Home / Політичні партії / Резолюція віча-протесту громади Сокальщини 1 грудня 2013 року

Резолюція віча-протесту громади Сокальщини 1 грудня 2013 року

В ніч на 30 листопада владний режим Януковича застосував силові методи проти громадян України на мирній акції "Євромайдану" у Києві, грубо порушивши Конституцію України. Ця дата ввійде в історію, як чорна, кривава субота антиконституційного перевороту, коли діючий владний режим оголосив війну власному народу.

Відмова влади від євроінтеграції та творення авторитарної поліцейськобандитської держави  це план Януковича і його партійно  регіонального оточення для продовження своєї нікчемної владної діяльності. Майбутнє країни сьогодні залежить від того, якою буде реакція громадян України, а також наших стратегічних партнерів з країн Європейського Союзу та світової спільноти.

Ми, патріоти Сокальщини, громадяни України, масовими акціями протесту на своїх територіях і по всій країні, маємо сказати Януковичу своє слово  тверде і переконливе. Якщо будемо мовчати, боятися, відсиджуватися по домівках  про демократію і європейське майбутнє України доведеться забути надовго.

Звертаємось до територіальних громад, органів місцевого самоврядування, мешканців Сокальського району про загальну мобілізацію всіх, кому не байдужа доля України та майбутнє наших дітей та онуків для захисту свого цивілізаційного європейського вибору та прав громадян. Від сьогодні "Євромайдани" або інші форми протесту мають відбуватись в кожному селі, селищі, містечку.

Закликаємо підтримати Всеукраїнську акцію непокори антинародній владі. Підтримуємо створення Штабу національного спротиву та захисту України з метою координації дій по забезпеченню відсторонення від влади диктатора Януковича та його прихвоснів на місцях шляхом мирних акцій: Всеукраїнського страйку, блокування органів виконавчої влади, інших заходів.

Вимагаємо відставки уряду Азарова в повному складі та притягнення до кримінальної відповідальності міністра внутрішніх справ і всіх причетних до кровопролиття.
Громадяни! Влада обрала війну! Ми маємо діяти адекватно, але цивілізовано, як європейська нація. Нас чекає нелегка і довга боротьба. "Влада" свій вибір зробила. Тепер вибір за нами. Народ  носій і джерело влади.

Слава Україні! Героям слава!

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Депутати Сокальської районної ради не підтримали звернення, яке стосувалося підвищення ціни на газ

2 листопада пройшло ІІ пленарне засідання ...