Home / Листи до редакції / Що роблять за спиною громади Ульвівка?

Що роблять за спиною громади Ульвівка?

Ми, депутати Телязької сільської ради, через газету «Голос з-над Бугу» хочемо дізнатися, хто і які роботи проводить на греблі, яка розташована на території нашої сільради. Без нашого відома на сільському пасовищі Ульвівка встановлюють електричні стовпи (опори). Люди обурені, що автомобілі їздять по траві, на якій випасають худобу. Ми чули, що хочуть опустити шлюзи і спровокувати повінь. Ми не хочемо, щоб затопило пасовище у Теляжі, на якому випасаємо худобу та домашню птицю, а також сільський стадіон, трав'яний газон якого є одним з кращих в районі.

Хто і для чого це робить? Під виглядом електро­станції хочуть зупинити воду (хоча дешевого світла ми не будемо мати). Добре буде хіба що тим рибал­кам, які на рибі навчилися заробляти гроші. Якщо так станеться, то потерпатимуть й інші села, які підтоп­лять, тому що значно підніметься рівень ґрунтових вод. Думаємо, що не тільки жителям Теляжа, а й людям з навколишніх сіл та сільським радам уже треба бити на сполох, щоб не було запізно.

Орест КОТИК, Ірина МАГУРЧАК, Богдан АНДРЕЙЧУК, Володимир МАНДЗЯК, Василь САВЧУК, Тетяна ЗЕМЛЯК, Степан ЧЕРНІЙ, депутати Телязької сільради.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Деталі загибелі маленької дівчинки під час пожежі на Сокальщині. Відео

9 січня, у селі Муроване, Сокальського ...