Home / Про податки / Податкова міліція інформує

Податкова міліція інформує

УХИЛЯЮТЬСЯ ВІД СПЛАТИ ПОДАТКІВ

Працівники відділу податкової міліції ДПІ у м. Червонограді в 2011 році виявили 15 злочинів у сфері оподаткування, в тому числі вісім  ухиляння від сплати податків в особливо великих розмірах. Загальна сума завданих державі збитків становить 31 млн. 764 тис. грн., з них відшкодовано 7 млн. 166 тис. грн.

НЕДОПУЩЕНО ВІДШКОДУВАННЯ ПДВ З БЮДЖЕТУ

Працівники відділу податкової міліції провели заходи, спрямовані на попередження необгрунтованих заяв на відшкодування з Державного бюджету сум податку на додану вартість. Так, протягом минулого року попереджено заяв на відшкодування податку на додану вартість в сумі 4 млн. 947 тис. грн.

БЮДЖЕТ ПОПОВНИВСЯ

Під час проведення заходів за участю працівників відділу податкової міліції ДПІ у м. Червонограді на території обслуговування протягом 2011 року забезпечено надходження коштів до Державного бюджету в сумі 4 млн. 116 тис. грн.

ОПЕРАЦІЯ «АКЦИЗ» БУЛА УСПІШНОЮ

Торік працівники відділу податкової міліції вилучили з незаконного обігу алкогольних напоїв на суму 38,8 тис. грн., спирту на суму 16,1 тис. грн., тютюнових виробів на суму 133,3 тис. грн., викрито три пункти підпільного виробництва лікерогорілчаних виробів, порушено чотири кримінальні справи за ст. 204 ч. З КК України.

Богдан ШЕВЧУК,
начальник ВПМ ДПІ у м.Червонограді, підполковник податкової міліції. 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Затверджено Порядок отримання довідки про відсутність заборгованості

Головне управління ДФС у Львівській області ...