Home / Про податки / ДПІ у Сокальському районі інформує про реалізацію права на доступ до публічної інформації

ДПІ у Сокальському районі інформує про реалізацію права на доступ до публічної інформації

З набранням чинності Закону України «Про доступ до публічної інформації» громадяни, юридичні особи та об’єднання громадян без статусу юридичної особи отримали право на доступ до публічної інформації, що знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

В Державній податковій інспекції у Сокальському районі функціонує спеціальний структурний підрозділ, що забезпечує надання публічної інформації. Відповідальний працівник – головний державний податковий інспектор із забезпечення доступу до публічної інформації Надія Іванівна МУДРАК.

Запити на публічну інформацію можуть бути подані: на поштову адресу: 80000,•м. Сокаль, вул. Шептицького, 40 (на конверті вказувати «Публічна інформація»); на електронну адресу publicinfo29@sta.lviv.ua; факсом: (03257) 72967;  за телефонами: 73137, 72151; в усній формі особисто відповідальному працівнику інспекції (каб. №12), в робочий час згідно із правилами внутрішнього трудового розпорядку (у понеділок – четвер з 9.00 год. до 18.00 год., у п’ятницю – з 9.00 до 16 год. 45 хв., обідня перерва з 13.00 год до 13 год. 45 хв.).

Для спрощення процедури оформлення запитувачам інформації пропонується заповнювати відповідні форми запитів на інформацію (зразки бланків розміщені на стенді оголошень в інспекції), які можна отримати в каб.№ 12.

Звіт про надходження інформаційних запитів

До Державної податкової інспекції у Сокальському районі станом на 1 листопада 2011 року відповідно до Закону України „Про доступ до публічної інформації” від юридичних осіб надійшло 3 запити на інформацію.

Запитувачі, зокрема, зверталися з проханнями: надати облікову картку підприємства; надати копію документа, який підтверджує наявність боргу по ПДВ; надати інформацію про суму основного боргу по ПДВ; надати підтвердження про провадження господарської діяльності стороннього підприємства. Відповіді запитувачам були надані у встановлений законодавством п’ятиденний термін.

Андрій ТУРКОЛЯК, начальник ДПІ у Сокальському районі.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Понад 1,6 мільярд гривень надійшло акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів на Львівщині за вісім місяців 2018 року

Як повідомили в управлінні контролю за ...