Home / Виборчі комісії / Про склад районних виборчих комісій

Про склад районних виборчих комісій

ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСЦЕВИХ РАД ТА СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ 31 жовтня 2010 року
СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
Постанова №310 від 15 жовтня 2010 року «ПРО УТВОРЕННЯ ДІЛЬНИЧНИХ ВИБОРЧИХ КОМІСІЙ»

Виборча дільниця №22097
Голова ДВК:
Михайлюк Олександра Євгенівна, 18.05.1965 р. н., ВО "Батьківщина" .
Заступник голови ДВК:
Гужельник Олег Євгенович, 20.04.1991 р. н., РО ВО "Свобода".
Секретар ДВК:
Вавриньчук Мирослава Володимирівна, 19.03.1981 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Члени ДВК:
Ключковська Любов Франківна, 20.10.1966 р. н., с.Тартаків, под. Жукової  Б.В.
Колачинська Наталія Василівна, 04.05.1978 р. н.,•с. Тартаків, Мельничук Р.Є.
Костюк Володимир Іванович, 22.02.1961 р. н., УСДП.
Чорній Ігор Адамович, 15.02.1960 р. н., КПУ.
Саганська Ганна Микитівна, 10.03.1955 р. н., "За Україну!"
Іванойко Мирослава Ярославівна, 06.03.1979 р. н., РО Партія регіонів.
Сподарик Ольга Ярославівна, 23.06.1985 р. н., "Фронт Змін".
Мандрик Оксана Іванівна, 29.04.1984 р. н., "Наша Україна".
Мандат Ксенія Корнилівна, 26.11.1948 р. н., КУН.
Волос Юлія Ігорівна, 14.08.1989 р. н.,  ЛОО ВО "Свобода”.

Виборча дільниця №22098
Голова ДВК:
Ничай Юрій Петрович, 08.04.1982 р. н., КПУ.
Заступник голови ДВК:
Матрипула Олена Миколаївна, 6.02.1971 р. н., УСДП.
Секретар ДВК:
Вакуленко Світлана Степанівна, 14.01.1986 р. н., Народний Рух України.
Члени ДВК:
Квасна Лариса Степанівна, 24.06.1968 р. н., ВО "Батьківщина".
Магера Галина Володимирівна, 14.10.1978 р. н.,•с. Тартаків, Мельничук Р. Є.
Грабовий Володимир Богданович, 04.12.1965 р. н., КПУ.
Черній Марія Володимирівна, 31.10.1958 р. н.,"За Україну!".
Гаврилюк Андрій Романович, 24.12.1989 р. н., Партія регіонів.
Коткевич Ірина Михайлівна, 21.11.1961 р. н., "Фронт Змін".
Сусол Степан Петрович, 17.05.1989 р. н., РО ВО "Свобода".
Бульбак Марія Василівна, 02.05.1956 р. н., "Наша Україна".
Бойко Світлана Ярославівна, 17.06.1971 р. н., КУН.
Бартилюк Влодимир Васильович, 19.06.1984 р. н., ЛОО "Свобода”.
Савчук Любов Іванівна, 07.02.1973 р. н., Народна партія.

Виборча дільниця №22099
Голова ДВК:
Жеребецька Тетяна Іванівна, 11.01.1977 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Заступник голови ДВК:
Голубець Надія Ярославівна, 09.12.1957 р. н., ВО "Батьківщина".
Cекретар ДВК:
Гібляк  Надія Григорівна, 04.09.1961 р. н., від кандидата в депутати.
Члени ДВК:
Жеребецький Богдан Іванович, 05.02.1972 р. н., РО Партія регіонів.
Дзядик Степан Антонович, 03.01.1943 р. н., "За Україну!".
Дубчак Оксана Андріївна, 18.06. 1976 р. н., "Фронт Змін".
Черній Оксана   Петрівна, 16.07.1977 р. н., РО ВО"Свобода".
Мушко Володимир Романович, 24.05.1953 р. н., "Наша Україна".
Ковалик Володимир Богданович, 18.08.1990 р. н., КУН.
Мархалевич Галина  Ярославівна, 14.06.1972 р. н., ВО "Свобода".
Горбачук Ганна Ярославівна, 23.07.1944 р. н., Українська народна партія.
Ткачук Богдан Степанович, 04.08.1956 р. н., КПУ.
Поляк Валерій Семенович, 17.01.1969 р. н., від канд. на голову Савін О. М.
Андрейко Галина Ярославівна, 04.10.1960 р. н., від голови Сокальської РВК.

Виборча дільниця №22100
Голова ДВК: 
Курій Ганна Семенівна, 25.07.1952 р. н., ВО "Батьківщина".
Заступник голови ДВК:
Котик Ганна Ільківна, 22.03.1976 р. н., КУН.
Секретар ДВК:
Пеленьо Ольга Миколаївна, 05.07. 1987 р. н., РО ВО "Свобода".
Члени ДВК:
Суберляк Марія Йосипівна, 17.10.1975 р. н., КПУ.
Колтонюк Оксана  Василівна, 09.01.1960 р. н., "За Україну!".
Дейнека Руслана Зіновіївна,  19.09.1977 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Матвій Наталія Іванівна, 03.12.1973 р. н., РО Партія регіонів.
Приймак Ірина Миколаївна, 06.09.1975 р. н., "Фронт Змін".
Колтонюк Орися Олегівна, 22.06.1982 р. н., ВО "Свобода".
Викович Мирослава Михайлівна, 03.06.1976 р. н., Українська народна партія.
Салига Орися Василівна, 08.02.1986 р. н., "Наша Україна".
Калінчук Галина Володимирівна, 01.04.1956 р. н., канд. в депутати Гура М. П.
Ткачук Юлія Василівна, 27.06.1991 р. н., канд. на голову Савін О. М.

Виборча дільниця №22101
Голова ДВК:
Литвинчук Надія Володимирівна, 07.11.1973 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Заступник голови  ДВК:
Мандзяк Орися Романівна, 22.11.1981 р. н., "За  Україну!".
Секретар  ДВК:
Павкович Володимир Васильович, 14.05.1953 р. н., ВО "Батьківщина".
Члени ДВК:
Литвинчук Василь Володимирович, 21.06.1967 р. н., КПУ.
Саламанчук Тетяна Павлівна, 28.11.1961 р. н., РО Партія регіонів.
Чабан Галина Григорівна, 06.11.1963 р. н., "Фронт Змін".
Киба Тетяна Іванівна, 20.03.1977 р. н., РО ВО"Свобода".
Ігнатович Ірина Володимирівна, 05.11.1988 р. н., "Наша Україна".
Вурин Богдан Миколайович, 28.11.1968 р. н., КУН.
Гузій Стефанія Михайлівна, 15.05.1952 р. н., від кандидата в депутати.
Котик Оксана Миколаївна, 21.06.1975 р. н., НП.
Корнелю Василь Ярославович, 28.03.1981 р. н., представник кандидата на посаду Телязького сіл. голови Савіна О. М.
Саламанчук Оксана Василівна, 16.05.1981 р. н., ВО "Свобода".
Корнецька Ольга Адамівна, 15.10.1981 р. н., Українська народна партія.

Виборча дільниця №22102
Голова ДВК:
Іщишин Галина Михайлівна, 29.05.1963 р. н., "Наша Україна".
Заступник голови ДВК:
Дроник Олександра Михайлівна, 18.07.1970 р. н.,  РО Партія регіонів.
Секретар ДВК:
Опульська Стефанія Атаназівна, 10.07.1950, р. н.,  ВО "Батьківщина".
Члени ДВК:
Киба Галина Володимирівна, 01.10.1970 р. н.,  КПУ.
Кашуба Марія Степанівна, 25.06.1960 р. н.,  "За Україну!".
Киба Мирослав Васильович, 10.10.1962 р. н.,  ЛОО Партія регіонів.
Кулак Надія Іванівна, 18.06.1958 р. н.,  ВО "Свобода".
Салига Ольга Федорівна, 4.03.1976 р. н.,  від кандидата на сільського голову.
Шавлюк Ігор Теодозійович, 8.11.1969 р. н.,  від голови РВК.
Трембач Галина Степанівна, 11.01.1966 р. н.,  від голови РВК.

Виборча дільниця №22103
Голова ДВК: 
Юринець Степан Ярославович, 24.05.1971 р. н., від канд. в депутати Жовнір В. В.
Заступник голови ДВК:
Ляхович Микола Васильович, 10.01.1955 р. н., від кандидата на голову.
Секретар ДВК:
Миколайчук Олеся Семенівна, 16.11.1989 р. н., ВО "Батьківщина" .
Члени ДВК:
Миколайчук Ольга Семенівна, 20.10.1991 р. н.,  ЛОО "Свобода".
Шевчук Галина Євгенівна, 05.05.1983 р. н.,  "За Україну!".
Воробець Ольга Юріївна, 19.12.1983 р. н.,  ЛОО Партія регіонів.
Шишка Світлана Іванівна, 23.11.1980 р. н.,  РО Партія регіонів.
Шишка Лідія Мирославівна, 14.09.1974 р. н., "Фронт Змін".
Дмитрук Мар’яна Володимирівна,  17.05.1992 р. н.,  РО ВО "Свобода".
Кулинич Любов Богданівна, 01.11.1961р. н.,   "Наша Україна".
Бучма Ольга Іванівна, 24.03.1954 р. н.,  КУН.
Кіш Василь Володимирович, 24.08.1978 р. н.,  Українська народна партія.
Остапчук Катерина Ярославівна, 05.12.1981 р. н.,  КПУ.

Виборча дільниця №22104
Голова ДВК:
Король Зоряна Іванівна, 14.07.1981 р. н.,  ВО "Батьківщина" .
Заступник голови ДВК:
Дукельський Богдан Володимирович, 20.03.1963 р. н.,  ЛОО Партія регіонів.
Секретар ДВК:
Люба Іванна Володимирівна, 07.07.1984 р. н., РО ВО "Свобода".
Члени ДВК:
Федчина Богдан Йосипович, 12.11.1952 р. н., КПУ.
Киба Лариса Василівна, 30.10.1965 р. н.,  "За Україну!".
Квашинська Зоряна Леонідівна, 19.10.1985 р. н.,  РО Партія регіонів.
Малженський Іван Степанович, 17.09.1961 р. н.,  "Фронт Змін".
Квашинський Леонід Володимирович, 07.06.1957 р. н.,  "Наша Україна".
Лазорак Ольга Євгенівна, 4.07.1974 р. н.,  від кандидата на посаду сільського голови.
Демків Галина Олександрівна, 30.09.1968 р. н., від кандидата в депутати.

Виборча дільниця №22105
Голова ДВК:
Щуцька  Олександра Володимирівна, 16.12.1969 р. н.,  ВО "Батьківщина".
Заступник голови ДВК:
Чегрій Микола Юрієвич, 21.05.1965 р. н., від кандидата на посаду сільського голови.
Секретар ДВК:
Лобай Лідія Степанівна, 16.11.1951 р. н.,  "За Україну!".
Члени ДВК:
Крук Михайло Іванович, 21.02.1985 р. н.,  КПУ.
Шикульський Андрій Іванович, 24.08.1981 р. н., РО Партія регіонів.
Салига Василь  Володимирович, 29.03.1964 р. н., "Наша Україна".
Сак Йосип Іванович, 24.08.1981 р. н., ЛОО  Партія регіонів. 
Кмець Петро Петрович, 28.05.1959р. н.,  від кандидата в депутати.
Вільчинська Ольга Зіновіївна, 20.07.1978 р. н., від голови РВК.
Лола Любов Миколаївна, 3.07.1975 р. н., від голови РВК.

Виборча дільниця №22106
Голова ДВК:
Митник Григорій Миколайович, 07.03.1953 р. н., КУН.
Заступник голови ДВК:
Вільхова Галина Михайлівна, 18.04.1960 р. н., "Наша Україна".
Секретар ДВК:
Дуда Марія Михайлівна, 28.08.1980 р. н., ВО "Свобода".
Члени ДВК:
Яцків Людмила Ярославівна, 02.02.1980 р. н., ВО "Батьківщина".
Коваль Ольга Михайлівна, 21.07.1963 р. н.,  Народний Рух України.
Шостак Оксана Іванівна, 11.03.1992 р. н., КПУ.
Бубній Галина Василівна, 15.04.1959 р. н., "За Україну!".
Гайдюк Наталія Павлівна, 02.03.1967 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Шостак Наталія Василівна, 31.10.1971 р. н., РО Партія регіонів.
Бубній Марія Михайлівна,  16.03.1964 р. н., "Фронт Змін".
Семенюк Іванна Романівна, 06.07.1986 р. н., РО ВО "Свобода".
Павлів Галина Іванівна, 19.03.1968 р. н., Українська народна партія.
Ситник Ганна Петрівна, 06.03.1961 р. н., Народна партія.
Бігун Катерина Петрівна, 02.12.1960 р. н., від голови Сокальської РВК.
Пащук Оксана Володимирівна, 27.02.1973 р. н., від голови Сокальської РВК.
Возьна Галина Іванівна, 02.03.1979 р. н., від голови Сокальської РВК.
Дуда Мар’яна Мирославівна, 18.11.1983 р. н., від голови Сокальської РВК.
Логин Сергій Володимирович, 16.05.1985 р. н., від голова Сокальської РВК.

Виборча дільниця №22107
Голова ДВК:
Осташевська Ганна Йосипівна, 01.10.1956 р. н.,  "Наша Україна".
Заступник голови ДВК:
Гузар Анастасія Григорівна,  22.06.1962 р. н.,  РО ВО "Свобода".
Секретар ДВК:
Салоха Оксана Іванівна, 25.05.1967 р. н.,  УСДП.
Члени ДВК:
Сидор Юлія  Анатазіївна, 14.11.1956 р. н.,  ЛОО "Свобода".
Косяк Ольга Петрівна, 03.06.1966 р. н., Українська народна партія.
Форись Надія Михайлівна, 03.04.1972 р. н., КПУ.
Наконечна Надія Павлівна, 15.11.1959 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Сидор Марія Василівна, 06.07.1968 р. н.,  РО Партія регіонів.
Остапик Оксана Йосипівна, 23.01.1976 р. н.,  "Фронт Змін".
Шумада Галина Володимирівна, 12.05.1975 р. н.,  КУН.
Піка Галина Петрівна, 3.04.1968 р. н., ВО "Батьківщина".
Середоха Надія Петрівна, 03.07.1957 р. н., "За Україну!".
Какалюк Стефанія Іванівна, 28.05.1965 р. н., НП.

Виборча дільниця №22108

Голова ДВК:
Веклин Наталія Іванівна, 09.09.1976 р. н., "Наша Україна".
Заступник голови ДВК:
Береза Ігор Йосипович, 01.09.1961 р. н., НП.
Секретар ДВК:
Мотник Ольга Григорівна, 23.03.1956 р. н., ВО "Свобода".
Члени ДВК:
Баландюк Василь Федорович, 04.10.1963 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Шушняк Ігор Михайлович, 25.06.1985 р. н., РО Партія регіонів.
Шевчук Володимир Петрович, 08.08.1976 р. н., Хоробрів, Шевчук І. П.
Гамадин Світлана Ярославівна, 28.10.1983 р. н.,•с. Хоробрів, Сава В. Й.
Брюхович Ігор Іванович, 15.11.1978 р. н., УСДП.
Мишок Мирослава Василівна, 1.04.1972 р. н., ВО "Батьківщина".
Івашко Світлана Йосипівна, 27.02.1971 р. н., "За Україну!".
Буричка Леся Богданівна, 30.07.1966 р. н., "Фронт Змін".
Плетяк Леся Йосипівна, 15.02.1967 р. н., КУН.
Сень Надія Данилівна, 26.04.1976 р. н., Українська народна партія.

Виборча дільниця №22109
Голова ДВК:
Лиса Ірина Василівна, 12.08.1960 р. н., "Наша Україна".
Заступник голови ДВК:
Канахович Ігор Ярославович, 03.07.1975 р. н., ЛОО ВО "Свобода".
Секретар ДВК:
Журавська Валентина Богданівна, 28.11.1970 р. н., ВО "Батьківщина".
Члени ДВК:
Блонський Володимир Іванович, 27.07.1964 р. н.,•с. Хоробрів, Сава В.Й.
Балицька Надія Богданівна, 17.10.1984 р. н., УСДП.
Вовчак  Юлія Ярославівна, 16.11.1985 р. н., "За Україну!".
Вітів Юрій Васильович, 05.11.1968 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Билень Володимир Олексійович, 07.08.1963 р. н., РО Партія регіонів.
Голінчак Ганна Василівна, 10.10. 1952 р. н., "Фронт Змін".
Заяць Віталій Васильович,  15.07.1971 р. н., РО ВО "Свобода".
Журавський Ігор Ярославович, 07.11.1961 р. н., КУН.
Вариниця Оксана Василівна, 25.04.1963 р. н., від кандидата в депутати.
Шостак Володимир Богданович, 16.06.1968 р. н., Українська народна партія.
Сава Ольга Дмитрівна, 07.04.1975 р. н.

Виборча дільниця №22110
Голова ДВК:
Береза Тетяна Іванівна, 20.06.1967 р. н., НП.
Заступник голови ДВК:
Кулик Степан Петрович, 15.06.1951 р. н., РО ВО "Свобода".
Секретар ДВК:
Петрушко Наталія Володимирівна, 26.02.1985 р. н.,  КУН.
Члени ДВК:
Микита Ганна Теодозіївна, 15.12.1947 р. н.,  "За Україну!".
Рабій Алла Миколаївна, 05.08.1968 р. н.,  РО Партія регіонів.
Мацюра Олександра Омелянівна, 24.02.1971 р. н.,  Українська народна партія.
Лішкевич Галина Миколаївна, 16.06.1971 р. н.,  "Наша Україна".
Петрушко Дмитро Романович, 8.11.1982 р. н.,  УСДП.
Шушняк Богдана Михайлівна, 11.04.1960 р. н.,•с. Хоробрів, Шевчук І. П.
Пауксон Оксана Семенівна, 05.07.1962 р. н.,  "Фронт Змін".
Сень Любов Михайлівна, 22.02.1954 р. н.,  с. Хоробрів, Сава В. Й.
Пауксон Сергій Володимирович, 10.10.1989 р. н.,  ЛОО ВО "Свобода".
Лещак Марія Петрівна, 30.10.1949 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Шипот Ірина Іванівна, 29.08.1974 р. н., ВО "Батьківщина".

Виборча дільниця №22111
Голова ДВК: 
Пукас Марія Олександрівна, 10.06.1965 р. н., РО ВО "Свобода".
Заступник голови ДВК:
Люта Валентина Василівна, 16.11.1977 р. н.,  ЛОО Партія регіонів.
Секретар ДВК:
Петрушка  Марія Юріївна, 06.08.1951 р. н., "За Україну!".
Члени ДВК:
Пукас Софія Михайлівна, 10.05.1967 р. н., ВО "Батьківщина".
Федік Василь Петрович, 26.06.1967 р. н.,  с. Хоробрів, Сава В. Й.
Дуб`як Іванна Василівна, 1.07.1990 р. н.,  УСДП.
Царинська Ганна Степанівна, 22.04.1977 р. н.,  КПУ.
Павлюк Юрій Іванович, 05.05.1975 р. н., РО Партія регіонів.
Грицюк Галина Василівна, 23.10.1976 р. н., "Фронт Змін".
Шушняк Ольга Миколаївна, 12.12.1961 р. н., "Наша Україна".
Царинський Віталій Іванович, 30.05.1971 р. н., КУН.
Бутринська Софія Іванівна, 15.06.1935 р. н.,  Українська народна партія.
Тетяна БОЙЦУН, голова комісії.
Роман СЕМЕНЮК, секретар.    

Виборча дільниця № 22069
Голова ДВК:
Коліда Марія Іванівна, 26.10.1962  р. н., ВО "Батьківщина".
Заступник голови ДВК:
Нища Олександра Петрівна, 21.03.1978  р. н., "Наша Україна".
Секретар ДВК:
Піляк Любов Миколаївна, 10.07.1979  р. н., с. Острів Піляк В. О.
Члени ДВК:
Гірний Олег Ярославович, 07.04.1985  р. н., Народний Рух України.
Артимович Ігор Федорович, 02.11.1975  р. н., КПУ.
Мельник Тарас Петрович, 12.06.1980  р. н., "За Україну!".
Коваль Оксана Ігорівна, ЛОО Партія регіонів.
Гнатів Марія Асафатівна, 26.02.1953  р. н., РО Партія регіонів.
Харчук Мар’яна Віталіївна, 04.04.1989  р. н., "Фронт Змін".
Палюшинський Андрій Ігорович, 30.10.1986  р. н.,  РО  ВО "Свобода".
Киба Петро Іванович, 19.08.1969  р. н., КУН.
Коштура  Надія Йосипівна, 17.03.1968  р. н.
Старошейська Олена Ігорівна, 10.02.1985  р. н., ВО "Свобода”.

Виборча дільниця №22070
Голова ДВК:
Єлізаров Анатолій Олексійович, 18.05.1955 р. н., КУН.
Заступник голови ДВК:
Бех Наталія Володимирівна, 09.08.1980 р. н., ВО "Батьківщина".
Секретар ДВК:
Драбик Марта Ігорівна, 24.07.1990 р. н., "Фронт Змін".
Члени ДВК:
Василюк Ірина Михайлівна, 29.04.1982 р. н., с. Острів Піляк В. О.
Ілечко Ганна Василівна, 21. 09. 1938 р. н., Народний Рух України.
Колтаков Олександр Михайлович, 15.07.1982 р. н., КПУ.
Ткачусь Марія Іванівна, 20.02.1939 р. н., "За  Україну!".
Макаров Сергій Миколайович, 21.03.1984 р. н., РО Партія регіонів.
Занько Ольга Василівна, 07.10.1960 р. н., РО ВО "Свобода".
Філяровська Ірина Орестівна, 15.02.1983 р. н., "Наша Україна".
Муж Оксана Богданівна, 26.10.1988 р. н., КУН.
Яремчук Ігор Євгенович, 3.09.1983 р. н., ВО "Свобода”.
Сташкевич Ганна Володимирівна, 21.12.1987 р. н., голови Сокальської РВК.
Горак Марія Степанівна, 15.05.1942 р. н., голови Сокальської РВК.

Виборча дільниця №22071
Голова ДВК:
Тобяш Олександра Володимирівна, 11.02.•1979 р. н., ВО "Свобода".
Заступник голови ДВК:
Дячишин Галина Михайлівна, 04.09.1965 р. н., "Наша Україна".
Секретар ДВК:
Канцірук Наталія Миколаївна, 02.01.1949 р. н.
Члени ДВК:
Динька Наталія Богданівна, 07.07.1988 р. н., РО ВО "Свобода".
Костюк Катерина Йосипівна,  31.03.1957 р. н.
Дмитрук Ірина Василівна, 28.11.1977 р. н., ВО "Батьківщина".
Пелех Андрій Богданович, 16.06.1991 р. н., с. Острів, Піляк В. О.
Смілка Роман Степанович, 26.05.1982 р. н., КПУ.
Гумен Олександра Йосипівна, 30.08.1964 р. н., "За Україну!".
Смілка Ігор Степанович, 14.08.1985 р. н., РО Партія регіонів.
Драбик Галина Йосипівна, 12.03.1968 р. н., "Фронт Змін".
Кузьмак Володимир Петрович, 22.12.1996 р. н., КУН.
Литвинко Ольга Василівна, 08.11. 1985 р. н., "Відродження".
Мокрицька Галина Богданівна, 29.05.1965  р. н.
Урбан Катерина Євгенівна, 07.09.1986 р. н., від голови Сокальської РВК.

Виборча дільниця №22072
Голова ДВК:
Дояренко Галина Василівна, 29.03.1967 р. н., Народна партія.
Заступник голови ДВК:
Іванська Любов Петрівна, 14.05.1967 р. н., "Наша Україна".
Секретар ДВК:
Віра Андрій Богданович, 20.04.1980 р. н., КУН.
Члени ДВК:
Гесик Надія Іванівна, 29.04.1986 р. н., ВО "Батьківщина".
Марценюк Марія Володимирівна, 22.01.1970 р. н.,•с. Перв’ятичі, Барило Р. І.
Джурак Юрій Володимирович, 23.04.1981 р. н., УСДП.
Крохмаль Ольга Юріївна, 08.02.1986 р. н., КПУ.
Барило Володимир Романович, 05.08.1984 р. н., "За Україну!".
Штаюра Оксана Ярославівна, 07.06.1964 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Дещиця Анастасія Степанівна, 23.01.1958 р. н., РО Партія регіонів.
Мацюк Іван Степанович, 23.06.1983 р. н., "Фронт Змін".
Бачало Михайло Федорович, 29.10.1969 р. н., РО ВО "Свобода".
Федчун Іван Богданович, 04.03.1985 р. н., ВО "Свобода”.
Дояренко Анастасія Олексіївна, 17.08.1990 р. н., від голови Сокальської РВК.

Виборча дільниця №22073
Голова ДВК:
Висоцький Олег Ігорович, 30.05.1991 р. н., КУН.
Заступник голови ДВК:
Барановська Галина Петрівна, 06.10.1977 р. н., "Наша Україна".
Секретар ДВК:
Ковальчук Лариса Петрівна, 16.06.1972 р. н., "За Україну!".
Члени ДВК:
Сорока Христина Богданівна, 20.04.1984 р. н., ВО "Батьківщина".
Стащенко Надія Петрівна, 27.02.1968 р. н., с. Перв’я-тичі, Барило Р. І.
Братко Надія Іванівна, 27.02.1966 р. н., УСДП
Бак Світлана Мирославівна, 24.03.1987 р. н., КПУ.
Крохмаль Наталія Степанівна, 22.05.1966 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Василюк Зіновія Євгенівна, 19.08.1986 р. н., РО Партія регіонів.
Стець Галина Василівна, 11.11.1963 р. н., "Фронт Змін".
Дещиця Любомир Іванович, 22.07.1950 р. н., ВО "Свобода”.
Федчун Ірина Степанівна, 19.07.1973 р. н., Українська народна партія.
Мурза Ярослав Богданович, 06.10.1985 р. н., Народна партія.
Куцьма Романія Петрівна, 18.04.1974 р. н., від голови Сокальської РВК.

Виборча дільниця №22074
Голова ДВК:
Новосад Надія Петрівна, 10.06.1967 р. н., Українська народна партія.
Заступник голови ДВК:
Данилевич Зоряна Степанівна, 08.04.1976 р. н., РО ВО "Свобода".
Секретар ДВК:
Рурка Мар’яна Олегівна, 4.05.1989 р. н., КУН.
Члени ДВК:
Ковальська Надія Миколаївна, 13.10.1975 р. н., ВО "Свобода”.
Новосад Галина Василівна, 13.03.1982 р. н., ВО "Батьківщина".
Климчук Оксана Василівна, 10.11.1979 р. н., УСДП.
Покотило Галина Романівна, 24.02.1976 р. н., Народний Рух України.
Новосад Олег Васильович, 16.11.1963 р. н., КПУ .
Бондар Надія Петрівна, 27.01.1954 р. н., "За Україну!".
Сірко Марія Несторівна, 04.08.1968 р. н., РО Партія регіонів.
Наконечна Ганна Миколаївна, 23.12.1960 р. н., "Фронт Змін".
Олійник Василина Петрівна, 10.01.1969 р. н., "Наша Україна".
Ковальський Ігор Богданович, 21.06.1980 р. н., Народна партія.
Ничай Ірина Богданівна, 24.12.1967 р. н., Українська народна партія.

Виборча дільниця №22075
Голова ДВК:
Шклянка Марія Володимирівна, 17.09.1982 р. н., РО ВО"Свобода".
Заступник голови ДВК:
Огінський Богдан Євгенович, 16.08.1961 р. н., "За Україну!".
Секретар ДВК:
Градюк  Марія  Степанівна, 12.04.1981 р. н., РО ВО "Батьківщина".
Члени ДВК:
Сивак Олександр Васильович, 19.07.1969 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Рурка Тарас Степанович, 30.04.1982 р. н., РО Партія регіонів.
Дубик Галина Миколаївна, 12.02.1969 р. н., "Фронт Змін".
Грицай Марія Богданівна, 14.10.1953 р. н., "Наша Україна".
Пук Іван Петрович, 12.03.1962 р. н., КУН.
Шклянка Стефанія Михайлівна, 30.11.1958 р. н., ВО "Свобода”.
Краска Юлія Теодорівна, 20.01.1984 р. н., Українська народна партія.
Філяс Ольга Петрівна, 13.11.1964 р. н.
Тарадаха Марія Василівна, 08.02.1970 р. н.
Дубик Ольга Петрівна, 4.05.1969 р. н.

Виборча дільниця 22076
Голова  ДВК: 
Думас Мирослава Петрівна, 19.11.1977 р. н.,"За Україну!".
Заступник голови ДВК:
Трубаков Олександр Григорович, 8.11.1973 р. н., КУН.
Секретар ДВК: 
Васильчук Марія Миколаївна, 14.12.1974 р. н., РО ВО "Свобода".
Члени ДВК:
Манчур Ольга Василівна, 11.10.1978 р. н., РО Партія регіонів.
Паталай Світлана  Броніславівна, 08.04.1976 р. н., ВО "Батьківщина".
Рудик Ярослав Іванович, 15.06.1978 р. н., с. Поториця, Козюк П. М.
Орловська Мар’яна Василівна, 24.08.1991 р. н., •с. Поториця, від Удуда В. А.
Піхоцька Любов Луківна, 2.08.1953 р. н., УСДП.
Саврук Любов Анатоліївна, 06.05.1982 р. н., Народний Рух України.
Придка Ігор Ярославович, 21.12.1988 р. н., КПУ.
Шульган Віра Мирославівна, 14. 01. 1990 р. н., Єдиний Центр.
Шклянка Богдан Петрович, 10.12.1962 р. н., ЛОО Партія регіонів.
 Кійко Тарас Богданович, 13.05.1983р. р. н., "Фронт Змін".
Садловський Степан Степанович, 04.07.1981 р. н., "Наша Україна".
Гнатюк Ярослав Орестович, 04.06. 1984 р. н., "Відродження".
Проць Ольга Володимирівна, 12.07.1969 р. н., ВО "Свобода.
Новосад Наталія Василівна, 15.01.1984 р. н., Українська народна партія.
Ярема Мар’яна Богданівна,  02.10.1977 р. н.

Виборча дільниця 22077
Голова ДВК:
Шумило Ірина Михайлівна, 12.11.1963 р. н., "Наша Україна".
Заступник голови ДВК:
Леськів Володимир Данилович, 02.06.1984 р. н., "За Україну!".
Секретар ДВК:
Кушнерик Галина Василівна, 16.06.1975 р. н., ВО "Свобода".
Члени ДВК:
Іванець Наталія Василівна, 01.09.1981 р. н., РО ВО "Батьківщина" .
Зубик Андрій Пилипович, 04.09.1972 р. н., с. Поториця, від Удуда В.А.
Рудик Андрій Ярославович, 06.01. 1958 р. н., Єдиний Центр.
Мельник Ольга Іванівна, 17.10.1983   РО ВО "Свобода".
Ковальчук Марія Михайлівна, 25.11.1966 р. н., від голови РВК.
Хімко Наталія Петрівна, 2.10.1986 р. н., від голови РВК.
Іванець Ярослав Іванович, 30.12.1977 р. н., від кандидата в депутати.

Виборча дільниця 22078
Голова ДВК:
Костюк Наталія Євгенівна, 16.08.1965 р. н., •с. Поториця, від Удуда В. А.
Заступник голови ДВК:
Матрипула Роман Адольфович, 18.02.1953 р. н., "Наша Україна".
Секретар ДВК:
Школяр Люба Петрівна, 25.04.1975 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Члени ДВК:
Постолюк Марія Петрівна, 02.02.1978 р. н., РО Партія регіонів.
Душинська Марія Ярославівна, 03.01.1957 р. н., ВО "Батьківщина".
Каспрук Оксана Петрівна, 17.12.1973 р. н., с. Поториця, Козюк П. М.
Ганіткевич Галина Григорівна, 30.01.1985 р. н., КПУ.
Заблоцька Наталія Романівна, 04.01.1951 р. н., "За Україну!".
Шульган Любов Іванівна, 20. 03. 1964 р. н., Єдиний Центр.
Марфюк Людмила Олександрівна, 28.01.1969 р. н.,. "Фронт Змін".
Весній Марія Романівна, 09.02.1970 р. н., РО ВО"Свобода".
Миколайчук Розалія Іванівна, 2.0.1962 р. н., КУН.
Мацех Галина Михайлівна,  17.10.1976 р. н., ВО "Свобода".
Музичко Ганна Василівна, 01.03.1968 р. н., Українська народна партія
Кальмук Оксана Володимирівна, 25.04.1963 р. н., ВО "Батьківщина".
Білик Зоряна Ігорівна,  04.11.1979 р. н., НРУ.

Виборча дільниця 22079
Голова ДВК:
Мудрик  Ганна  Ігорівна, 23.12.1960 р. н., "За Україну!".
Заступник голови ДВК:
Пенська Олександра Василівна, 10.10.1973 р. н., УСДП.
Секретар ДВК:
Кроп Ольга Володимирівна, 18.03.1962 р. н., ВО "Батьківщина".
Члени ДВК: 
Давидович Марія Володимирівна, 04.08.1960 р. н., КПУ.
Кручик Світлана Сергіївна, 09.09.1988 р. н., с. Рекли-нець, Міцьковський Ю. А.
Хвальбота Марія Василівна, 01.01.1975 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Годісь Ольга Ігорівна, 11.08.1984 р. н., РО Партія регіонів.
Танчин Оксана Ярославівна, 29.06.1974 р. н., "Фронт Змін".
Закало Марія Ільківна, 04.10.1960 р. н., РО ВО"Свобода".
Солига Микола Юрійович, 21.05.1987 р. н., "Наша Україна".
Фридер Ганна Іванівна,  10.12.1987 р. н., ВО "Свобода".
Хвальбота Ольга Василівна, 23.07.1985 р. н., Народна партія.
Кліщ Оксана Ярославівна, 29.09.1960 р. н., від голови Сокальської РВК.
Лев Наталія Михайлівна,  від голови Сокальської РВК.

Виборча дільниця 22080
Голова ДВК: 
Андрушко Марія Михайлівна, 29.11.1960 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Заступник голови ДВК:
Владика Наталія Ігорівна, 22.01.1982 р. н., УСДП.
Cекретар ДВК:
Левик Наталія Іванівна, 19.07.1975 р. н., "Наша Україна".
Члени ДВК:
Владика Любов Михайлівна, 07.09.1953 р. н., РО Партія регіонів.
Корнова Володимир Андрійович, 03.05.1945 р. н., РО ВО"Свобода".
Курцеба Руслана Леонідівна, 15.01.1991 р. н., КПУ.
Лунько Галина  Петрівна, 19.12.1973 р. н., "За Україну!".
Козимка Стефанія Іванівна, 13.05.1960 р. н., •с. Реклинець, Міцьковський Ю..А.
Левик Наталія Іванівна, 22.03.1975 р. н., КУН.
Романчук Сергій Степанович, 29.10.1970 р. н., ВО "Свобода”.
Гнатів Володимир Васильович, 10.06.1970 р. н., "Фронт Змін".
Бусько Петро Дмитрович, 17.07.1956 р. н., від•Буська В. П.
Марків Любов Степанівна, 23.05.1961 р. н., від голови Сокальського РВК.

Виборча дільниця 22081
Голова ДВК:
Калиш  Дарія Йосипівна, 29.09.1958 р. н., "За Україну!".
Заступник голови ДВК:
Ментух Наталія Ярославівна, 24.05.1966 р. н., ВО "Свобода".
Cекретар ДВК:
Семеняка Наталія Іванівна, 09.06.1985 р. н., Народний Рух України.
Члени ДВК:
Галів Галина Володимирівна, 05.03.1976 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Сошкін Ольга Іванівна, 17.06.1989 р. н., РО Партія регіонів.
Панюс Богдан Богданович, 05.10.1988 р. н., КПУ.
Зварич Надія Василівна, 25.07.1976 р. н., ВО "Батьківщина".
Турянська Марія Ярославівна, 16.07.1989 р. н., РО ВО"Свобода".
Луцик Леся Михайлівна, 19.07.1964 р. н., "Наша Україна".
Сенчак Софія Василівна, 05.08.1957  р. н., КУН.
Олійник Надія Іванівна, 12.08.1960 р. н., "Відродження".
Лагода Іванна Іванівна, 18.05.1982 р. н., від кандидата в депутати.
Поріцька Марія Миколаївна, 12.02.1981 р. н., Народна партія.
Турянська Дарія Миколаївна, 10.10.1958 р. н., від голови Сокальського РВК.

Виборча дільниця № 22082
Голова ДВК:
Кордас Марія Миколаївна, 2.01.1950 р. н., КУН
Заступник голови ДВК:
Сидор Надія Лук’янівна, 17.07.1955 р. н.
Cекретар ДВК:
Палка Мар’яна Василівна, 01.05.1980 р. н., ВО "Батьківщина".
Члени ДВК:
 Гембар Ольга Іванівна, 06.03.1975 р. н., Народний Рух України.
Жук Василь Миколайович, 22.02.1972 р. н., КПУ.
Гофрик Галина  Василівна, 21.09.1958 р. н., "За Україну!".
Демідонт Ігор Ігорович, 20.03.1986 р. н., РО Партія регіонів.
Фога Андрій Іванович, 14.08.1967р. р. н., "Фронт Змін".
Литвинюк Микола Миколайович, 21.05.1987 р. н., РО ВО"Свобода".
Пашкуцький Іван Васильович, 24.03.1951 р. н., "Наша Україна".
Козак Валентина Іванівна, 05.03.1959 р. н., від кандидата в депутати.
Литвинюк Любов Василівна, 05.031958 р. н., ВО "Свобода".
Пастернак Ольга Петрівна, 04.06.1957 р. н., Українська народна партія.
Назар Ольга Миколаївна, 15.10.1971 р. н., від канд. в депутати.

Виборча дільниця № 22040
Голова ДВК:
Білецька Ірина Миколаївна, 26.02.1945 р. н., "Наша Україна".
Заступник голови ДВК:
Ткач Любов Ярославівна, 04.08.1960 р. н., с. Двірці,  Білецький В. І.
Секретар ДВК:
Білецька  Галина Петрівна, 23.12.1962 р. н., ВО "Батьківщина".
Члени ДВК:
Волощук Ігор Володимирович, 23.04.1987 р. н., УСДП.
Білецька Оксана Ярославівна, 31.10.1980 р. н., Народний Рух України.
Бабляк Марія Василівна, 19.08.1991 р. н., КПУ.
Білецька  Марія Едуардівна, 09.07.1954 р. н., "За Україну!".
Білецька Ірина Василівна, 13.05.1985 р. н., РО Партія регіонів.
Волощук Ірина Василівна, 03.09.1983 р. н., "Фронт Змін".
Остапович Галина Михайлівна, 22.01.1978 р. н., РО ВО "Свобода".
Сенюк Марія Іванівна, 22.01.1959 р. н., "Наша Україна".
Луцко Оксана Петрівна, 30.04.1967 р. н., КУН.
Малко Галина Мирославівна, 15.09.1983 р. н., ВО "Свобода”.
Лукавська Наталія Григорівна, 18.02.1971 р. н., Українська народна партія.
Дмитришин Маріанна Василівна, 08.09.1978 р. н.
Утрань Марія Ярославівна, 06.08.1983 р. н.

Виборча дільниця 22041
Голова ДВК:
Бусько Ганна Іванівна, 08.12.1957 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Заступник голови ДВК:
Вітович Людмила Євгенівна, 22.11.1958 р. н., ВО "Батьківщина".
Секретар ДВК:
Возняк Наталія Богданівна, 27.09.1963 р. н., "Наша Україна".
Члени ДВК:
Малко Ірина Ярославівна, 15.05.1991 р. н., "За Україну!".
Яцишин Оксана Василівна, 17.07.1980 р. н., Народний Рух України.
Сенюк Оксана Захарівна, 17.06.1969 р. н., КПУ.
Равлик Галина Петрівна, 09.08.1977 р. н., РО Партія регіонів.
Луцків Віра Луківна, 21.05.1955 р. н., "Фронт Змін".
Білецька Наталія Ігорівна, 07.07.1977 р. н., РО ВО "Свобода".
Сенюк Галина Михайлівна, 03.01.1947 р. н., "Наша Україна".
Олійник Ганна Дмитрівна, 22.03.1969 р. н., від кандидата в депутати.
Уляк Михайло Васильович, 18.10.1978 р. н., ВО "Свобода”.
Сорока Надія Іванівна, 28.05.1984 р. н., Українська народна партія.

Виборча дільниця 22042
Голова ДВК:
Білецька Галина Михайлівна, 06.10.1971 р. н., "Наша Україна".
Заступник голови ДВК:
Солецька  Ольга Станіславівна, 25.01.1963 р. н., ВО "Батьківщина".
Секретар ДВК:
Іваневич  Богдан Степанович, 13.03.1981 р. н., УСДП.
Члени ДВК:
Сенюк Галина Володимирівна, 04.03.1990 р. н., КПУ.
Бойко Ярослав Миколайович, 08.08.1964 р. н., "За Україну!".
Мороз Леся Євгенівна, 28.10.1982 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Іваневич Галина Іванівна, 01.10.1953 р. н., РО Партія регіонів.
Грицай Надія Мирославівна, 15.09.1969 р. н., "Наша Україна".
Руда Надія Дмитрівна, 27.09.1962 р. н., КУН.
Малко Василь Романович, 29.11.1963 р. н., ВО "Свобода”.
Білецька Марія Дмитрівна, 29.12.1943 р. н., Українська народна партія.

Виборча дільниця №22043
Голова ДВК:
Сенько Наталія Михайлівна, 08.02.1964 р. н., КУН.
Заступник голови ДВК:
Ткачик Надія Павлівна, 01.0.1975 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Секретар ДВК:
Заревич Ольга Михайлівна, 04.05.1985 р. н., ВО "Свобода".
Члени ДВК:
Шостак Мар’яна Григорівна, 25.04.1980 р. н., ВО "Батьківщина" .
 Демчук Любов Іванівна, 25.03.1969 р. н., "За Україну!".
Гулевата Любов Володимирівна, 06.08.1970 р. н., РО Партія регіонів.
Квасній Олег Володимирович,  03.05.1983 р. н., "Фронт Змін".
Заревич Віталій Анатолійович, 31.08.1981 р. н., РО ВО "Свобода".
Сенько Степан Григорович,  24.03.1959 р. н., "Наша Україна".
Біловус Євгенія Антонівна, 25.04.1975 р. н., КПУ.
Квасній Зінаїда Іванівна, 14.05.1962 р. н., Народна партія.
Лис Ганна Володимирівна, 10.12.1964 р. н., від голови РВК.
Остапик Ганна Ярославівна, 07.02.1975 р. н., від голови РВК.
Яремчук Ольга Іванівна, 08.09.1974 р. н., від голови РВК.
Квасній Зінаїда Іванівна, 14.05.1962 р. н., від голови РВК.

Виборча дільниця №22044
Голова ДВК:
Душна Ярослава Миколаївна, 01.1963 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Заступник голови ДВК:
Сікорська Ганна Іванівна, 14.12.1985 р. н., РО Партія регіонів.
Секретар ДВК:
Тарас Світлана Іванівна, 16.06.1964 р. н., ВО "Батьківщина".
Члени ДВК:
Жук Богдан Миколайович, 26.10.1953 р. н., КПУ.
Шостак Мирослава Степанівна, 08.11.1985 р. н., "За Україну!".
Пиріг Марія Іванівна, 04.01.1980 р. н., РО ВО "Свобода".
Возьна Галина Миколаївна, 05.02.1964 р. н., "Наша Україна".
Сметана Марія Олексіївна, 12.05.1976 р. н., КУН.
Марцінковська Марія Василівна, 20.02.1957 р. н., ВО "Свобода".
Демчук Галина Михайлівна, 12.12.1972 р. н., УНП.

Виборча дільниця №22045
Голова ДВК:
Сенюк Євгеній Іванович, 25.10.1961 р. н., ВО "Батьківщина".
Заступник голови ДВК:
Демчук Стефан Володимирович, 06.03.1953 р. н., "За Україну!".
Секретар ДВК:
Ковальчук Наталя Федорівна, 28.11.1967 р. н., РО ВО "Свобода".
Члени ДВК:
Крупка Надія Іванівна, 07.12.1958 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Савка Іванна Володимирівна, 07.07.1973 р. н., КПУ.
Тимосевич Василь Федорович, 31.07.1973 р. н., РО Партія регіонів.
Сенюк Назарій Євгенович, 18.02.1991 р. н., "Наша Україна".
Курило Мар’ян Іванович, 08.09.1968  р. н., КУН.
Ковальчук Юрій Ярославович, 29.06.1967 р. н., ВО "Свобода".
Демчук Василь Васильович,  24.03.1981  р. н., Народна партія.

Виборча дільниця №22046
Голова ДВК:
Бенюк Ірина Йосипівна, 13.12.1985 р. н., Народна партія.
Заступник голови ДВК:
Корнило Максим Ігорович, 21.12.1991 р. н., ВО "Свобода".
Секретар ДВК:
Тимосевич Світлана Іванівна, 26.10.1978 р. н., РО Партія регіонів.
Члени ДВК:
Корнило Ярослава Федорівна, 27.11.1967 р. н., ВО "Батьківщина".
Сліпакура Марія Василівна, 21.09.1982 р. н., КПУ.
Лоза Анна Ярославівна, 19.11.1971 р. н., "За Україну!".
Яремчук Надія Федорівна, 06.01.1976 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Баран Юлія Володимирівна, 25.09.1985 р. н., РО ВО "Свобода".
Ярема Марія Миколаївна, 02.01.1967 р. н., "Наша Україна".
Демчук Оксана Йосипівна, 22.04.1980 р. н., КУН.

Виборча дільниця №22047
Голова ДВК:
Верхола Олександра Богданівна, 09.09.1974 р. н., ВО "Батьківщина".
Заступник голови ДВК:
Масюк Анатолій Володимирович, 20.05.1987 р. н., ВО "Свобода".
Секретар ДВК: 
Волкова Анастасія Ярославівна, 23.03.1951 р. н., від канд. на посаду голови Мончук В. Я.
Члени ДВК:
Юр Ірина  Іванівна, 08.10.1967р. н.,  "За Україну!".
Лещук Богдан Іванович, 21.08.1983 р. н., КПУ.
Тарабанська Наталія Іванівна, 10.08.1991 р. н., РО Партія регіонів.
Середоха Дмитро Миколайович, 28.10.1983 р. н.,•с. Жужеляни, Середоха Н. С
Кильбасович Галина Богданівна 15.06.1979 р. н.,•с. Жужеляни, Букрій Л. А.
Затхей Марія Григорівна, 14.10.1987 р. н., УСДП.
Гулич Оксана Михайлівна, 23.03.1983 р. н., Народний Рух України.
Свистович Ірина Богданівна, 04.07.1982 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Слиш Марія Федорівна, 07.07.1960   р. н., "Фронт Змін".
Притула Надія Михайлівна, 05.03.1976 р. н., "Наша Україна".
Чорній Людмила Степанівна, 12.08.1976 р. н., КУН.

Виборча дільниця №22048
Голова ДВК:
Гаврильчак Надія Петрівна, 21.02.1967 р. н., ВО "Батьківщина".
Заступник голови ДВК:
Гобела Василь Петрович, 06.09.1986 р. н., ВО "Свобода".
Секретар ДВК:
Войтович Олена Михайлівна, 23.02.1978 р. н., КУН.
Члени ДВК:
Середоха Павло Миколайович, 09.10.1985 р. н.,•с. Жужеляни, Середха Н. С.
Торба Олександра Євгенівна, 17.01.1975 р. н.,•с. Жужеляни, Букрій Л. А.
Щурко Ганна Євгенівна, 10.05.1975 р. н., УСДП.
Пинка Марія Миколаївна, 13.10.1983 р. н., Народний Рух України.
Беген Марія Михайлівна, 04.06.1982 р. н., КПУ.
Стецюк Іванна Веніамінівна, 21.05.1979 р. н., "За Україну!".
Задорожна Оксана Михайлівна, 22.08.1981 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Люба Марія Іванівна, 10.09.1975 р. н., РО Партія регіонів.
Войтович Богдан Любомирович, 02.09.1973 р. н., Народна партія.
Гладяк Мирослав Михайлович,  07.05.1959 р. н., від Мончук В. Я.

Виборча дільниця №22049
Голова ДВК:
Кунах Галина Степанівна, 22.03.1983 р. н., ВО "Батьківщина".
Заступник голови ДВК:
Дудак Ірина Миколаївна, 19.11.1986 р. н., с. Жуже-ляни, Середоха Н. С.
Секретар ДВК:
П’янило Віра Василівна, 08.10.1943р. н.,  "Наша Україна".
Члени ДВК: 
Гудзик Уляна Богданівна, 11.04.1963 р. н., Народний Рух України.
Вергун Роман Іванович, 15.06.1990 р. н., КПУ.
Панасюк Надія Володимирівна, 06.06.1969 р. н., "За Україну!".
Матвійчина Ольга Олегівна, 28.05.1986 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Криса Віра Іванівна, 25.04.1978 р. н., РО Партія регіонів.
Мельник Наталія Василівна, 02.11.1983 р. н., "Фронт Змін".
Ковалик Сергій Зіновіївич, 06.02.1963 р. н., ВО "Свобода.
Фрідріх Зінаїда Дмитрівна, 15.03.1942 р. н., від Мончук В. Я.

Виборча дільниця №22050
Голова ДВК:
Кельбасович Оксана Олексіївна, 12.04.1977 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Заступник голови ДВК:
Бобко  Ольга Андріївна, 13.06.1969 р. н., ВО "Батьківщина".
Секретар ДВК:
Щурко Ірина Степанівна, від голови РВК.
Члени ДВК:
Павлич Ігор Петрович, 23.03.1967 р. н., КПУ.
Ціпрянська Марія Петрівна, 24.05.1981 р. н., РО Партія регіонів.
Дуб Уляна Іванівна, 03.01.1965 р. н., с. Жужеляни, Середоха Н. С.
Ковтун Галина Миколаївна, 23.02.1967 р. н., с. Жуже-ляни, Букрій Л. А.
Хома Світлана Богданівна, 23.04.1980 р. н., УСДП.
Луцик Галина Євгенівна, 18.07.1972 р. н., Народний Рух України.
Крута Стефанія Миколаївна, 15.09.1954 р. н., "За Україну!".
Войтович Наталія Володимирівна, 09.05.1976 р. н., "Фронт Змін".
Панас Степан Григорович, 04.06.1954 р. н., РО ВО "Свобода".
Цюрьо Мирослава Михайлівна, 10.03.1975 р. н., "Наша Україна".
Баган Ніна Дмитрівна, 22.03.1973 р. н., КУН.
Пшеницький Роман Степанович, 26.09.1978 р. н., від канд. на посаду голови Мончук В.Я.

Виборча дільниця №22051
Голова ДВК:
Вусик Людмила Степанівна, 25.11.1969 р. н., ВО "Батьківщина".
Заступник голови ДВК:
Коник Надія  Юріївна, 04.12.1978 р. н., с. Карів,•Коник В. В.•
Секретар ДВК:
Сидоренко Любов Андріївна, 17.10.1957 р. н., КПУ.
Члени ДВК:
Кот Тарас Дмитрович, 3.03.1991 р. н., УСДП.
Кулинич  Марія Миколаївна, 10.02.1955  р. н., "За Україну!".
Юзьків Ольга Миколаївна, 18.10.1967 р. н., "Єдиний Центр".
Потятинська Надія Адамівна, 05.11.1974 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Пігура Ярослава Кузьмівна, 16.03.1956 р. н., РО Партія регіонів.
Олесько Ольга Ярославівна, 05.04.1985р. р. н., "Фронт Змін".
Гайда Христина Миколаївна, 13.07.1990  р. н., РО ВО "Свобода".
Пуджало Марія Миколаївна, 29.07.1964 р. н., "Наша Україна".
Миколаїв Ганна Іванівна, 21.12.1964 р. н., КУН.
Жук Оксана Миколаївна,  29.04.1973  р. н., ВО "Свобода.
Мазур Ярослава Адамівна, 05.06.1966 р. н., КУН.
Миколаївна Ганна Іванівна, 21.12.1964 р. н., КУН.
Юськів Ольга Миколаївна, 18.10.1967 р. н., "Єдиний Центр".
Пігура Ярослава Кузьмівна, 16.03.1956 р. н., Партія регіонів.

Виборча дільниця №22052
Голова ДВК:
Назаровець Володимир Миколайович, 28.09.•1968 р. н., КУН.
Заступник голови ДВК:
Заяць Ярослав Пилипович, 15.03.1950 р. н., ВО "Батьківщина".
Секретар ДВК:
Савка Наталія Анатоліївна, 12.08.1976 р. н.,  "Фронт Змін".
Члени  ДВК:
Пуджало Ігор Михайлович, 05.08.1984 р. н., с. Карів, Коник В. В.
Моспан Надія Михайлівна, 02.12.1964 р. н., КПУ.
Савчин Марія Петрівна, 11.11.1989 р. н., "За Україну!".
Назаровець Світлана Михайлівна, 06.09.1972 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Шишак Євгенія Іванівна, 26.12.1958 р. н., РО Партія регіонів.
Павловський Віктор Михайлович, 05.01.1968 р. н., РО ВО "Свобода".
Кулинич Надія Михайлівна, 27.10.1987 р. н., "Наша Україна".
Шишак Євгенія Іванівна, 26.12.1958 р. н., КУН.
Осміловський Олег Васильович, 17.07.1986 р. н., ВО "Свобода".

Виборча дільниця №22053
Голова ДВК:
Кот Тетяна Ігорівна, 01.04.1990 р. н., с. Карів,•Коник В. В.
Заступник голови ДВК:
Криса Олександра Збихівна, 16.02.1977 р. н., ВО "Батьківщина".
Секретар ДВК:
Панас Оксана Ярославівна, 18.09.1968 р. н., Народний Рух України.
Члени ДВК:
Ярема Юлія Романівна, 15.11.1988 р. н., КПУ.
Даньо Володимир Іванович, 01.09.1969 р. н., "За Україну!".
Гринда Наталія Петрівна, 10.03.1980 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Думас Степанія Григорівна, 09.01.1976 р. н., РО Партія регіонів.
Мазур Марія Степанівна, 29.08.1969 р. н., УСДП.
Дубик Ольга Євстахіївна, 04.02.1974 р. н., "Фронт Змін".
Даньо Лідія Іванівна, 21.05.1973 р. н.,  РО ВО "Свобода".
Ванько Ольга Павлівна, 12.04.1957 р. н., "Наша Україна".
Ярема Роман Іванович, 21.05.1967 р. н., КУН.
Волоско Наталя Іванівна, 15.04.1992 р. н., ВО "Свобода”.

Виборча дільниця №22054
Голова ДВК:
Ковальчук Галина Іванівна, 20.06.1957 р. н., "Наша Україна".
Заступник голови ДВК:
Дубиняк Алла Анатоліївна, 22.06.1974 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Секретар ДВК:
Шульган Марія Степанівна, 22.06.1971 р. н., КПУ.
Члени ДВК:
Фещук Світлана Богданівна, 24.03.1986 р. н., РО Партія регіонів.
Кушнір Людмила Ярославівна, 08.01.1970 р. н., ВО "Батьківщина".
Батюк Ганна Іванівна, 18.02.1965 р. н., УСДП.
Сидоришин Зоя Федорівна, 08.09.1957 р. н., "За Україну!".
Кравець Надія Михайлівна, 10. 12. 1974 р. н., Єдиний Центр.
Вепрів Надія Вікторівна, 23.02.1982р. р. н., "Фронт Змін".
Копчунь Неля Олексіївна, 25.01.1962 р. н., РО ВО "Свобода".
Романчук Марія Анатоліївна, 12.04.1980 р. н., КУН.
Копчунь Тарас Леонтійович,  12.08.1981 р. н., ВО "Свобода".
Личак Ірина Павлівна, 31.10.1978 р. н., Народна партія.
Рожило Любов Іванівна, 13.01.1977 р. н., від канд. в депутати Прокопчук Н. І.

Виборча дільниця 22026
Голова ДВК:
Логін Ганна Василівна, 14.03.1964  р. н., ЛОО Партія регіонів.
Заступник голови ДВК:
Балог Галина Михайлівна, 11.01.1983  р. н., "Наша Україна".
Cекретар ДВК:
Труш Оксана Василівна, 28.11.1972  р. н., ВО "Батьківщина".
Члени  ДВК:
Рехліцька Наталія Петрівна, 15.02.1960  р. н., РО Партія регіонів.
Равлик Марія Михайлівна, 30.09.1966  р. н., УСДП.
Логін Наталія Василівна, 31.10.1988  р. н., КПУ.
Паращин Уляна Петрівна, 23.03.1988  р. н., "За Україну!".
Булик Олеся Володимирівна, 02.01.1984  р. н., "Фронт Змін".
Павлишин Ольга Михайлівна, 20.03.1974  р. н., РО ВО "Свобода".
Музика Ганна Степанівна, 18.12.1989  р. н., ВО "Свобода”.
Cенюк Галина Богданівна, 18.04.1966  р. н., голови Сокальської РВК.
Бондарчук Ганна Михайлівна, 1.01.1967  р. н., голови Сокальської РВК.
Булик Михайло Петрович, 02.02.1958  р. н., голови Сокальської РВК.
Музика Галина Степанівна, 29.07.1973  р. н., голови Сокальської РВК.

Виборча дільниця № 22027
Голова ДВК:
Мельницька Катерина Василівна, 1.02.1958  р. н., УСДП.
Заступник голови ДВК:
Кудрик Тарас Михайлович, 03.08.1984  р. н., РО ВО "Свобода".
Секретар ДВК:
Тарас Світлана Ярославівна, 23.04.1977 р. н., КУН.
Члени  ДВК:
Кулинич Любов Василівна, 31.07.1974  р. н., ВО "Батьківщина".
Сироїжко Христина Тарасівна, 30.07.1990  р. н., ЛОО Партія регіонів.
Салик Марія Петрівна, 24.09.1962  р. н., "Фронт Змін".
Ващишин Галина Ярославівна, 11.11.1989  р. н., "Наша Україна".
Бондар Галина Олексіївна, 30.09.1980  р. н., ВО "Свобода”.
Цюпа Марія Василівна, 10.11.1959  р. н., Народна партія.
Бутинець Ганна Василівна, 12.09.1965  р. н., "За Україну".
Коваль Петро Васильович, 12.07.1958  р. н., КУН.
Орищин Марія Богданівна, 20.01.1967  р. н., від голови Сокальської РВК.
Кобрин Марія Миколаївна, 01.01.1977  р. н., від голови Сокальської РВК.
Булик Ольга Теодорівна, 01.09.1956  р. н., від голови Сокальської РВК.

Виборча дільниця № 22028
Голова ДВК:
Дацко Віра Миколаївна, 02.03.1947  р. н., КПУ.
Заступник голови ДВК:
Боровицька Оксана Михайлівна, 15.07.1975  р. н., "Наша Україна".
Секретар ДВК:
Паньків Оксана Володимирівна, 13.08.1965  р. н., Народна партія.
Члени ДВК:
Смеречанська Ольга Іванівна, 01.03.1989   р. н., "За Україну!".
Романчук Леся Михайлівна, 15.07.1970  р. н., ВО "Батьківщина".
Яцейко Алла Петрівна, 19.01.1961  р. н., УСДП.
Гремента Марія Григорівна, 08.04.1973  р. н., Народний Рух України.
Козинкова Анастасія Петрівна, 10.05.1949  р. н., РО Партія регіонів.
Павлюк Марія Євгенівна, 26.08.1970  р. н., "Фронт Змін".
Осташевська Марія Володимирівна, 28.01.1968  р. н., РО ВО "Свобода".
Пилипчук Ольга Василівна, 28.04.1956  р. н., КУН.
Тимосевич Ярослава Андріївна, 08.10.1953  р. н., ВО "Батьківщина".
Цимбаліста Катерина Йосипівна, 02.12.1948  р. н., від канд. на голову Пагули Г. В.
Павлина Марія Миколаївна, 10.12.1966  р. н., ВО "Свобода”.
Мельник Оксана Петрівна, 03.01.1988  р. н., Українська народна партія.
Смолинець Ольга Михайлівна, 02.10.1968  р. н., ВО "Батьківщина".

Виборча дільниця 22029
Голова ДВК:
Гумен Оксана Дмитрівна, 08.02.1973  р. н., ВО "Батьківщина".
Заступник голови ДВК:
Лех Петро Михайлович, 06.06.1965  р. н., НП.
Секретар ДВК:
Бусько Тетяна Ігорівна, 04.09.1990  р. н., КПУ.
Члени ДВК:
Федишин Петро Михайлович, 12.01.1960  р. н., Українська народна партія.
Турко Марія Йосипівна, 13.02.1959  р. н., ВО "Батьківщина", від канд. на посаду міськ. і сільск. голів.
Грухаль Марія Ярославівна, 09.09.1963  р. н., Ванів, Комбель В. В.
Ковальчук Надія Ярославівна, 17.05.1965  р. н., Народний Рух України.
Пилипчук Іван Ярославович,  06.01.1967  р. н., "За Україну!".
Васюта Галина Василівна, 19.10.1969  р. н., ЛОО Партія регіонів.
Васюта Василь Володимирович, 22.02.1990  р. н., РО Партія регіонів.
Лех Ганна Михайлівна, 20.07.1955  р. н., "Фронт Змін".
Шевчук Ганна Євгенівна, 24.12.1955  р. н., РО ВО "Свобода".
Кохан Мирослава Степанівна, 09.05.1962  р. н., "Наша Україна".
Січевська Іванна Іванівна, 07.07.1989  р. н., КУН.
Кузьмів Галина Йосипівна, 27.06.1960 р. н., ЛОО ВО "Свобода".

Виборча дільниця № 22030
Голова ДВК:
Муха Марія Василівна, 28.09.1965 р. н., ВО "Батьківщина".
Заступнмк голови ДВК:
Саноцька Галина Володимирівна, 2.02.1984 р. н., НП.
Секретар ДВК:
Душна Ганна Василівна, 21.12.1983 р. н., КПУ.
Члени ДВК:
Оринич Ярослав Йосипович, 16.10.1946 р. н., ЛОО ВО "Свобода".
Михалюк Ганна Михайлівна, 28.05.1953 р. н., ВО "Батьківщина", від канд. на посаду міськ. і сільск. голів.
Саноцька Ганна Федорівна, 27.05.1954 р. н., Ванів, Комбель В. В.
Ліщота Наталія Володимирівна, 12.06.1976 р. н., "За Україну!".
Палюга Наталія Стефанівна, 10.03.1984 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Оліярник Іван Володимирович, 15.04.1975 р. н., РО Партія регіонів.
Оліярник Наталія Михайлівна, 07.07.1977 р. н., "Фронт Змін".
Курило Богдан Іванович, 29.09.1970 р. н., РО ВО "Свобода".
Дзярук Ганна Петрівна, 31.03.1967 р. н., "Наша Україна".
Михайлюк Тетяна Василівна, 16.12.1969 р. н., КУН.
Зубань Оксана Ярославівна, 11.05.1981 р. н., від кандидата в депутати.
Середоха Марія Володимирівна, 21.07.1990 р. н., від кандидата в депутати.

Виборча дільниця № 22031
Голова ДВК:
Кріцак Надія Ярославівна, 20.06.1975 р. н., Народний Рух України.
Заступник голови ДВК:
Мамотенко Андріана Романівна, 16.01.1973 р. н., КУН.
Секретар  ДВК:
Процик Богданна Богданівна, 06.07.1979 р. н., ВО "Свобода”.
Члени ДВК:
Мігус Олександра Миколаївна, 19.11.1966 р. н., ВО "Батьківщина".
Бобко Мар`яна Петрівна, 16.11.1986 р. н., УСДП.
Борошок Оксана Павлівна, 10.11.1972 р. н., КПУ.
Заяць Мар’яна Володимирівна, 25.06.1983 р. н., "За Україну!".
Красько Богдан Зіновійович, 19.10.1970 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Цьона Людмила Євгенівна, 26.11.1969 р. н., РО Партія регіонів.
Климович Оксана Ігорівна, 13.04.1988 р. н., РО ВО "Свобода".
Закревська Світлана Романівна, 11.08.1970 р. н., "Наша Україна".
Павлів Оксана Ігорівна, 10.04.1987 р. н., "Фронт змін".
Матієшин Оксана Михайлівна, 16.03.1987 р. н., НП.
Закревська Оксана Володимирівна, 23.05.1984 р. н., Українська народна партія.

Виборча дільниця № 22032
Голова ДВК:
Теличкун Іванна Петрівна, 06.07.1948 р. н., ВО "Батьківщина".
Заступник голови ДВК:
Бабійчук Галина Яківна, 31.01.1960 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Секретар  ДВК:
Мельник Марія Михайлівна, 23.07.1955 р. н., РО Партія регіонів
Члени ДВК:
Станкевич Галина Іванівна, 16.10.1973 р. н., Народний Рух України.
Ібрагімова Марія Степанівна, 23.05.1966 р. н., КПУ.
Малинич  Любов Володимирівна, 26.05.1958 р. н., "За Україну!".
Бабійчук Наталія Володимирівна, 06.07.1984 р. н., "Фронт Змін".
Черкавська Любов Лук’янівна, 25.09.1970 р. н., РО ВО "Свобода".
Свердан Галина Володимирівна, 15.11.1964 р. н., "Наша Україна".
Михальчук Марія Григорівна, 01.12.1953 р. н., КУН.
Струс Марія Михайлівна, 27.11.1959 р. н., ВО "Свобода”.
Козак Ганна Василівна, 02.05.1946 р. н., Українська народна партія.
Войтюк Любомира Володимирівна, 27.04.1956 р. н., Народна партія.

Виборча дільниця № 22033
Голова ДВК:
Васютяк Маряна Василівна, 17.03.1985 р. н., ВО "Батьківщина".
Заступник голови ДВК:
Рудницька Оксана Миколаївна, 14.03.1985 р. н., ВО "Свобода”.
Секретар ДВК:
Полянська Анастасія Миколаївна,  05.051987 р. н., Народний Рух України.
Члени ДВК:
Каратник Марія Миколаївна, 17.09.1968 р. н., УСДП.
Воронка Оксана Зіновіївна, 30.06.1972 р. н., КПУ.
Фінів Надія Володимирівна, 04.05.1977 р. н., "За Україну!".
Галів Іван Богданович, 08.10.1974 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Фінів Михайло Михайлович, 24.06.1967 р. н., РО Партія регіонів.
Галів Руслана Василівна, 03.07.1975 р. н., "Фронт Змін".
Галів Марія Степанівна, 18.01.1951 р. н., РО ВО "Свобода".
Грицюк Володимир Іванович, 26.10.1977 р. н., "Наша Україна".
Вовчанська Ярослава Семенівна, 22.07.1965 р. н., КУН.
Вовчанський Володимир Іванович, 22.10.1963 р. н., Українська народна партія.

Виборча дільниця № 22034
Голова ДВК:
Богун Леся Михайлівна, 04.07.1957 р. н., ВО "Батьківщина".
Заступник голови ДВК:
Малинич Наталя Володимирівна, 20.06.1985 р. н., КУН.
Секретар ДВК:
Білоцеркович Ольга Федорівна, 07.05.1953 р. н., Народний Рух України.
Члени ДВК:
Кріцак Дмитро Тимофійович, 31.01.1953  р. н., КПУ.
Заяць Володимир Васильович, 16.10.1950 р. н., "За Україну!".
Лещук Володимир Ярославович, 04.05.1969 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Лещук Надія Георгіївна, 06.02.1968 р. н., РО Партія регіонів.
Плечень Ігор Володимирович, 20.05.1988 р. н., "Фронт Змін".
Гнатів Ольга Михайлівна, 04.08.1990 р. н., РО ВО "Свобода".
Плечінь Володимир Якович, 7.08.1963 р. н., "Наша Україна".
Павлик Василь Миколайович, 23.05.1966 р. н., КУН.
Малинич Світлана Михайлівна, 08.06.1976 р. н., ВО "Свобода”.

Виборча дільниця № 22035
Голова ДВК:
Бадан Надія Ярославівна, 02.08.1971 р. н., ВО "Батьківщина".
Заступник голови ДВК:
Ковалик Петро, 12.07.1968 р. н., Народна партія.
Секретар  ДВК:
Плечінь Надія Євгенівна, 28.09.1971 р. н., "Фронт Змін".
Члени ДВК:
Яворський Андрій Васильович, 17.07.1990 р. н., Народний Рух України.
 Свердан Оксана Василівна, 09.09.1989 р. н., КПУ.
 Іваникович Наталія Богданівна, 10.08.1977 р. н., "За Україну!".
 Козак Мирослава Ярославівна, 23.08.1972 р. н., ЛОО Партія регіонів.
 Грисюк Олександра Михайлівна, 12.06.1955 р. н., РО ВО "Свобода".
 Фінів Галина Михайлівна, 15.04.1971 р. н., "Наша Україна".
 Шомко Галина Кіндратівна, 18.04.1951 р. н., ВО "Свобода”.
 Лещук Ніна Василівна, 14.12.1976 р. н., Українська народна партія.
 Закревська Марія Степанівна, 25.04.1959 р. н., Партія регіонів.
 Хорташко Надія Василівна, 12.01.1984 р. н., КУН.

Виборча дільниця № 22036
Голова ДВК:
Гладиш Наталя Романівна, 15.01.1976 р. н., ВО "Свобода”.
Заступник голови ДВК:
Чоп Надія Петрівна, 17.09.1988 р. н., Народний Рух України.
Секретар ДВК:
Галушка Ярослава Йосипівна, 05.04.1960 р. н., "Наша Україна".
Члени ДВК:
Василів Надія Романівна, 09.02.1981 р. н., ВО "Батьківщина".
Хімко Василь Володимирович, 15.02.1992 р. н., КПУ.
Худа Марія Романівна, 28.11.1977 р. н., "За Україну!".
Дідух Ганна Василівна, 27.09.1960 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Білик Роман Богданович, 27.10.198 р. н., РО Партія регіонів.
Ничай Любомир Михайлович,  20.06.1986 р. н., "Фронт Змін".
Іванець Роман Олегович, 15.10.1990 р. н., РО ВО "Свобода".
Цар П. С., від голови РВК.
Ващук Н. В., від голови РВК.
Білик Г. Б., від голови РВК.

Виборча дільниця № 22037
Голова ДВК:
Маліновський Петро Павлович, 01.01.1964 р. н., РО ВО "Свобода".
Заступник голови ДВК:
Ребрина Надія Василівна, 20.07.1945 р. н., НРУ.
Секретар  ДВК:
Парашинець Світлана Дмитрівна, 28.02.1978 р. н., ВО "Батьківщина".
Члени ДВК:
Тимчук Василь Степанович, 16.05.1987 р. н., КПУ.
 Ворона Ольга Василівна, 21.06.1991 р. н., "За Україну!".
 Хімко Назар Володимирович, 27.08.1987 р. н., РО Партія регіонів.
Поспіх Марія Володимирівна, 10.02.1956 р. н., "Наша Україна".
Синчина Ольга Михайлівна, 30.04.1975 р. н., НП.
Ворона Марія Михайлівна, 20.10.1954 р. н., НРУ.
Возняковський Петро Романович, 24.08.1964 р. н., від голови РВК.
Возняковська Галина Петрівна, 03.11.1965 р. н., від голови РВК.
Трибух Ольга Петрівна.
Малиновська Олександра Омельянівна, 24.05.1969 р. н., ВО "Свобода”.

Виборча дільниця 22038
Голова ДВК:
Рогаля Любов Іванівна, 07.06.1970 р. н., РО ВО "Свобода".
Заступник голови ДВК:
Гнатів Стефанія Яківна, 08.02.1965 р. н., ВО "Батьківщина".
Секретар ДВК:
Романчук Олена Олексіївна, 16.06.1947 р. н., "Наша Україна".
Члени ДВК:
Хоружий Віталій Федорович, 14.11.1977 р. н., УСДП.
Крук Ганна Василівна, 30.07.1952 р. н., Народний Рух України.
Уткін Руслан Васильович, 17.10.1991 р. н., КПУ.
Сорока Надія Григорівна, 24.02.1983 р. н., "За Україну!".
Білецька Наталія Романівна, 18.02.1978 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Нагай Богдан Ярославович, 17.06.1991 р. н., РО Партія регіонів.
Запісоцька Галина Григорівна, 07.06.1959 р. н., "Фронт Змін".
Гринишин Олена Олександрівна, 9.06.1991 р. н., КУН.
Кузьма Олена Володимирівна, 11.10.1992 р. н., "Відродження".
Сторощук Любов Петрівна, 26.05.1968 р. н., від кандидата в депутати.
Сірант Надія Петрівна, 2.06.1969 р. н., від кандидата в депутати.
Троць Ганна Іванівна, 16.02.1959 р. н., від кандидата в депутати.
Фежечко Ірина Петрівна, 4.09.1978 р. н., від кандидата в депутати.
Котик Віталій Васильович, 30.07.1979 р. н., від кандидата в депутати.
Якимишин Михайло Васильович, 15.04.1955 р. н., ВО "Свобода”.

Виборча дільниця № 22039
Голова ДВК:
Затхей Петро Васильович, 02.02.1941 р. н., Народний Рух України.
Заступник голови ДВК:
Гавалко Петро Григорович, 4.01.1949 р. н., КУН.
Секретар ДВК:
Денисюк Галина Василівна, 18.12.1953 р. н., Українська народна партія.
Члени ДВК:
Сало Віктор Володимирович, 09.05.1974 р. н., КПУ.
Ройко Катерина Степанівна, 15.03.1942 р. н., ВО "Батьківщина".
Дмитерко Людмила Володимирівна, 26.01.1960 р. н., УСДП.
Сироїд Тетяна Ігорівна, 28.10.1980 р. н., "За Україну!".
Сало Галина Станіславівна, 22.07.1974 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Гілевич Любов Петрівна, 08.02.1987 р. н., РО Партія регіонів.
Сироїд Ганна Петрівна, 23.12.1957 р. н., РО ВО "Свобода".
Гавалко Юрій Васильович, 19.05.1985 р. н., "Наша Україна".
Меда Марія Степанівна, 01.12.1950 р. н., ВО "Свобода”.
Димерко Юлія Євгенівна, 27.07.1986 р. н., голови Притулко В. Я.
Саїв Любов Федорівна, 10.12.1942 р. н., кандидата в депутати Романчука Р. І.
Косянчук Катерина Михайлівна, 17.01.1944 р. н., кандидата в депутати Стельмащук М. Т.

Виборча дільниця 22012
Голова ДВК:
Сидор Петро Андрійович, 02.01.1944 р. н., КУН.
Заступник голови ДВК:
Денис Володимир Ігорович, 19.03.1984 р. н., "Наша Україна".
Секретар ДВК:
Макух Ірина Ільярівна, 26.10.1941 р. н.
Члени ДВК:
Кулинич Зіновія Ярославівна, 14.04.1991 р. н., УСДП.
Курило Роман Миколайович, 27.10.1950 р. н., Народний Рух України.
Мельник Світлана Степанівна, 04.06.1966 р. н., КПУ.
Сич Оксана Григорівна, 04.01.1970 р. н., "За Україну!".
Закалик Ніна Петрівна, 09.09.1956 р. н., Єдиний Центр.
Гелик Андрій Миколайович, 14.08.1975 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Ткаченко Марія Миколаївна, 25.08.1959 р. н., РО Партія регіонів.
Зотова Надія  Олегівна, 31.07.1983 р. н., "Фронт Змін".
Долайчук Андрій Васильович, 05.07.1968 р. н., РО ВО "Свобода".
Макух Олексій Богданович, 08.03.1979 р. н., ВО "Свобода" (м. Белз) Юнко О. В.
Ващук Світлана Михайлівна, 06.02.1965 р. н., "Відродження".
Клепак Андрій Дмитрович, 25.02.1977 р. н., ВО "Свобода».
Чайка Ірина Іванівна, 04.08.1966 р. н., Українська Народна Партія.
Коляда Надія Олександрівна, 28.10.1965 р. н., від канд. на голову Рибіцької З. В.

Виборча дільниця 22013
Голова ДВК:
Матеяк Тетяна Михайлівна, 10.06.1978 р. н., ВО "Батьківщина" (м. Белз).
Заступник голови ДВК:
Дністрянська Марія Степанівна, 12.05.1952 р. н., від канд. на голову Рибіцької З. В.
Секретар ДВК:
Ковтун Вікторія Миколаївна, 26.08.1987 р. н., РО Партія регіонів.
Члени ДВК:
Кулинич Зіновія Петрівна, 12.06.1961 р. н., УСДП.
Гелик Мар"ян Миколайович, 05.04.1983 р. н., КПУ.
Крутий Микола Миколайович, 02.01.1958 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Максимович Ірина Михайлівна, 08.03.1979 р. н., РО ВО "Свобода".
Коберенко Любов Василівна, 06.10.1960 р. н., "Наша Україна".
Возняк Анастасія Василівна, 01.01.1958 р. н., КУН.
Матвіяс Микола Васильович, 01.01.1949 р. н., ВО "Свобода".
Головка Ольга Михайлівна, 30.07.1986 р. н., Українська народна партія.
Дністрянська Наталія Іванівна, 11.03.1992 р. н., Народна партія.

Виборча дільниця 22014
Голова ДВК:
Хомин Наталія Андріївна, 22.02.1985 р. н., ВО "Батьківщина" (Великі Мости).
Заступник голови ДВК:
Терех Василь Володимирович, 15.09.1964 р. н., УСДП.
Секретар ДВК:
Олич Галина Юріївна, 25.03.1986 р. н., НП.
Члени ДВК:
Балко Катерина Степанівна, 06.12.1983 р. н., ВО "Свобода”.
Ілечко Любов Петрівна, 19.10.1967 р. н., "Собор"•м. Великі Мости.
Небожук Ірина Іванівна, 07.04.1970 р. н., Народний Рух України.
Ковальська Оксана Миколаївна, 27.10.1989 р. н., "За Україну!".
Малицька Зоряна Володимирівна, 18.06.1974 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Гура Марія Миколаївна, 01.12.1973 р. н., РО Партія регіонів.
Яцишин Катерина Юріївна, 05.12.1988 р. н., "Фронт Змін".
Балко Світлана Михайлівна, 28.09.1973 р. н., РО ВО "Свобода".
Бакум Ігор Богданович, 01.04.1989 р. н., "Наша Україна".
Білецька Ірина Іванівна, 17.11.1984 р. н., КУН.
Хомин Андрій Степанович, 28.09.1959 р. н., ВО "Батьківщина".
Іванух Петро  Юрієвич, 19.03.1966 р. н., від голови РВК.
Білецька Галина Миколаївна, 24.07.1966 р. н., ВО "Батьківщина" від канд. на посаду міськ. і сільск. голів.
Шопяк Ольга Миронівна, 23.08.1966 р. н., Партія промисловців і підприємців України.
Побережник Назар Васильович, 16.11.1985 р. н., Українська народна партія.

Виборча дільниця 22015
Голова ДВК:
Балко Наталія Богданівна, 18.04.1981 р. н., "Наша Україна".
Заступник голови  ДВК:
Матусевич Любов Іванівна, 11.10.1956 р. н., ВО "Батьківщина" (м. Великі Мости).
Секретар  ДВК:
Давидович Христина Орестівна, 16.11.1983 р. н., КУН.
Члени ДВК:
Роборецька Надія Василівна, 02.02.1985 р. н., "Собор" (м. Великі Мости).
Ілечко Андрій Степанович, 15.08.1985 р. н., м. Великі Мости, Більо С. Д.
Лозинська Оксана Володимирівна, 5.07.1965 р. н., УСДП.
Заяць Павло Ярославович, 10.07.1988 р. н., Народний Рух України.
Бурко Наталія Василівна, 16.12.1983 р. н., "За Україну!".
Райта Галина Ігорівна, 24.04.1973 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Гура Ігор Євстахович, 11.09.1965 р. н., РО Партія регіонів.
Кирич Юрій Романович, 18.08.1990 р. н., "Фронт Змін".
Крук Марія Іванівна, 15.05.1957 р. н., РО ВО "Свобода".
Пашковська Олександра Андріївна, 10.07.1984 р. н., ВО "Свобода.
Скоропад Олександра Василівна, 22.08.1965 р. н., Партія промисловців і підприємців України.
Крук Ольга Володимирівна, 21.12.1988 р. н., НП.
Хитрень Василь Степанович, 28.12.1978 р. н., КУН.

Виборча дільниця 22016
Голова ДВК:
Корнова Любов Андріївна, 10.03.1958 р. н., "Наша Україна".
Заступник голови ДВК:
Ващишин Василь Іванович, 07.04.1956 р. н.,•м. Великі Мости, Більо С.Д.
Секретар ДВК:
Заблоцька Надія Степанівна, 11.08.1974 р. н.,  ВО "Батьківщина" (м. Великі Мости).
Члени ДВК:
Кісь Петро Павлович, 18.05.1968 р. н., ВО "Свобода.
Дубецька Наталя Богданівна, 21.02.1979 р. н., "Собор" (м. Великі Мости).
Танчин Галина Ігорівна, 31.05.1987 р. н., УСДП.
Сенюта Михайло Іванович, 19.11.1953 р. н., Народний Рух України.
Кмита Ганна Іванівна, 01.12.1952 р. н., "За Україну!".
Чорній Любов Михайлівна, 06.11.1973 р. н., "Фронт Змін".
Кісь Оксана Петрівна, 18.09.1992  р. н., РО ВО "Свобода".
Засадний Андрій Богданович, 09.12.1988 р. н., КУН.
Занько Марія Іванівна, 07.04.1970 р. н., Народна партія.

Виборча дільниця 22017
Голова ДВК:
Гуда Наталія Ярославівна, 09.11.1981 р. н., м. Великі Мости, Більо С. Д.
Заступник голови ДВК:
Бурко Оксана Іванівна, 10.03.1967 р. н., "Наша Україна".
Секретар ДВК:
Милян Оксана Іванівна, 19.07.1982 р. н., ВО "Батьківщина" (м. Великі Мости).
Члени ДВК:
Дацків Світлана Ярославівна, 25.03.1976 р. н., "Собор" (м. Великі Мости).
Засадна Надія Ярославівна, 18.08.1977 р. н., УСДП.
Бурко Ольга Василівна, 24.10.1981 р. н., "За Україну!".
Руда Оксана Петрівна, 01.11.1969 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Руда Світлана Петрівна, 03.10.1968 р. н., РО Партія регіонів.
Засадна Даниїла Дмитрівна, 06.03.1958 р. н., "Фронт Змін".
Остапів Галина Богданівна, 10.07.1975 р. н., РО ВО "Свобода".
Яцків Оксана Ярославівна, "Наша Україна".

Виборча дільниця 22018
Голова ДВК:
Карпів Катерина Степанівна, 07.12.1971 р. н., ВО "Батьківщина" (м. Великі Мости).
Заступник голови ДВК:
Коростіль Михайло Пилипович, 02.07.1927 р. н., КУН.
Секретар ДВК:
Ковальська Надія Андріївна, 29.06.1967 р. н., РО ВО "Свобода".
Члени ДВК:
Годісь Галина Андріївна, 03.08.1955 р. н., "Собор"•(м. Великі Мости).
Личко Марія Михайлівна, 07.10.1954 р. н., ВО "Свобода".
Макух Ольга Федорівна, 19.09.1975 р. н., УСДП.
Іванісік Тетяна Іванівна, 17.05.1969 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Шийка Назар Михайлович, 19.05.1991 р. н., від голови РВК.
Кукіз Оксана Михайлівна, 06.12.1960 р. н., "Наша Україна".
Клячківська Наталія Іванівна, 10.01.1980 р. н., НП.

Виборча дільниця № 22019
Голова ДВК:
Стельмах Тетяна Володимирівна, 06.09.1974 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Заступник голови ДВК:
Саган Олександра Павлівна, 28.06.1971 р. н., ВО "Батьківщина" (м. Угнів).
Секретар ДВК:
Осміловська Любов Василівна, 04.11.1975 р. н., РО Партія регіонів.
Члени ДВК:
Німець Ольга Йосипівна, 27.04.1962  р. н., ЛОО "Свобода".
Магулка Наталія Володимирівна, 17.11.1973 р. н., Угнів, Осміловський М. І.
Біда Іванна Володимирівна, 16.01.1975 р. н., УСДП.
Гнатів Юлія Ільківна, 05.03.1958 р. н., КПУ.
Біда Марія Федорівна, 02.03.1958 р. н., "За Україну!".
Гаврилів Наталія Ярославівна, 04.05.1976 р. н., "Фронт Змін".
Німець Іван Михайлович, 06.07.1985  р. н., РО ВО "Свобода".
Щур Володимир Іванович, 06.12.1960 р. н., "Наша Україна".
Фарисей Марія Дмитрівна, 22.08.1958 р. н., КУН.
Стельмах Володимир Михайлович, 6.06.1971 р. н., від Сокальської РВК.
Савка Ганна Петрівна, 03.05.1959 р. н., від Сокальської РВК.

Виборча дільниця 22020
Голова ДВК:
Чайка Марія Володимирівна, 17.01.1969 р. н., Угнів, Осміловський М. І.
Секретар ДВК:
Музичко Світлана Григорівна, 31.10.1952 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Члени ДВК:
Пиптик Оксана Дмитрівна, 06.10.1971 р. н., ВО "Батьківщина" (м. Угнів).
Татаріна Галина Миколаївна, 03.10.1960 р. н., ВО "Свобода”.
Садовська Тетяна Вікторівна, 30.11.1979 р. н., УСДП.
Кней Галина Романівна, 29.01.1973 р. н., КПУ.
Іванець Ірина Андріївна, 12.05.1990 р. н., "За Україну!".
Голубець Ірина Володимирівна, 18.06.1984 р. н., РО Партія регіонів.
Решко Надія Степанівна, 16.04.1951 р. н., РО ВО "Свобода".
Горячий Василь Михайлович, 28.02.1958 "Наша Україна".
Непшій Оксана Михайлівна, 13.01.1963 р. н., КУН.

Виборча дільниця 22021
Голова ДВК:
Кручкевич Богдан Захарович, 01.01.1941 р. н., смт. Жвирка, Іванойко Н.П.
Заступник голови ДВК:
Кіндяк Олег Яремович, 12.02.1959 р. н., ВО "Батьківщина" (смт. Жвирка).
Секретар ДВК:
Лосянович Наталія Андріївна, 15.05.1987 р. н., Народний Рух України.
Члени ДВК:
Чопко Микола Іванович, 01.12.1975 р. н., Жвирка,  Салига Б. В.
Близнюк Галина Анатоліївна, 18.04.1970 р. н., "Відродження".
Чопко Алла Борисівна, 21.06.1976 р. н., УСДП.
Яворська Людмила Ярославівна, 19.04.1990 р. н., КПУ.
Савельєва Леся Григорівна, 09.05.1967 р. н., "За Україну!".
Пахомова Тетяна Валеріївна, 04.07.1991 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Кушіль Олеся Петрівна, 02.07.1981 р. н., РО Партія регіонів.
Хомин Мирослава Миколаївна, 02.08.1954 р. н., "Фронт Змін".
Комарова Оксана Ярославівна, 16. 02 1975 р. н., РО ВО "Свобода".
Книш Лілія Михайлівна, 12.05.1988 р. н., ВО "Свобода" (смт. Жвирка) Здерка І. І.
Сенюк Оксана Петрівна, 01.01.1972 р. н., "Наша Україна".
Кравчук Галина Богданівна, 26.04.1966 р. н., КУН.
Ковалишин Світлана Михайлівна, 16.01.1967 р. н., ВО "Свобода”.
Панюта Катерина Василівна, 16.11.1971 р. н., Українська народна партія.
Лисяк Володимир Дмитрович, 29.12.1969 р. н., від канд. на голову Гудка Б. І.
Ойцусь Марія  Вікторівна, 19.06.1953 р. н., від канд. на голову.

Виборча дільниця 22022
Голова ДВК:
Краснянська Галина Йосипівна, 09.07.1963 р. н., ВО "Батьківщина" (смт. Жвирка).
Заступник голови ДВК:
Врубель Володимир Йосипович, 08.08.1965 р. н., від кандидата на посаду голови.
Секретар ДВК:
Трохимчук Ірина Андріївна, 30.04.1976 р. н., КУН.
Члени ДВК:
Ващук Любов Василівна, 15.07.1943 р. н., Українська народна партія.
Гентуш Микола Андрійович, 03.12.1951 р. н., ВО "Свобода”.
Пунько Наталія Федорівна, 03.05.1964 р. н., смт. Жвирка Салига Б. В.
Іванойко Любов Романівна, 02.01.1961 р. н., смт. Жвирка, Іванойко Н.П.
Гой Олександр Володимирович, 30.08.1946 р. н., УСДП.
Данилюк Галина Василівна, 18.01.1966 р. н., Народний Рух України.
Пелех Богдан Богданович, 04.03.1985 р. н., КПУ.
Литвин Ганна Петрівна, 21.12.1984 р. н., "За Україну!".
Новосад Ігор Феодосійович, 26.01.1983 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Дідух Андрій Петрович, 24.08.1988 р. н., РО Партія регіонів.
Лесик Віктор Володимирович, 30.03.1964 р. н., "Фронт Змін".
Швець Петро Степанович, 10.07.1955 р. н., РО ВО "Свобода".
Михайлів Марія Іванівна, 10.11.1982 р. н., "Наша Україна".
Недорєзова Галина Іванівна, 21.03.1977 р. н., "Відродження".
Чорнобай Марія Петрівна, 10.06.1967 р. н., НП.
Зарічна Марія Павлівна, 14.02.1990 р. н., від кандидата на посаду голови.

Виборча дільниця 22023
Голова ДВК:
Мулька Любов Ярославівна, 02.09.1966  р. н., "Фронт Змін".
Заступник голови ДВК:
Мигаль Наталя Богданівна, 28.11.1969  р. н., смт. Жвирка, Іванойко Н. П.
Секретар ДВК:
Романяк Катерина Михайлівна, 14.01.1988  р. н., РО ВО "Свобода".
Члени ДВК:
Гулявський Юрій Тарасович, 12.05.1989   р. н., ЛОО Партія регіонів.
Стадник Ігор Ігорович, 14.03.1989  р. н., РО Партія регіонів.
Кінах Ольга Володимирівна, 31.01.1982  р. н., ВО "Батьківщина" (смт. Жвирка).
Козловська Тетяна Петрівна, 01.05.1992  р. н., Жвирка, Салига Б. В.
Просяник Олександр Євгенович, 21.05.1976  р. н., смт. Жвирка, Зарічна О. М.
Нечай Ірина Андріївна, 02.01.1952  р. н., "За Україну!".
Кінах Лариса Леонідівна, 10.03.1970  р. н., "Наша Україна".
Лаврів Надія Любомирівна, 27.01.1983  р. н., КУН.
Пахолок Ольга Луківна, 29.05.1958  р. н., "Відродження".
Гаврилюк Ігор Зеновійович, 01.09.1980  р. н., ВО "Батьківщина", від кандидата в депутати.
Веклин Олег Романович, 19.10.1992  р. н., ВО "Свобода”.
Парадінець Руслан Володимирович, 01.01.1988  р. н., від канд. на голову Гудка Б. І.
Мусій Андрій Петрович, 13.11.1991  р. н., Народна партія.

Виборча дільниця 22024
Голова ДВК:
Семенюк Оксана Богданівна, 18.01.1976  р. н., КУН.
Заступник голови ДВК:
Андрущак Ольга Петрівна, 08.05.1959  р. н., Народний Рух України.
Секретар ДВК:
Ангельчук Ольга Ільківна, 01.12.1966  р. н., НП.
Члени ДВК:
Нечай Ірина Петрівна, 20.11.1982  р. н., ВО "Батьківщина".
Трохимчук Олеся Степанівна, 30.08.1989  р. н., УСДП.
Чесак Ольга Ярославівна, 05.06.1986  р. н., КПУ.
Полянчук Тарас Володимирович, 30.08.1972  р. н., "За Україну!".
Климчук Ганна Василівна, 17.09.1971  р. н., ЛОО Партія регіонів.
Слюсар Володимир Степанович, 01.03.1989  р. н., РО Партія регіонів.
Монянчин Віра Богданівна, 08.10.1959  р. н., "Фронт Змін".
Крохмаль Роман Богданович, 20.06.1974  р. н., РО ВО "Свобода".
Шевчук Лідія Богданівна, 02.09.1989  р. н., "Наша Україна".
Ангельчук Андрій Ярославович, 27.11.1991  р. н.
Семенюк Володимир Андрійович, 24.09.1991  р. н.
Микитюк Марія Ярославівна, 26.08.1976  р. н.
Мельник Алла Степанівна, 11.05.1956  р. н.
Мисак Василь Богданович, 22.11.1979  р. н., ВО "Свобода”.

Виборча дільниця 22025
Голова ДВК:
Семенюк Марія Петрівна, 25.10.1970  р. н., Народна партія.
Заступник голови ДВК:
Назар Ольга Володимирівна, 01.12.1960  р. н., "За Україну!".
Секретар ДВК:
Матерна Марія Ярославівна, 07.12.1982  р. н., ВО "Батьківщина".
Члени  ДВК:
Семенюк Володимир Богданович, 24.06.1992  р. н., УСДП.
Демчук Іван Богданович, 05.07.1980   р. н., Народний Рух України.
Семенюк Ярослав Іванович, 03.04.1985  р. н., КПУ.
Баглай Ольга Іванівна, 15.06.1971  р. н., ЛОО Партія регіонів.
Семенюк Ольга Степанівна, 04.05.1987  р. н., РО Партія регіонів.
Ярош Ольга Петрівна, 22.09.1967  р. н., "Фронт Змін".
Демчук Марія Іванівна, 20.05.1989  р. н., РО ВО "Свобода".
Шеремета Оксана Василівна, 01.04.1965  р. н., "Наша Україна".
Марцинюк Ольга Євгенівна, 29.04.1973  р. н., КУН.
Ковальчук Володимир Степанович, 12.09.1972  р. н., ВО "Свобода”.
Пархович Іван Петрович, 28.11.1962 р. н., ВО "Свобода" канд. в депутати Антонюка Р. Р.
Марценюк Катерина Іванівна, 30.03.1960 р. н., від канд. на голову.

Виборча дільниця 22055
 Голова ДВК:
Станько Оксана Віталіївна, 17.07.1970 р. н., с. Княже, від Ференц Л. В.
Заступник голови ДВК:
Ситничук Оксана Петрівна, 20.11.1966 р. н., від Левусь Г. Й.
Секретар ДВК:
Бицька Оксана Степанівна, 10.08.1978 р. н., РО Партія регіонів.
Члени ДВК:
Станько Віра Григорівна, 04.08.1951 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Кравець Віталій Володимирович, 13. 06. 1972 р. н., Єдиний Центр.
Решитарська Марія Артемівна, 20.04.1976 р. н., "Фронт Змін".
Антонюк Микола Петрович, 17.12.1985 р. н., Українська народна партія.
Іванис Галина Іванівна, 25.11.1970 р. н., ВО "Батьківщина".
Панас Світлана Миколаївна, 01.10.1977 р. н., УСДП.
Плетінка Тетяна Василівна, 18.12.1979 р. н., КПУ.
Плетінка Лідія Олександрівна, 20.04.1966 р. н., "За Україну!".
Карпінка Антоніна Леонтівна, 30.01.1982 р. н., РО ВО "Свобода".
Яремко Олеся Іванівна, 28.10.1973 р. н., "Наша Україна".
Човага Любов Володимирівна, 1.05.1984 р. н., КУН.
Борис Любов Михайлівна, 20.02.1953 р. н.
Ковальчук Неля Григорівна,  21.07.1964 р. н.

Виборча дільниця 22056
Голова ДВК :
Джурак Ольга Іванівна, 30.11.1964 р. н., "Фронт Змін".
Заступник голови:
Кипибіда Руслана Володимирівна, 22.06.1970 р. н., ВО "Свобода.
Cекретар ДВК:
Скиба Надія Іванівна, 18.1.1967 р. н., КУН.
Члени ДВК:
Легка Тетяна Степанівна, 09.08.1988 р. н., ВО "Батьківщина".
Іванис Марія Анатоліївна, 06.01.1990 р. н., с. Княже, від Ференц Л. В.
Кіта Марія Олександрівна, 2.01.1972 р. н., УСДП.
Вакула Світлана Іванівна, 16.02.1984 р. н., КПУ.
Бобко Ольга Андріївна, 22.07.1975 р. н., "За Україну!".
Бульбак Ольга Богданівна, 25. 06. 1963 р. н., Єдиний Центр.
Мельник Володимир Петрович, 15.04.1958 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Шкварка Юрій Віталійович, 25.07.1976 р. н., РО Партія регіонів.
Борис Федір Ульянович, 05.05.1951 р. н., РО ВО "Свобода".
Гаврилюк Вікторія Василівна,  07.08.1982 р. н., "Наша Україна".
Клемба Олександр Мойсейович, 14.06.1956 р. н., Народна партія.
Клемба Надія Андріївна, 15.09.1961 р. н., від Левусь Галини Юхимівни.
Виборча дільниця 22057
Голова ДВК:
Цюприк Любов Андріївна, 25.05.1962 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Заступник голови:
Юрків Леся Ігорівна, 07.11.1984 р. н., "Наша Україна".
Секретар ДВК :
Цюприк Ганна Зіновіївна, 30.11.1970 р. н., ВО "Батьківщина".
Члени ДВК:
 Волинець Надія Михайлівна, 01.01.1983 р. н., РО Партія регіонів.
 Павлюк Марія Михайлівна, 27.08.1964 р. н., "За Україну!".
 Лимич Надія Миколаївна, 12.06.1961р. н., ВО "Свобода.
 Цюприк Микола Михайлович, 08.09.1968 р. н., с. Корчів, від Лічинського В. Й.
 Лука Надія Миколаївна, 13.10.1976 р. н., с. Корчів, від Сідельник Г. Г.
 Марухняк Олег Ігорович, 08.09.1987 р. н., Народний Рух України.
Гулич Галина Ярославівна, 23.01.1991 р. н., КПУ.
Волинець Марія Онуфріївна, 14.08.1958 р. н., "Фронт Змін".
Яремчук Ірина Василівна, 08.02.1983 р. н., КУН.
Ільчишин Марія Зеновіївна, 215.10.1969 р. н., від кандидата в депутати.
 Савіцька Ганна Володимирівна, 17.03.1971 р. н., Народна партія.
 Саноцький Василь Іванович, 01.01.1956 р. н., ВО "Свобода”.
Іванюк Ольга Миколаївна, 3.10.1991 р. н., УСДП.

Виборча дільниця 22058

Голова ДВК:
Джиган Анна Миколаївна, 09.07.1958 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Заступник голови:
Скрип Любов Йосипівна, 13.07.1960 р. н., •"Наша Україна".
Секретар  ДВК:
Сич Любов Ярославівна, 07.02.1967 р. н., від кандидата в депутати.
Члени ДВК:
Сало Галина Павлівна, 17.07.1961 р. н., КПУ.
Сич Марія Іванівна, 06.09.1976 р. н., "За Україну!".
 Огурцова Марія Юріївна, 15.08.1959 р. н., ВО "Батьківщина".
Лінинська Ольга Василівна, 11.11.1976 р. н., с. Корчів, від Лінинського В. Й.
Пастернак Марія Михайлівна, 22.04.1954 р. н., с. Корчів від Сідельник Г. Г.
Свердан Мирослава Василівна, 11.08.1966 р. н., УСДП.
Джиган Микола Палладійович, 12.12.1958 р. н., РО Партія регіонів.
Сніжинська Світлана Василівна, 31.05.1964 р. н., КУН.
Валько Оксана Богданівна, 14.09.1969 р. н.
Скрип Микола Михайлович, 05.12.1954 р. н., ЛОО "Свобода".
Коник Оксана Петрівна, 10.09.1985 р. н., від кандидата в депутати.
Дибач Ярослав Іванович, 4.10.1961 р. н., "Фронт змін"
Саноцький Микола Васильович, 17.10.1989 р. н., РО ВО "Свобода".

Виборча дільниця 22059

Голова ДВК:
Войтюк Богдан Андрійович, 27.08.1968 р. н., ВО "Батьківщина".
Заступник голови:
Павлусь Ганна Андріївна,  08.10.1990 р. н., "Наша Україна".
Секретар ДВК:
Крупчак Марія Михайлівна, 09.05.1968 р. н., КПУ.
Члени ДВК:
Янчук Зіновія Федорівна, 28.07.1957 р. н., с. Лучиці, від Черечіна В. Р.
Семенюк Василь Андрійович, 11.03.1983 р. н., "За Україну!".
Кондратюк Ганна Миколаївна, 22.09.1969 р. н., Народний Рух України.
 Пастушин Степан Іванович, 12.10.1961 р. н., ЛОО Партія регіонів.
 Придаток Ганна Володимирівна, 17.09.1965 р. н., РО Партія регіонів.
Гнатюк Мирослава Андріївна,  09.09.1966 р. н., "Фронт Змін".
Федунь Лариса Володимирівна, 03.07.1979 р. н., РО ВО "Свобода".
Свінцицька Світлана Йосипівна, 10.01.1969 р. н., КУН.
Біб Петро Михайлович, 30.07.1965 р. н., ВО "Свобода”.
Федиків Галина Михайлівна, 03.01.1968 р. н., Українська народна партія.
Бода Любов Михайлівна, 12.11.1973 р. н., від кандидата в депутати.

Виборча дільниця 22060
Голова ДВК :
Демчунь  Марія Степанівна, 26.04.1983 р. н.,"За Україну!".
Заступник голови ДВК:
Джугало Марія Григорівна, 26.08.1976 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Секретар ДВК :
Демчук Ірина Петрівна, 25.12.1980 р. н., ВО "Батьківщина".
Члени ДВК:
Рис Лариса Богданівна, 27.03.1971 р. н., РО Партія регіонів.
Савчук Марія Богданівна, 07.05.1977 р. н., КПУ.
Сорочук Василь Петрович, 12.01.1971 р. н., ВО "Свобода”.
Климчук Катерина Миколаївна, 13.05.1988 р. н., с. Лучиці, від Черечіна В. Р.
Климчук Богданна Петрівна, 07.01.1959 р. н., Народний Рух України.
Дацюк Марія Ярославівна, 12.05.1967 р. н., "Фронт Змін".
Лизун Петро Михайлович, 17.11.1950 р. н., РО ВО "Свобода".
Мартинюк Богдан Борисович, 14.08.1989 р. н., "Наша Україна".
Денисюк Любов Петрівна, 29.09.1958 р. н., КУН.
Крук Андрій Ігорович, 08.12.1989 р. н., "Відродження".
Островська Любов Михайлівна,  27.03.1961 р. н.

Виборча дільниця 22061
Голова ДВК:
Осмиловська Ольга Григорівна, 25.11.1969 р. н., "Наша Україна".
Заступник голови ДВК:
Пелех Галина Юріївна, 17.04.1991 р. н., ВО "Свобода”.
Секретар ДВК:
Коляда Надія Григорівна, 11.09.1957 р. н., ВО "Батьківщина".
Члени ДВК:
 Анічин Володимир Іванович, 14.04.1970 р. н., •с. Межиріччя, від Ванкевич В. Є.
Сиванич Ярослав Ярославович, 17.01.1985 р. н., КПУ.
Носуліч Віталій Адамович, 10.09.1974 р. н., "За Україну!".
Ярмола Наталія Володимирівна, 19.07.1990 р. н.,  ЛОО Партія регіонів.
Стельмах Світлана Миколаївна, 27.01.1979 р. н. "Фронт Змін".
Громада Оксана Володимирівна, 18.02.1971 р. н., РО ВО "Свобода".
Пелех Наталя Іванівна, 1972 р. н., КУН.
Забайрачна Галина Дмитрівна, 14.03.1964 р. н., від голови Сокальської РВК.
Мальницький Михайло Григорович, 25.04.1960 р. н., від голови Сокальської РВК.
Мишок Леся Іванівна,  30.04.1968 р. н., від голови Сокальської РВК.
Гавалко Емілія Петрівна, 06.05.1962 р. н., від голови Сокальської РВК.

Виборча дільниця № 22062
Голова ДВК:
Микитюк Світлана Дем’янівна, 10.05.1976  р. н., ВО "Батьківщина".
Заступник голови:
Дукач Богдан Михайлович, 22.03.1968  р. н., ВО "Свобода”.
Секретар ДВК:
Пелех Галина Степанівна, 19.02.1959  р. н., "Наша Україна".
Члени ДВК:
Муріна Марія Володимирівна, 11.04.1979  р. н., •с. Межиріччя від Ванкевич В. Є.
Катаріна Наталія Йосипівна, 17.12.1967  р. н., КПУ.
Ткачук Ольга Михайлівна, 29.10.1964  р. н., "За Україну!".
Верхолюк Тарас Павлович, 25.02.1991  р. н., РО Партія регіонів.
Цімура Леся Григорівна, 08.11.1963  р. н., "Фронт Змін".
Ткачик Іван Павлович, 16.02.1961  р. н., РО ВО "Свобода".
Яцейко Ганна Іванівна, 6.07.1966  р. н., від голови РВК.

Виборча дільниця № 22063
Голова ДВК:
Рибачук Оксана Василівна, 21.06.1967  р. н., КУН.
Заступник голови:
Олійник Юрій Зіновійович, 03.05.1987  р. н., ЛОО Партія регіонів.
Секретар ДВК:
Стронська Тетяна Іванівна, 21.02.1986  р. н., РО ВО "Свобода".
Члени ДВК:
Горак Оксана Василівна, 28.02.1987  р. н., ВО "Батьківщина".
Литвин Ігор Іванович, 13.01.1992  р. н., с. Муроване, від Василишина І. І.
Кость Наталія Анатоліївна, 19.08.1990 р. н., КПУ.
Смеречанська Сніжана Євгенівна, 09.03.1985  р. н., "За Україну!".
Квецко Роман Богданович, 26.11.1986  р. н., РО Партія регіонів.
Смеречанська Оксана Зіновіївна, 01.04.1975  р. н., "Фронт Змін".
Лешик Зіновій Іванович, 22.04.1969  р. н., "Наша Україна".
Ващук Надія Григорівна, 19.07.1970  р. н., Народна партія.
Гриців Руслан Володимирович, 09.04.1970  р. н., ВО "Свобода”.
Рис Оксана Дмитрівна, 25.08.1967  р. н., від громадян.
Недільська Майя Михайлівна, від громадян.

Виборча дільниця № 22064
Голова ДВК:
Корнило Ірина Степанівна,  06.04.1961  р. н., Народна партія.
Заступник голови:
Сливар Роман Мирославович, 16.10.1988  р. н., РО ВО "Свобода".
Секретар ДВК:
Демерлій  Ольга Ільївна, 02.08.1966  р. н., ВО "Батьківщина".
Члени ДВК:
Сливар Надія Богданівна, 08.07.1965  р. н., с. Муроване від  Василишина І. І.
Рихва Любов Миколаївна, 24.12.1961  р. н., КПУ.
Демідонт Любов Василівна, 19.04.1962   р. н., "За Україну!".
Стронський Іван Йосипович, 03.07.1970  р. н., ЛОО Партія регіонів.
Пагулич Іванна Богданівна, 07.07.1985  р. н., РО Партія регіонів.
Романів Наталія Василівна, 17.10.1972  р. н., "Фронт Змін".
Васюнець Оксана Михайлівна, 25.05.1967  р. н., КУН.
Ковалик Алла Володимирівна, 23.05.1975  р. н., ВО "Свобода”.
Крут Мар’ян Євгенович, 3.08.1989  р. н., від голови РВК.
Свердан Ігор Миколайович,  19.07.1969  р. н., від голови РВК.
Свердан Валентина Юріївна, 21.01.1970  р. н., від голови РВК.

Виборча дільниця № 22065
Голова ДВК:
 Покидко Ніна Андріївна, 01.01.1958 р. н., с. Муроване, від Василишина І. І.
Заступник голови ДВК:
Кухта Олег Михайлович, 23.06.1973 р. н., ЛОО ВО "Свобода”.
Секретар ДВК:
Трачук Оксана Євгенівна, 03.05.1981 р. н., "Фронт Змін".
Члени ДВК:
Химинець Наталія Володимирівна, 12.09.1988 р. н., КПУ.
 Белзецький Зіновій Омелянович, 28.06.1960 р. н., "За Україну!".
Петришин Олег Миколайович, 03.05.1981 р. н., РО Партія регіонів.
Гриців Василь Зіновійович, 22.09.1965 р. н., РО ВО "Свобода".
Сенів Галина Василівна, 09.09.1979 р. н., "Наша Україна".
Химинець Андрій Ярославович, 20.03.1981 р. н.
Покидко Володимир Михайлович, 10.01.1983 р. н., • ВО “Батьківщина”.

Виборча дільниця № 22066
Голова ДВК:
Зданевич Ольга Богданівна,  26.07.1972  р. н., РО Партія регіонів.
Заступник голови:
Михальчук Андрій Володимирович,  11.10.1979  •р. н., КУН
Секретар ДВК:
Штокалко Оксана Ярославівна, 13.03.1973  р. н., •с. Опільсько, від Дмитрів А. С.
Члени ДВК:
 Цюзик Іванна Богданівна, 11.02.1988  р. н., ЛОО Партія регіонів.
 Коляда Роман Ярославович, 27.12.1984  р. н., "За Україну!".
Дишкант Ольга Ярославівна, 31.05.1980  р. н., КПУ.
Капуста Володимир Євгенович, 19.08.1960  р. н., "Фронт Змін".
Хахула Володимир Григорович, 22.01.1960  р. н., РО ВО "Свобода".
Марунич Оксана Іванівна, 12.09.1979  р. н., "Наша Україна".
Бойко Марія Василівна, 30.01.1985  р. н., Українська народна партія.
Швед Світлана Іванівна, 12.12.1977  р. н., ЛОО ВО "Свобода".

Виборча дільниця № 22067
  Голова ДВК:
Процюк Наталія  Миколаївна, 23.02.1960  р. н., •с. Опільсько, від Дмитрів А. С.
Заступник голови:
Куліш Віктор Якович, 11.03.1956  р. н., КУН.
Секретар ДВК:
Процик Ольга Василівна, 09.09.1987  р. н., Українська народна партія.
Члени ДВК:
 Навроцький  Нестор  Ярославович, 28.02.1967  р. н.,  ВО "Батьківщина".
Рибачук Ірина Василівна, 28.06.1974  р. н., Народний Рух України.
Павлічева Оксана Анатоліївна, 21.03.1974  р. н., КПУ.
Мисюта Юлія Ільківна, 05.08.1950  р. н., "За Україну!".
Мажуга Роман Михайлович, 17.01.1969  р. н., ЛОО Партія регіонів.
Салига Андрій Васильович, 04.12.1967  р. н., РО Партія регіонів.
Швед Ярослава Йосипівна, 03.06.1962  р. н., "Фронт Змін".
Андрієвська Ольга Михайлівна, 19.10.1979  р. н.,  РО  ВО "Свобода".
Коляда Світлана Степанівна, 20.11.1969  р. н., "Наша Україна".
Валько Марія Павлівна, 08.01.1947  р. н., ВО "Свобода”.
Савчин Уляна Володимирівна, 11.12.1990  р. н., Партія промисловців і підприємців України.
Савчин Лариса Олексіївна, 27.01.1964  р. н., Партія промисловців і підприємців України.

Виборча дільниця № 22068
Голова ДВК:
Лах Любов Мирославівна, 23.11.1974  р. н., ВО "Батьківщина".
Заступник голови:
Сенів Ігор Володимирович, 03.07.1984  р. н., РО Партія регіонів.
Секретар ДВК: 
Груй Леся Василівна, 22.12.1974  р. н., "Наша Україна".
 Члени ДВК:
 Попович Богдана Миколаївна, 06.04.1970  р. н., •с. Опільсько, від Дмитрів А. С.
 Климчук Оксана Михайлівна, 14.02.1973  р. н., Народний Рух України.
Скрипець Ірина Петрівна, 23.10.1976  р. н., КПУ.
Кліщ  Марія Ярославівна, 26.08.1979  р. н., "За Україну!".
Кулак Ганна Михайлівна, 10.12.1966   р. н., ЛОО Партія регіонів.
Дмитрів Володимир Степанович, 29.05.1969  р. н., "Фронт Змін".
 Загакайло Ольга Павлівна,  03.08.1951  р. н., КУН.
 Потюк Наталія Ярославівна, 31.08.1973  р. н., ВО "Свобода.
 Сенів Людмила Миколаївна, 28.08.1985  р. н., Українська народна партія.
 Матвієшин Надія Миронівна, 27.02.1969  р. н., голова Сокальської РВК.
 Гаврилів Наталія Іванівна, 22.03.1980  р. н.
 

Виборча дільниця № 22083
Голова ДВК:
Батюк Марія Степанівна, 05.09.1973 р. н., КУН.
Заступник голови ДВК:
Семенюк Ігор Ігорович, 25.11.1989 р. н., ВО "Свобода".
Секретар ДВК:
Черній Надія Степанівна, 22.05.1981 р. н., ВО "Батьківщина".
Члени ДВК:
Магера Василь Євгенович, 27.08.1990 р. н., с. Свитазів, Горбачук Я. В.
Свистун Володимир Григорович,  13.08.1988 р. н., КПУ.
Бицький Юрій Степанович, 27.02.1984 р. н., "За Україну!".
Басалик  Олеся Степанівна,  08.03.1979 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Харчук Андрій Орестович,  23.07.1982 р. н., РО Партія регіонів.
Андрущак Надія Володимирівна, 24.11.1971 р. н., "Фронт Змін".
Степанюк Любов Романівна, 25.05.1985 р. н., "Наша Україна".
Боярчук Андрій Васильович, 15.07.1983 р. н., Українська народна партія.
Станкевич Ярослав Іванович, 01.01.1954 р. н.
Білик Володимир Юліанович, 13.05.1970 р. н., Народна партія.
Миколайчук Наталія Ярославівна, від  канд. в депутати.

Виборча дільниця № 22084
Голова ДВК:
Горбачук Ольга Євгенівна, 27.12.1966 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Заступник голови ДВК:
Гарасимчук Світлана Павлівна, 23.11.1967 р. н., ВО "Свобода".
Секретар ДВК:
Матвійко Надія Михайлівна, 19.03.1973 р. н., КУН.
Члени ДВК: 
Якубовська  Оксана  Григорівна,  30.03.1969 р. н., ВО "Батьківщина".
Закревський Ярослав Олегович, 08.10.1989 р. н., •с. Свитазів, від Горбачук Я. В.
Юнаш Василь Ігорович, 03.03.1978 р. н., УСДП.
Гурська Олексанадра Володимирівна, 11.07.1968 р. н., КПУ.
Батюк Микола Петрович, 22.05.1976 р. н., "За Україну!".
Гурський Андрій Степанович,  16.05. 1988 р. н.
Динюк Марія Степанівна, 21.02.1963 р. н., "Фронт Змін".
Мурська Марія Семенівна, 09.05.1953 р. н., "Наша Україна".
Сташкевич Андрій Володимирович, 27.06.1978 р. н., Українська народна партія.

Виборча дільниця № 22085
Голова ДВК:
Бицька Лариса Володимирівна, 10.04.1982 р. н., "За Україну!".
Заступник голови ДВК:
Бицький Тарас Степанович, 13.03.1979 р. н., КУН.
Секретар ДВК:
Шкраба Богдан Михайлович, 07.01.1973 р. н., КПУ.
Члени ДВК:
Баран Любов Євгенівна, 13.12.1961 р. н., ВО "Батьківщина".
Катанюк Мар"яна Євгенівна, 24.01.1987 р. н., с. Свитазів, Горбачук Я. В.
Цьома Галина Ігорівна, 22.05.1965 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Матрипула Ольга Богданівна, 03.12.1974 р. н., РО Партія регіонів.
Сулима Ольга Олександрівна, 10.07.1982 р. н., "Фронт Змін".
 Івасько Орися Стефанівна, 31.07.1982 р. н., "Наша Україна".
Сисак Орися Ігорівна, 15.08.1988 р. н., ВО "Свобода".
Сулима Ігор Ярославович, 23.09.1982 р. н., Українська народна партія.
Рудик Іванна Євгенівна, 06.10.1989 р. н., КУН.
Білецька Олександра Богданівна, 20.06.1977 р. н., ВО "Свобода".

Виборча дільниця № 22086
Голова ДВК:
Трач Любов Василівна, 02.08.1959 р. н., КУН.
Заступник голови  ДВК:
Смолинець Віра Михайлівна, 09.11.1961 р. н., "Наша Україна".
Секретар  ДВК:
Міщук Ірина Йосафатівна, 16.03.1960 р. н., НП.
Члени ДВК:
Шамборський Богдан Іванович, 21.10.1961 р. н., ВО "Батьківщина".
Степанюк Андрій Романович, 22.11.1990 р. н., •с. Свитазів, Горбачук Я. В.
Сташкевич Володимир Володимирович, 31.05.1952 р. н., УСДП.
Мисак Володимир Михайлович, 27.04.1965 р. н., УСДП.
Волос Тарас Васильович, 14.03.1985 р. н., КПУ.
Котенська Оксана Василівна, 21.02.1984 р. н., "За Україну!".
Свистун Юрій Григорович, 07.06.1990 р. н., РО Партія регіонів.
Мартинюк Мирослава Степанівна, 02.03.1977 р. н., "Фронт Змін".
Войтко Віталій Степанович, 25.04.1987 р. н., ВО "Свобода".
Добрянський Богдан Михайлович, 20.06.1957 р. н., Українська народна партія.

Виборча дільниця № 22087
Голова ДВК:
Побережник Ольга Федорівна, 30.03.1961 р. н., "Наша Україна".
Заступник голови  ДВК:
Сковрон Наталія Петрівна, 9.11.1956 р. н., КУН.
Секретар  ДВК:
 Дубецька Галина Богданівна, 26.09.1979 р. н., Українська народна партія.
Члени ДВК:
Заяць Оксана В’ячеславівна, 16.04.1981 р. н., ВО "Батьківщина".
Дзера Мирослав Степанович, 20.11.1953 р. н., ВО "Свобода".
Тюска Сергій Валерійович, 23.09.1973 р. н., с. Сілець, Кобак В. І.
Пилипчук Мирослава Павлівна, 27.04 1982 р. н., Народна Самооборона.
Побережник Наталія Василівна, 13.09.1988 р. н., УСДП.
Вашків Ольга Миколаївна, 07.11.1951 р. н., КПУ.
Кашуба Ірина Василівна, 15.10.1981 р. н., "За Україну!".
Паньків Ірина Ігорівна, 09.07.1987 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Дубецька Оксана Богданівна, 07.05.1982 р. н.,  "Фронт Змін".
Муц Наталя Петрівна, 25.11.1979 р. н., РО ВО"Свобода".
Шеремета Ірина Богданівна, 18.08. 1973 р. н. "Відродження".
Сагайдак Ганна Григорівна, 20.06.1946 р. н., від голови РВК.
Карпів Ірина Ярославівна, 3.06.1980 р. н., від кандидата в депутати.
Лата Марія Іванівна, 24.06.1956 р. н., Партія регіонів.
Турко Галина Дмитрівна, 10.05.1952 р. н., НП.

Виборча дільниця № 22088
Голова ДВК:
Ярмола Марія Василівна, 1.03.1957 р. н., УСДП.
Заступник голови  ДВК:
 Дубецький Олег Михайлович, 23.08.1974 р. н., ВО "Свобода".
Секретар  ДВК:
Коцвай Галина Іванівна, 29.01.1948 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Члени ДВК:
Жидачин Ярослав Михайлович, 04.12.1958 р. н., від канд. на посаду міськ. і сільск. голів.
Карпів Анатолій Богданович, 27.03.1984 р. н., Українська народна партія.
Владика Марія Михайлівна, 11.02.1965 р. н., ВО "Батьківщина".
Пелех Оксана Павлівна, 28.03 1983 р. н., Народна Самооборона.
 Сковрон Наталія Богданівна, 24.11.1981 р. н., "За Україну!".
Ваків Алла Аркадіївна, 01.10.1957р. р. н., "Фронт Змін".
Муц Мирослава Василівна ,19.05.1959 р. н., РО ВО "Свобода".
Волохович Зоряна Петрівна, 07.05.1991 р. н., "Наша Україна".
Турко Ольга Михайлівна, 4.02.1962 р. н., КУН.
Козловська Надія Володимирівна, 02.01. 1975 р. н., "Відродження".
Яструб Галина Михайлівна,  23.08.1968 р. н., від кандидата в депутати.
Коваль Ігор Михайлович, 17.10.1973 р. н., Партія регіонів.

Виборча дільниця № 22089
Голова ДВК:
Космина Євгенія Олександрівна, 04.04.1958 р. н., •с. Скоморохи, від Марущак М.Я.
Заступник голови ДВК:
Волошин Галина Григорівна, 09.06.1976 р. н., РО ВО "Батьківщина".
Секретар ДВК:
Когут Ірина Михайлівна, 09.04.1978 р. н., РО ВО "Свобода".
Члени ДВК:
 Грондзаль Василь Степанович, 26.06.1984 р. н., •с. Скоморохи, Курач В. Г.
Климчук Павло Іванович, 24.05.1957 р. н., КПУ.
Голодрига Іван Григорович, 04.07.1969 р. н., "За Україну!".
Курач Ігор Григорович, 21.09.1964 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Приступа Марія Григорівна, 16.03.1967 р. н., РО Партія регіонів.
Антосюк Наталія Юріївна, 13.03.1975  р. н., "Фронт Змін".
Васько Павлина Михайлівна, 25.05.1946 р. н., "Наша Україна".
Харчук Тетяна Євгенівна, 4.03.1973 р. н., КУН.
Ахтянкіна Галина Іванівна, 05.04.1962 р. н., ЛОО "Свобода".
Саганський Ярослав Іванович, 01.01.1949 р. н., Українська народна партія.
Баран Галина Володимирівна, 24.07.1963 р. н.
Мельничук Наталія Іванівна, 15.08.1992 р. н.

Виборча дільниця № 22090
Голова ДВК:
Штокало Олеся Ярославівна, 24.10.1976 р. н., РО ВО "Батьківщина".
Заступник голови  ДВК:
 Козярська Галина Андріївна, 16.05.1973 р. н., ВО "Свобода".
Секретар  ДВК:
Павлів Наталія Ярославівна,17.12.1984 р. н., •с. Скоморохи, від Курач В. Г.
Члени ДВК:
Цюприк Зоряна Василівна, 20.04.1981 р. н., КУН.
Тарасюк Богдан Степанович, 13.06.1981 р. н., ВО "Свобода".
Коцюба Василь Іванович, 26.05.1956 р. н., Українська народна партія.
Яремчук Ганна Василівна, 21.11.1970 р. н., від кандидата в депутати.
Штокало Ірина Степанівна, 21.02.1972  р. н., від канд. на посаду міськ. і сільск. голів.
Бик Ганна Михайлівна, 14.02.1961 р. н., УСДП.
Галюлька Ірина Аатоліївна, 06.09.1985 р. н., КПУ.
Голіброда Ірина Зіновіївна, 25.03.1985 р. н., "За Україну!".
Цюприк Анатолій Олександрович, 10.05.1951 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Фарина Оксана Любомирівна, 17.12.1979 р. н., РО Партія регіонів.
Шамборовський Василь Григорович, 29.05.1992 р. н.,  "Фронт Змін".
Рак Ганна Григорівна, 28.01.1965 р. н., "Наша Україна".

Виборча дільниця № 22091
Голова ДВК:
Новосад Ольга Василівна, 01.07.1970 р. н., "Наша Україна".
Заступник голови  ДВК:
Сущенко Руслана Михайлівна, 25.05.1969 р. н., "Фронт Змін".
Секретар  ДВК:
Яремчунь Раїса Олександрівна, 11.05.1966 р. н., КУН.
Члени ДВК:
Сойко Сергій Віталійович, 17.05.1980 р. н., ВО "Батьківщина".
Могилко Ірина Володимирівна, 4.09.1974 р. н., УСДП.
Бобко Мар"яна Степанівна, 14.10.1989 р. н., КПУ.
Колянко Руслана Анатоліївна, 22.04.1970 р. н., •"За Україну!".
Кушнір Олег Олександрович, 18.05.1974 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Байрак Валентина Миколаївна, 16.10.1960 р. н., РО Партія регіонів.
Демчунь Оксана Анатоліївна, 29.06.1991 р. н., РО ВО"Свобода".
 Озеров Володимир Костянтинович, 02.04.1963 р. н., від кандидата в депутати.
Поліщук Світлана Зіновіївна, 1.11.1966 р. н., від кандидата в депутати.
Кушнір Надія Василівна, 22.01.1962 р. н., від кандидата в депутати.
Гончарук Людмила Іванівна, 15.07.1956 р. н., ВО "Свобода".
Стаднік Оксана Петрівна, 31.03.1978 р. н., Українська народна партія.

Виборча дільниця № 22092
Голова ДВК:
Кінах Галина Миколаївна, 16.03.1957 р. н., ВО "Батьківщина".
Заступник голови  ДВК:
Левицький Ростислав Олександрович, 28.05.1969 р. н., НП.
Секретар  ДВК:
Бобко Світлана Вікторівна,14.04.1978 р. н., "Наша Україна".
Члени ДВК:
Семенюк Алла Антонівна, 20.05.1977 р. н., УСДП.
Федорович Ростислав Михайлович, 28.01.1960 р. н., КПУ.
Бедь Любов Ігорівна, 24.12.1966 р. н., "За Україну!".
Мороз Віталій Васильович, 21.02.1971 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Мороз Оксана Євгенівна, 28.09.1975 р. н., РО Партія регіонів.
Кіпібіда Ярослава Василівна, 27.11.1970 р. н., "Фронт Змін".
Дячок Микола Ігорович, 20.12.1987 р. н., КУН.
Паладовський Михайло Сергійович, 12.10.1958 р. н., від кандидата в депутати.
Демчина Ольга Олексіївна, 14.09.1971 р. н., від кандидата в депутати.
Яцик Світлана Анатоліївна, 14.02.1980 р. н., ВО "Свобода".

Виборча дільниця № 22093
Голова ДВК: 
Магера Майя Василівна, 26.01.1966 р. н.
Заступник голови ДВК:
Магера Володимир Іванович, 09.03.1962 р. н., "Фронт Змін".
Секретар ДВК:
Рожило Галина Володимирівна, 16.04.1970 р. н., КУН.
Члени ДВК:
Сорока Оксана Ростиславівна, 12.12.1990 р. н., ВО "Батьківщина".
Могилко Микола Антонович, 22.08.1980 р. н., УСДП.
Демчук Микола Миколайович, 09.04.1968 р. н., КПУ.
Демчунь Олександр Михайлович, 07.04.1982 р. н.,"За Україну!".
Магера Ірина Володимирівна, 16.03.1988 р. н., РО Партія регіонів.
Шлапак Олена Анатоліївна, 10.09.1988 р. н., РО ВО"Свобода".
Савчук Галина Іванівна, 02.05.1961 р. н., "Наша Україна".
Іванис Оксана Іванівна, 25.11.1976 р. н., від кандидата в депутати.
  Смалюга  Неля Олександрівна, 26.12.1975 р. н., від кандидата в депутати.
Кушнір Ольга Петрівна, 28.10.1974 р. н., Українська народна партія.
Демчук Тетяна Анатоліївна, 30.05.1973 р. н., Народна партія.
Братунь Мар’яна Вікторівна, 13.03.1990 р. н.,  ЛОО ВО"Свобода".

Виборча дільниця № 22094
Голова ДВК:
Кіндратюк Зоряна Богданівна, 01.05.1970 р. н., ВО "Батьківщина".
Заступник голови  ДВК:
Блажиєвський Андрій Євгенович, 09.12.1986 р. н., КУН.
Секретар  ДВК:
Болібрух Наталія Іванівна, 20.03.1987 р. н., РО ВО "Свобода".
Члени ДВК:
Катанюк Наталія Григорівна, 04.08.1985 р. н., КПУ.
Коцюб’як Ольга Михайлівна, 31.05.1978 р. н.,  "За Україну!".
Зарицька Оксана Григорівна, 22.09.1966 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Федащук Галина Михайлівна, 17.03.1969 р. н., РО Партія регіонів.
Салюк Орися Василівна, 13.09.1985 р. н., . "Фронт Змін".
Лобода Степан Ярославович, 12.04.1963 р. н., "Наша Україна".
Музичук Марія Володимирівна, 23.10.1961 р. н., від Студінського Г. Я.
Сохнацька Надія Степанівна, 7.11.1960 р. н., від кандидата в депутати.
Хмара Галина Богданівна, 20.11.1986 р. н., ВО "Свобода".
 Приступа Марія Іванівна, 12.02.1964 р. н., Українська народна партія.
Семенчук Ірина Богданівна, 14.10.1969 р. н., від кандидата в депутати.

Виборча дільниця № 22095
Голова ДВК:
Стасюк Ірина Ігорівна, 01.12.1984 р. н., ВО "Батьківщина".
Заступник голови  ДВК:
Космина Петро Григорович, 15.07.1956 р. н., КУН.
Секретар  ДВК:
Лобода Мирослав Степанович, 26.04.1989 р. н., "Наша Україна".
Члени ДВК:
Болібрух Світлана Микитівна, 04.02.1971 р. н., Українська народна партія.
Павкович Микола Миколайович, 29.01.1970 р. н., КПУ.
Пасєка Володимир Богданович, 28.07.1988  р. н., “За Україну!".
Борецька Ірина Іванівна, 13.01.1988 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Гірська Мар"яна Ігорівна, 19.04.1986 р. н., РО Партія регіонів.
Малий Андрій Степанович, 25.02.1990 р. н., "Фронт Змін".
Федашко Надія Петрівна, 5.08.1971 р. н., від кандидата на посаду голови Студінського Г. Я.
Гойдало Галина Василівна, 26.07.1977 р. н., від кандидата в депутати.

Виборча дільниця № 22096
Голова ДВК:
Мельник Наталія Романівна, 27.06.1970 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Заступник голови ДВК:
Довба Наталія Богданівна,  02.02.1980 р. н., ВО "Свобода".
Секретар ДВК:
Бондарчук Світлана Несторівна, 25.11.1967 р. н., КПУ.
Члени ДВК:
Колянко Ольга Євгенівна, 16.04.1972 р. н., "За Україну!".
Прус Оксана Володимирівна, 23.04.1941 р. н., РО Партія регіонів.
Семенюк Ольга Йосифівна, 01.05.1968  р. н.,  с. Тартаків, под. Жукової  Б. В.
Цьона Павло Євгенович, 16.03.1974 р. н., с. Тартаків, Мельничук Р. Є.
Рудницька Валентина Андріївна, 12.12.1955 р. н., УСДП.
Салига Марія Павлівна, 03.12.1956 р. н., Народний Рух України.
Харчун Андрій Петрович, 23.09.1976 р. н., "Фронт Змін".
Карпенко Світлана Володимирівна, 17.10.1986 р. н., РО ВО "Свобода".
Студинська Віра Євгенівна, 28.07.1975 р. н., "Наша Україна".
Пурська Любов Іванівна, 26.01.1950 р. н., КУН.
Кнейчук Марія Павлівна, 05.09.1948 р. н., Народна партія.
Шульган Надія Степанівна, 24.11.1967 р. н., канд. на голову Жукової Б. В.
Чемерис Марія Євгенівна, 25.06.1955 р. н., канд. на голову Орловський С.П.
Семенюк Сніжана Романівна, 09.08.1985 р. н., ВО "Батьківщина".

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Кандидати в депутати до Сокальської районної ради згідно з виборчим бюлетенем № 19-24

Територіальний виборчий округ №19 Виборчі дільниці ...