Home / Про податки / Розширено можливості добровільної реєстрації платником ПДВ

Розширено можливості добровільної реєстрації платником ПДВ

Пункт 182.1 статті 182 Кодексу доповнено новим абзацом, згідно з яким особа, статутний капітал або балансова вартість активів (основних засобів, нематеріальних активів, запасів) якої перевищує 300000 гривень та яка не є платником податку відповідно до пункту 181.1 статті 181 цього Кодексу, може добровільно зареєструватися платником ПДВ незалежно від наявності здійснених нею оподатковуваних операцій та обсягу постачання товарів/послуг іншим платникам податку.

Заява подається не пізніше, ніж за 20 днів до початку податкового періоду, з якого така особа вважатиметься платником ПДВ. Якщо заява подається пізніше, то в ній має бути вказано, з якого податкового періоду особа бажає зареєструватись платником ПДВ.

При цьому особи, зазначені у пунктах 183.3 та 183.4 статті 183 Кодексу у разі добровільної реєстрації, можуть навести у заяві бажаний (запланований) день реєстрації як платника податку, що відповідає даті початку податкового періоду (календарний місяць), з якого такі особи вважатимуться платниками податку та матимуть право на виписку податкових накладних.
 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Упродовж тижня працівники Львівської митниці ДФС вилучили товарів на понад 170 тисяч гривень

Загалом з початку 2019 року складено ...