Home / Політичні партії / В Сокалі організували табір спортивно-патріотичного виховання молоді

В Сокалі організували табір спортивно-патріотичного виховання молоді

З 30 червня по 1 липня Сокальська районна організація ВО «Свобода» та районна молодіжна організація «Сокіл» організували табір спортивно-патріотичного виховання молоді, який проходив у лісовому масиві поблизу села Двірці. Основна його мета – дати молоді поштовх для подальшого фізичного та духовного вишколу. Загалом у ньому взяли участь близько півсотні учасників.

Того теплого та яскравого дня, 30 червня, були дві знакові для всіх українців історичні події. Це 71ша річниця проголошення незалежності України та день народження головнокомандувача УПА Романа Шухевича.

Табір розпочався шикуванням присутніх, поділом на дві командирої, молитвою до Бога та виконанням Гімну українських націоналістів. Після реєстрації та оголошення правил внутрішнього розпорядку, якими передбачалося дотримання суворої, навіть військової дисципліни, молоді учасники розпочали благоустрій наметового містечка, організацію кухні та належного санітарного стану. Варто відзначити, що у вільний від занять час, у таборі ніхто не байдикував, – хто прибирав територію, а хто допомагав готувати їжу.

Молодь у таборі отримала навики самозахисту, командної гри, витривалості та виживання у важких умовах, тим самим загартовувала себе фізично. Крім цього, юнаки та дівчата взяли участь у декількох лекціях та тренінгах, які їм підготували організатори. Це були практичні навики надання першої медичної допомоги, бесіди на історичні теми, про роль молитви до Бога для молоді. Згодом до молоді приєднався декан Великомостівського деканату, отець Володимир Юськів, який наголосив на важливості боротися за віру, добро, національні цінності та не стояти осторонь важливих питань, які стосуються України, зокрема, захисту рідної мови та національної гідності. На завершення священик поблагословив учасників, а згодом всі разом помолились до Бога за успішне майбутнє України.

Насамкінець суботнього вечора всі присутні подивились патріотичне кіно та біля ватри поспівали повстанських пісень.

Наступного дня, у неділю, після ранкової руханки, учасники таборування продовжували вишкіл різноманітними вправами та завданнями командирів. На завершальному шикуванні комендант табору Юрій Товарянський оголосив результати змагань між двома командами, заспівали національний гімн України та завершили молитвою. Згодом, пообідавши, стомлені, проте задоволені, молоді «бійці» зібрали наметове містечко та вирушили додому.

Подібні табори наша організація організовує третій рік поспіль, щоразу зголошується все більше учасників. Патріотичні вишколи вкрай необхідно організовувати для молоді, адже вона завжди брала активну участь у здобутті незалежності України на всіх історичних щаблях нашої країни. Молодь – це цвіт нації, з якого неодмінно народиться нове покоління українців – націоналістів, які своєю любов’ю збудують сильну, міцну, багату та справедливу Україну.

Ігор ПЕТРЕНКО, голова районної організації ВО «Свобода».

Фото автора.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Народний депутат Олег Мусій звітавув перед громадою за роботу у 2017 році

29 січня в сесійній залі Сокальської ...