Home / Про податки / Бюджети наповнюються

Бюджети наповнюються

Протягом січня-листопада 2011 року Державна податкова інспекція у Сокальському районі до Зведеного бюджету забезпечила надходження в сумі 122,2 млн. грн., в тому числі до Державного бюджету 24,7 мільйона гривень.

До місцевих бюджетів за січень-листопад надходження склали 97,5 млн. гривень, що на 13,8 млн. грн.,  або на 16,6 відсотка більше від показників цього ж періоду 2010ого.

Надходження по податку з доходів фізичних осіб до місцевих бюджетів за січень-листопад поточного року склали •83,5 млн. грн., по платі за землю від юридичних та фізичних осіб  4,9 млн. грн., по єдиному податку від юридичних та фізичних осіб  1,8 млн. грн., по збору за забруднення навколишнього природнього середовища  1,2 млн. грн., по податку з власників транспортних засобів  1,1 млн. гривень. До бюджетів усіх рівнів, що контролює ДПІ у Сокальському районі, за листопад цього року зібрано 14,3 млн. грн,, в тому числі до Державного бюджету надійшло 2,2 млн. гривень. На 119,7 відсотка забезпечено виконання завдань листопада по наповненню місцевого бюджету, при цьому він додатково отримав 1,9 тис. гривень.

Андрій ТУРКОЛЯК, начальник ДПІ у Сокальському районі. 

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

За 10 місяців бюджет Сокальського району виконано на 124,9%

6 листопада голова Сокальської райдержадміністрації Роман ...