Home / Листи до редакції / Терпець урвався

Терпець урвався

Ну, аж ніяк не можу дивитися на фізіономії всіляких чечетових, піховшеків, чаленкових, олійників і їм подібних, хоч бери та телевізор вимикай. Бо відверто брешуть, крутять фактами, мов циган сонцем – суцільна демагогія! Їм помиї лий у вічі, а вони кажуть, що божа роса. Мабуть, навчилися у свого почесного голови партії регіонів, нашого "гарантія" Конституції, який у Відні заявляє, що ми невпинно йдемо до Євросоюзу, а в цей час “гаспадін” Азаров глаголить у престольному Києві кардинально протилежне: ми призупиняємо роботу щодо вступу до ЄС.

 Аж ніяк не повірю, що ця надто несерйозна заява вислизнула з його вуст, як особиста. Звісно, виконував доручення свого патрона. Тож треба – мов ті нерозумні дітки у пісочку: вчора хотів з тобою гратися, а сьогодні – вже не хочу. Що б не трапилось у володіннях нашого "гаранта" – завжди відмовчувався. Прикладів можна навести безліч. Ну, скажімо, хоча б щодо жахливих Врадієвських подій – наче в рот води набрав. Два рази їздити на здибанки до Путіна і жодним словечком не обмовитися перед українським народом, про що вони з ним там домовлялись – це вельми не любити його. Мовляв, мені ніхто не указ, – що хочу, те ворочу.

 І ось нарешті з'явився УКАЗ НАРОДУ – рішучий бунт на майданах Києва! Підтримує її більшість підлеглих Януковича у всіх регіонах країни! Прислухатись би до їх справедливих нагальних, пекучих проблем, які вже сидять глибоко в їх печінках, – а дзуськи, нехай кров проллється! Ідуть, не соромлячись, на всіляку брехню, провокації сумнозвісні "регіонали" в упряжі з п'ятою колоною. Я вже писав у районці, де провіщував, що ці антинародні можновладці без крові, демократичним шляхом, владу не віддадуть, адже недаремно у три рази збільшили нахлібників "правоохоронців", ніж військових. Гори коштів народних іде на їх утримання! І для своєї "сім'ї" їх не шкода, і для себе (20 машин супроводу нарахував, натомість у Швеції міністри їздять на велосипедах), а на спасіння від смерті немовлят за кордоном, бо в нас вилікувати їх неможливо, коштів аж ніяк не знаходиться. Подивишся на хворе дитятко, сльози батьків, серце кров'ю обливається.

 Два рази надсилав по 30 гривень – нехай і моя буде крапля в морі, а я без них якось обійдусь. Надсилав і 35 гривень на виплату боргу мого колись улюбленого каналу TBI. А він гадом став – моя "тарілка" з нього не ловила трансляцію з Майдану. Лише 5-й телеканал транслював. Можна навести десятки прикладів, як наш "гарант" любить шикарно жити. Невже він не бачить сліз діток і їхніх батьків?

 Отож цікаво, чим же займаються ці беркутівці у той час, коли не послані бити, знущатися над народом? Може, якусь суспільно-корисну роботу виконують? Далебі, напевне, відпочивають, бо вельми скажено лупцюють людей, – авжеж, заскучали без "роботи"! І досягли свого наші славні керманичі – кров людська пролилась! А навіщо нашим зверхникам виконувати вимоги ЄС – ліквідовувати суцільні корупцію, хабарництво, розкрадання бюджетних коштів, свавілля і беззаконня? Їм і так привільно живеться. Вони давно в Європі.

 Гадав, і цього разу наш "гарант" промовчить, бо вже п’ятий день народ бунтує. Знову доручить комусь із вельможних персон звинувачувати його. Проте – ні, бачить, що тут не відмовчишся. Справа надзвичайно серйозна. Довелося самому з'являтися на ясні очі посполитих. Господи, говорити щось на кшталт, що треба мати мрію – і будемо жити ліпше, що як батько думає про дітей, так і він піклується чи піклуватиметься і т. д., і т. п., – так за чотири роки ж ні на йоту життя народу не поліпшилось, а навпаки, впало нижче плінтуса! Яке б добро ця влада не робила для людей, а воно виходило їм тільки боком. Зате синок Президента за два чи три роки став мільярдером.

 А наш шановний Прем'єр у цей час дає інтерв'ю якомусь московському кореспонденту. Уже не посилається на "попєрєдніков", що такі плачевні справи у всіх галузях господарства України, а рішуче заявляє, що він не боїться ніяких Майданів, погрожує, мовляв, так не трапиться, як при Помаранчевій революції, коли змістили законну владу. І що дивно – він же й сам стояв серед помаранчевих. Цей факт підтвердили аж два телеканали – ТВІ і 5-ий. Не можу згадати прізвище якогось владоможця, котрого Янукович звільнив, бо наступив віковий ценз – 65 років, однак Азарову вже 66 стукнуло.

 Народ терпів, та терпець урвався. І це треба добре затямити нашим високодостойникам, які видерлися сумнівними правдами на владний Олімп, а про народ забули. Жирують собі, а йому дістаються крихточки з барського столу, аби не помер з голоду. І виборці повинні добре мізкувати, за кого свій голос віддають. А владцям при цьому не забувати, що "кров людська – не водиця".

Роман КРИКУН,
пенсіонер, ветеран праці,
дитина війни.
м. Сокаль. 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Львівські рятувальники відточували професійну майстерність під час навчань у Бориславі

11 жовтня на території Бориславського навчального ...