Home / Листи до редакції / На стадіоні «Сокіл» відбувся легкоатлетичний турнір пам`яті Юрія Ганіткевича

На стадіоні «Сокіл» відбувся легкоатлетичний турнір пам`яті Юрія Ганіткевича

На стадіоні «Сокіл» відбувся легкоатлетичний турнір пам`яті першого директора дитячоюнацької спортивної школи «Соколяни» Юрія Ганіткевича. У цій школі є така традиція, яку підтримує відділ у справах молоді і спорту РДА: на честь колишніх тренерів цього спортивного закладу організовувати спортивні змагання, в такий спосіб розповісти про тих, які свого часу піднімали спорт на Сокальщині, а ще більше дати можливість юним спортсменам в черговий раз позмагатися між собою.

Отож, на стадіоні «Сокіл» маршем пройшлися команди з Нововолинська, Червонограда і Сокаля. Перед ними виступили начальник відділу у справах молоді і спорту РДА Ярослав Тарасюк, другий директор, нині тренер ДЮСШ Роман Новацький, дочка Ю. Ганіткевича Оксана Проць, тренер Олена Кретів.

Переможцями турніру в бігу на 60 метрів стали Артур Назарук з Сокаля та Марія Сироїд з Червонограда, вони були визнані кращими легкоатлетами турніру і їх нагородили іменними призами. В бігу на 300 метрів перемогли Назар Маковський з Сокаля та Марія Сироїд з Червонограда. На 600 метрів перемогу здобули сокальчани Богдан Пидляк та Соломія Рудик. Одну кілометрову бігову доріжку першими подолали сокальчани Дмитро Матвійко та Олена Пікунова. У стрибках найкращими були Роман Ваврух з Нововолинська та Роксолана Бусько з Червонограда. В естафетах серед дівчат перемогу виборола команда з Червонограда, серед хлопців кращими були сокальчани.

Директор Сокальської ДЮСШ Роман Плетінка, начальник відділу у справах молоді і спорту Ярослав Тарасюк вручили переможцям нагороди. Організатори змагань вдячні спонсорам, які надали призи, це «Скомекс» (Віктор Захарко), «Ніка» (Марія Шамборовська), підприємець Світлана Кокотень та відділ у справах молоді і спорту РДА.

Олена КРЕТІВ, тренер Сокальської ДЮСШ «Соколяни».

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

З 1 вересня на території Сокальщини та Червонограду проводиться оперативно-профілактична операція «Зброя та вибухівка»

З метою стабілізації оперативної обстановки щодо ...