Home / Про економіку / З метою стабілізації роботи ДП “Львіввугілля”…

З метою стабілізації роботи ДП “Львіввугілля”…

У Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України напрацюють механізм з виплати коштів, котрі заборгувало ДП «Вугілля України» за відвантажену вугільну продукцію ДП «Львіввугілля». Це дозволить погасити заборгованість із заробітної плати перед шахтарями Львівщини, яка станом на сьогодні складає 21,7 млн. грн.

Про це домовився т. в. о. голови Львівської облдержадміністрації Юрій Турянський з першим заступником міністра енергетики та вугільної промисловості України Юрієм Зюковим, перебуваючи у відрядженні в Києві.

Під час зустрічі з керівництвом Міненерговугілля, очільник Львівщини розповів про проблемні питання паливноенергетичного комплексу області. Ключовим стало погашення зарплатних боргів на ДП «Львіввугілля».

Юрій Турянський наголосив, що «Львіввугілля», завдяки збільшенню відвантаження товарної вугільної продукції на ДП «Вугілля України», має зароблених і неоплачених коштів у сумі 108 млн. грн. Відтак, задля стабільної роботи підприємств вугільної галузі області й уникнення соціальної напруги, він звернувся з проханням скерувати частину цих коштів для погашення заборгованості із зарплати ДП «Львіввугілля».

«Це дозволить погасити зарплатний борг за жовтень, який є на сьогодні, та забезпечити подальші виплати. У наш час надзвичайно важливо підтримати ефективність підприємств вугільної галузі», – прокоментував Юрій Турянський. 

Олег КОЖУШКО, голова районної державної адміністрації. 

ДОВІДКА:

За 11 місяців 2014 року на шахтах ДП «Львіввугілля» видобуто 1477,7 тисяч тонн вугілля, що на 266,5 тис. т, або на 22% більше від січнялистопада 2013-ого. Зольність видобутого вугілля склала 46,1%, що на 0,6% більше від минулого року. Виробництво готового товарного вугілля за 11 місяців 2014 р. становило 784,9 тис.т, що на 129,9 тисяч тонн, або на 19,8% більше від аналогічного періоду минулого року.

Середньодобовий видобуток вугілля за 11 місяців 2014 року склав 5327 тонн, що на 1047 тонн, або на 24,5% більше від січнялистопада 2013 року. В листопаді цього року середньодобовий видобуток складав 5631 тонн, що майже на 1161 т більше, ніж за відповідний період минулого року. 

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Понад 6 мільйонів гривень отримають червоноградські отримувачі соцдопомог

З державного бюджету надiйшла субвенцiя у ...