Home / Про податки / До уваги суб’єктів малого підприємництва

До уваги суб’єктів малого підприємництва

З впровадженням Податкового кодексу України збережено спрощену систему оподаткування для суб’єктів малого підприємництва. Однак Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 року №1196 внесено зміни до постанови «Про роз’яснення Указу Президента України від 3 липня 1998 р. №727», змінено порядок сплати нарахованого єдиного податку.

Так, з 1 січня 2011 року розподіл сплачених суб’єктом малого підприємництва сум єдиного податку Державною казначейською службою не здійснюється. Суб’єкти малого підприємництва сплачують 43 відсотки нарахованого єдиного податку на рахунки відповідного місцевого бюджету, а 57 відсотків нарахованого єдиного податку – на рахунки органів Пенсійного фонду України як частину суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

При цьому підрозділом 8 розділу ХХ Податкового кодексу визначено, що зарахування до бюджетів та фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування (у тому числі пенсійного страхування) єдиного податку, який сплачується у січні 2011 року за IV квартал 2010 року, здійснюється у порядку та на умовах, які діяли до 1 січня 2011 року.

Андрій ТУРКОЛЯК, начальник ДПІ у Сокальському районі.         

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Надходження до місцевих бюджетів Сокальського району склали більше 27 мільйонів гривень

Платники, які перебувають на обліку у ...