Home / Політичні партії / 30 вересня відбулося чергове засідання Громадської ради при Сокальській РДА

30 вересня відбулося чергове засідання Громадської ради при Сокальській РДА

30 вересня відбулося чергове засідання Громадської ради при Сокальській районній державній адміністрації. Його вела її голова Мар"яна Яремчук. На порядку денному було шість актуальних питань. Заступник начальника фінансового управління РДА Людмила Грабова ознайомила присутніх із виконанням районних програм станом на 1 вересня, прийнятих Сокальською районною радою у 2011 році. Це питання викликало чимало запитань у членів Громадської ради, які вимагали конкретизувати на що пішли бюджетні кошти. А деякі з програм викликали дискусію про те, чи потрібні вони мешканцям району?

Громадська рада при Сокальській РДА вирішила ініціювати експертизу виконання районних програм, а також рекомендувала райдержадміністрації, районній та міській радам оприлюднювати інформацію про стан виконання і фінансування районних програм та проведення обласних конкурсів, районних програм та фінансування мікропроектів.

Далі член Громадської ради Алла Вавринчук зачитала звернення громадян вулиці Стефаника м. Сокаль про необхідність заміни електроопори 4786, що в аварійному стані. Начальник Сокальського РЕМ Зіновій Милик пообіцяв розібратися у цій справі й дати письмове пояснення заявникам.

Опісля члени Громадської ради почули про вжиті заходи Сокальською міською радою, районною радою та РДА на виконання рішення Громадської ради від 15 червня та обговорили пропозиції, які були висловлені громадянами на громадському слуханні 19 липня цього року "З питань тарифів на збір, вивіз та захоронення твердих побутових та великогабаритних відходів у м. Сокаль". З цих питань виступили заступник голови районної ради Володимир Чуб, заступник голови РДА Ігор Махашілов, керівник апарату РДА Марія Христинич, заступник Сокальського міського голови Олег Олійник, директор Агенції регіонального розвитку, депутат обласної ради Ганна Костюк, директор КП "Сокальжитлокомунсервіс" Богдан Леськів та інші.

Наприкінці засідання керівник апарату РДА Марія Христинич поінформувала про затверджені нормативно-правові акти Сокальської РДА за період з 1 січня по 31 серпня цього року. Опісля розглянули й інші важливі питання. Всі присутні мали змогу в невимушеній діловій обстановці вести розмову про наболіле, вносити пропозиції та слушні ідеї.

Зокрема, свої думки та пропозиції висловили директор Сокальської Агенції регіонального розвитку, депутат обласної ради Ганна Костюк, голова громадської організації "Мрія", депутат районної ради Богдан Шклянка, голова Сокальської молодіжної ГО "Центр громадських досліджень" Віталій Комбель, голова релігійної громади Української грекокатолицької церкви в м. Сокаль о. Ярослав Кащук, президент ГО Фонд Суспільних ініціатив "Міст" Микола Пивоварчук та інші. Відтак Громадська рада рекомендувала державним службовцям та депутатам при оголошенні конкурсів та розробці нормативноправових документів залучати для участі в комісіях її представників, провести громадську експертизу виконання регіональної програми "Підтримка малого підприємництва у Сокальському районі на 2011-2012 роки" та програми розвитку місцевих рад.

Голова Громадської ради Мар’яна Яремчук наголосила на необхідності налагодження співпраці комітетів Громадської ради з відповідними структурними підрозділами РДА та висвітленні інформації на офіційних сайтах даних установ, в засобах масової інформації.

Після обговорення присутні внесли свої пропозиції та схвалили рішення Громадської ради.

Любов ПУЗИЧ.

Фото автора.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Народний депутат Олег Мусій звітавув перед громадою за роботу у 2017 році

29 січня в сесійній залі Сокальської ...