Home / Про податки / Вивчаємо зміни, внесені до Податкового кодексу

Вивчаємо зміни, внесені до Податкового кодексу

Плата (податок) за землю

Починаючи з наступного року, строк подання річної податкової декларації з плати за землю перенесено з 1 лютого на 20 лютого. Таким чином, тепер установлено однакові граничні строки подання як для річної, так і для першої місячної декларації з плати за землю – 20 лютого поточного року.

Збір за першу реєстрацію транспортного засобу

Доповнено, що база обкладення збором за першу реєстрацію транспортного засобу для інших колісних транспортних засобів визначається за об’ємом циліндрів двигуна в куб. см. Також у п. п. 234.1.9 ст. 234 Податкового кодексу зауважено, що для інших колісних транспортних засобів, які не зазначено в пп. 234.1.1  234.1.8 ст. 234 ПКУ, установлено ставку транспортного збору – у розмірі 5 грн. за 100 куб. см об’єму циліндрів двигуна.

Податок на додану вартість

Згідно з Податковим кодексом України платники податку на додану вартість – продавці, у яких сума податку на додану вартість в одній податковій накладній становить понад 10 тисяч гривень, зобов’язані з 1 січня 2012 року включати такі накладні до Єдиного реєстру податкових накладних.

Нагадаємо, податкові накладні з ПДВ на суму понад 1 млн. грн. вносяться до реєстру з 1 січня 2011 року, на суму понад 500 тис. грн. – з 1 квітня 2011 року, на суму понад 100 тис. грн. – з 1 липня 2011 року.

Податкова накладна, в якій сума податку на додану вартість не перевищує 10 тисяч гривень, не підлягає включенню до Єдиного реєстру податкових накладних.

Податок на прибуток підприємств

Відповідно до Податкового кодексу України передбачено поступове зниження ставки податку на прибуток підприємств. Таким чином, з 1 січня 2012 року по 31 грудня 2012 року включно ставка податку на прибуток підприємств становитиме 21 відсоток.

Андрій ТУРКОЛЯК, начальник ДПІ у Сокальському районі.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Понад 1,6 мільярд гривень надійшло акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів на Львівщині за вісім місяців 2018 року

Як повідомили в управлінні контролю за ...