Home / Листи до редакції / Як придбати якісний і надійний аккумулятор для роботи в будь-яку погоду

Як придбати якісний і надійний аккумулятор для роботи в будь-яку погоду

Корейські автомобільні акумулятори Medalist – це сучасний зразок надійного і продуктивного джерела живлення для транспортних засобів. Вони дуже добре справляється з тими навантаженнями, які виникають в легкових авто з-за великої кількості додаткових енергоспоживаючих пристроїв : обігрівач сидінь, навігатор, відео реєстратор та інша бортова електроніка.

Кожен водій знає, що чим більше техніки напхано в машині, тим більш потужний акумулятор буде потрібно для забезпечення безперебійної роботи всіх додаткових пристроїв. При цьому досить складно вибрати якісний акумулятор.

Багато експертів на практиці перевірили робочі якості і технічні параметри акумуляторів Медаліст. Ці стартерні батареї не раз ставали призерами незалежних тестів, демонструючи високі стартові струми і надійність.

Серед достоїнств стартерних батарей цієї марки – унікальний склад і метод виготовлення акумуляторної решітки. І плюс, і мінус, зроблені з унікального сплаву з вмістом кальцію ( Са / Са). Саме цей метал замінив класичний сурм, що дозволило отримати більш довговічні й ефективні акумулятори. Решітка легша, при цьому в кілька разів міцніше класичною. У підсумку батарея стала легше, при тій же номінальної ємності.

Технічні особливості акумуляторів представлені в розділі : Акумулятори Медаліст.Еслі коротко, то можна виділити наступні переваги:

– Високі стартерні струми.

– Тривалий термін експлуатації, приблизно на 30 % вище, ніж у класичних свинцевих батарей.

– Міцна акумуляторна решітка, яка стійка до навантажень, перепадів температури і трясці.

– Мінімальний саморозряд.

Повна потребує обслуговування, цього вдалося добитися завдяки малій витраті води і установці спеціальної кришки з унікальною лабіринтовою системою, яка конденсує воду, не даючи їй випаруватися з корпусу акумулятора.

Як бачимо, ці батареї мають дуже хорошими функціональними параметрами. Вони ідеально працюють навіть при сильних морозах, і забезпечують успішний пуск автомобільного двигуна при -30 градусів. Більше даних про них ви знайдете тут

Купити сучасний кальцієвий акумулятор Medalist ви можете в Києві у офіційного постачальника – « АКБ- Систем». Доступна ціна, великий вибір моделей для всіх марок авто, сервісне обслуговування.

Джерело інформації надано сайтом : akym.com.ua.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Львівські рятувальники відточували професійну майстерність під час навчань у Бориславі

11 жовтня на території Бориславського навчального ...