Home / Про податки / ВПМ ДПІ у м. Червоноград інформує

ВПМ ДПІ у м. Червоноград інформує

Відділ податкової міліції ДПІ у м. Червоноград за 9 місяців 2011 року виявив 14 злочинів у сфері оподаткування, в тому числі вісім – по ухиленню від сплати податків в особливо великих розмірах. Загальна сума завданих державі збитків становить 31 млн. 764 тис. грн., з них відшкодовано 7 млн. 166 тис. грн.

Працівники відділу податкової міліції провели ряд заходів, спрямованих на попередження необгрунтованих заяв на відшкодування  з Державного бюджету сум податку на додану вартість. Так, протягом 9 місяців ц. р. попереджено заяв на відшкодування податку на додану вартість на суму 3 млн. 893 тис. грн.

Під час проведення заходів за участю працівників відділу податкової міліції ДПІ у м. Червоноград на території обслуговування протягом січняберезня забезпечено надходження коштів до Державного бюджету в сумі 3 млн. 447 тис. грн.

В ході проведення працівниками ВПМ ДПІ у м. Червoноград заходів по операції «Гральний бізнес» в кінці серпня 2011 року в м. Червоноград виявлено зал ігрових автоматів з надання послуг грального бізнесу, в результаті чого вилучено 12 ігрових автоматів.

Богдан ШЕВЧУК, начальник ВПМ ДПІ у м. Червоноград, підполковник податкової міліції.    

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Упродовж тижня працівники Львівської митниці ДФС вилучили товарів на понад 170 тисяч гривень

Загалом з початку 2019 року складено ...