Home / Про податки / Бюджети наповнюються

Бюджети наповнюються

Протягом січня-листопада 2011 року Державна податкова інспекція у Сокальському районі до Зведеного бюджету забезпечила надходження в сумі 122,2 млн. грн., в тому числі до Державного бюджету 24,7 мільйона гривень.

До місцевих бюджетів за січень-листопад надходження склали 97,5 млн. гривень, що на 13,8 млн. грн.,  або на 16,6 відсотка більше від показників цього ж періоду 2010ого.

Надходження по податку з доходів фізичних осіб до місцевих бюджетів за січень-листопад поточного року склали •83,5 млн. грн., по платі за землю від юридичних та фізичних осіб  4,9 млн. грн., по єдиному податку від юридичних та фізичних осіб  1,8 млн. грн., по збору за забруднення навколишнього природнього середовища  1,2 млн. грн., по податку з власників транспортних засобів  1,1 млн. гривень. До бюджетів усіх рівнів, що контролює ДПІ у Сокальському районі, за листопад цього року зібрано 14,3 млн. грн,, в тому числі до Державного бюджету надійшло 2,2 млн. гривень. На 119,7 відсотка забезпечено виконання завдань листопада по наповненню місцевого бюджету, при цьому він додатково отримав 1,9 тис. гривень.

Андрій ТУРКОЛЯК, начальник ДПІ у Сокальському районі. 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Надходження до місцевих бюджетів Сокальського району склали більше 27 мільйонів гривень

Платники, які перебувають на обліку у ...