Home / Політичні партії / Ми – за Київський Майдан

Ми – за Київський Майдан

1 грудня з ініціативи міської ради на центральній площі Белза відбулось громадянське віче. В ньому взяли участь жителі міста і навколишніх сіл. Віче проводилось на підтримку київського майдану, його учасники висловлювали своє ставлення до подій в столиці України, коли влада застосувала силу, розганяючи мирну демонстрацію. Бійці «Беркута» зухвало, з особливою жорстокістю, якої ще не бачила Україна за роки незалежності, били людей, не зважаючи на вік, стать. Кістяк демонстрантів становили студенти, молодь, які вимагали від Президента продовження європейського курсу розвитку нашої держави. Є багато з побоями, переломами.

Пролилась невинна кров. Серед потерпілих – студенти, журналісти, вагітні жінки.

Виступаючі на вічі – депутати районної ради Сергій Касян, Ігор Макачка, священик грекокатолицької церкви о. Олексій Левицький, міський голова Володимир Муха, учасник київської демонстрації Юрій Клепак, автор цих рядків, місцевий фермер Дмитро Клепак засудили дії влади, звинувативши в усьому Президента України і міністра внутрішніх справ.

Учасники віча підтримали вимоги мітингуючих: відставку міністра МВС Віталія Захарченка, відставку уряду Азарова, дострокові вибори Президента і Верховної ради, а також підтримали рішення позачергової сесії міської ради, звернення до Президента. Отець Олексій, звертаючись до учасників віча, просив усіх людей займати активну громадську позицію, не бути байдужими до подій в Україні, бути справжніми патріотами своєї держави, дотримуватись засад християнської етики. Ігор Макачка закликав бажаючих поїхати в Київ, підтримати майдан, бо доля України вирішуватиметься в Києві. Учасники віча підтримали їх, прийняли резолюцію з підтримкою вимог майдану. На вічі обрали комітет зі збору коштів добровільних пожертвувань для допомоги бажаючим поїхати в Київ на майдан.

Віче завершилось, але ще довго не розходились люди, ділились між собою враженнями, слухали українські патріотичні пісні.

Петро МОСТОВИЙ, учасник віча.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У Червонограді депутати хочуть змінити склад виконкому

Депутати Червоноградської міської ради розглянуть проект ...