Home / Листи до редакції / Переваги торгівлі на фінансовому ринку з TeleTrade

Переваги торгівлі на фінансовому ринку з TeleTrade

TeleTradeДещо про TeleTrade

Компанія TeleTrade розпочала роботу на фінансовому ринку з 1994 р. коли був відкритий перший офіс у Москві. З тих пір вона безперервно рухається вперед, удосконалюючись і постійно покращуючи якість своїх послуг, а також збільшуючи перелік можливостей, які надаються клієнтам. Але в чому ж полягають основні переваги торгівлі на міжнародному валютному ринку разом з TeleTrade ?

Переваги торгівлі з TeleTrade

Перше і одне і з найважливіших переваг – досвід (компанія працює на фінансових ринках з 1994 року, тобто вже майже 20 років, а це багато чого коштує). Крім того варто відзначити, що TeleTrade це не тільки перевірена часом, але й компанія, яка постійно розширюється. Почавши лише з одного представництва в Москві в 1994 році, на даний момент вона вже має офіси в 22 країнах світу. TeleTrade – це цілий холдинг фінансових компаній.

Друге важлива перевага – прекрасна аналітика (прогнози фінансових експертів TeleTrade багаторазово визнавалися одними з найточніших), а також професійне консультування клієнтів з усіх питань, пов'язаним з трейдингом, про які ви можете прочитати тут. Не менш важливим є і наявність величезного набору торгових інструментів, до числа яких відносяться : валютні пари, CFD на ф'ючерси, нафту, метали. Крім того, TeleTrade надає своїм клієнтам широкий вибір версій торгового терміналу MetaTrader для відкриття угод та здійснення контролю над ними ( надається як четверта, так і п'ята версія торгової платформи MetaTrader, що доступна для безкоштовного скачування ). МТ4 доступний як у версії для ПК, так і для КПК, IPhone, смартфонів і різних мобільних пристроїв працюють на ОС Android і Windows Mobile.

Трейдинг – справа не проста і як би компанія не прагнула допомогти кожному своєму клієнтові, деякі в силу різних обставин просто не можуть мати достатню кількість часу і сил для того щоб навчатися тонкощам торгівлі і постійно бути в курсі всіх подій.

Для людей, які не впевнені у власних силах, так само як і просто для всіх бажаючих заробляти на валютному ринку не вникаючи в тонкощі, і не займаючись торгами особисто, є можливість здійснювати інвестування в професійних трейдерів, які виконають всю роботу самостійно. Все що залишається робити клієнту, так це отримувати прибуток, а він досить чималий.

При цьому TeleTrade дозволяє клієнтам здійснювати не тільки власне інвестування, але також і стежити за результативністю торгів найбільш успішних трейдерів, їх торговими стратегіями, вибираючи тільки найбільш успішних.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Львівські рятувальники відточували професійну майстерність під час навчань у Бориславі

11 жовтня на території Бориславського навчального ...