Home / Листи до редакції / В Кам’янко – Бузькому районі рятувальники вчили людей правилам безпеки напередодні зимового сезону

В Кам’янко – Бузькому районі рятувальники вчили людей правилам безпеки напередодні зимового сезону

16 жовтня рятувальники Кам’янка – Бузького РВ ГУ ДСНС України у Львівській області провели профілактичне відпрацювання у с. Желдець. У проведенні заходу також взяли участь представники Желдецького старостинського округу Кам’янка-Бузької міської ради.

Рятувальники відвідали помешкання місцевих жителів, й особливу увагу зосередили на домівках людей похилого віку та багатодітних родин. Господарям пояснили елементарні вимоги пожежної безпеки, які мають бути в житлі. Рятувальники також вказали на наявні порушення, які можуть спричинити горіння й створити небезпеку для усіх мешканців будинків.

Зимовий сезон вже незабаром, тому мешканцям нагадали  правила пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення та електричних опалювальних приладів.

На вулиці ще зберігається тепла осіння погода, тому вогнеборці під час візитів до помешкань наголошували й на забороні спалювання сухої рослинності, та небезпеки від такого виду господарювання.

Усі мешканці отримали інформаційні листівки із короткими правилами безпеки. Такі листівки, сподіваємося, стануть добрими підказками для формування безпеки власного житла.

Кам'янка – Бузький район: рятувальники вчать людей правилам безпеки напередодні зимового сезону

Кам'янка – Бузький район: рятувальники вчать людей правилам безпеки напередодні зимового сезону

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Деталі загибелі маленької дівчинки під час пожежі на Сокальщині. Відео

9 січня, у селі Муроване, Сокальського ...