, тому частину ліків у лікарні мені видають безкоштовно.

Людмила ФАРТУШНА, домогосподарка:

– Дякувати Богу, хронічних захворювань у мене немає, тому медикаменти купую не часто. Але мене лякає те, що навіть в аптеках є постійні клієнти. На те, що люди часто хворіють, мабуть, впливає забруднене навколишнє середовище.

Записала Ольга РОМАНЮК.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Добровольці Корпусу Миру відновили свою роботу в Україні – інтерв’ю з волонтеркою Дженніфер Лі, яка приїхала на Сокальщину

Після тимчасової перерви, яку уряд США ...