Home / Про податки / Більше 60млн. гривень податку на доходи фізичних осіб надійшло до місцевих бюджетів від платників Сокальщини

Більше 60млн. гривень податку на доходи фізичних осіб надійшло до місцевих бюджетів від платників Сокальщини

Платники, які перебувають на обліку у Сокальському відділенні Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області протягом січня-березня сплатили до Зведеного бюджету 141 млн гривень податків і зборів. Впродовж вищезгаданого періоду платники, котрі перебувають на обліку перерахували до місцевих бюджетів понад 87 з половиною млн гривень.

Водночас, платники Сокальщини протягом трьох місяців перерахували в місцеві бюджети Сокальського району 67 млн грн податку на доходи фізичних осіб. Про це радіо «Сокаль» повідомила начальник Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Наталія Жолудєва.

За її словами  суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність на спрощеній системі оподаткування обліку та звітності, а саме: юридичні особи – платники єдиного податку III групи та фізичні особи – підприємці, платники єдиного податку I-III групи за січень-березень цього року спрямували в місцеві бюджети понад 5,5 млн грн єдиного податку. Зокрема, юридичні особи поповнили бюджет на 700 тисяч, а фізичні особи – підприємці на майже 5 млн гривень.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Львівська митниця ДФС спрощує процедуру консультації щодо визначення бази оподаткування транспортних засобів

З метою забезпечення швидкого та прозорого ...