Home / Про податки / ВПМ ДПІ у м. Червонограді iнформує

ВПМ ДПІ у м. Червонограді iнформує

ВИЯВЛЕНО 13 ЗЛОЧИНІВ

Відділ податкової міліції ДПІ у м. Червонограді за сім місяців 2011 року виявив 13 злочинів у сфері оподаткування, в тому числі сім злочинів за ухиляння від сплати податків в особливо великих розмірах (стаття 212 ч. 3 Кримінального Кодексу України).

Загальна сума завданих державі збитків становить  31 млн. 764 тис. грн., з них відшкодовано 5 млн. 494 тис. грн.
   
НЕДОПУЩЕНО ВІДШКОДУВАННЯ ПДВ З БЮДЖЕТУ

Працівники відділу податкової міліції провели заходи, спрямовані на попередження необгрунтованих заяв на відшкодування з Державного бюджету сум податку на додану вартість. Так, протягом січнялипня попереджено заяв на відшкодування податку на додану вартість на суму 2 млн. 235 тис. грн.

ПОПОВНИЛИ БЮДЖЕТ

Під час проведення заходів за участю працівників відділу податкової міліції ДПІ у •м. Червоноград на території обслуговування протягом семи місяців цього року забезпечено надходження коштів до Державного бюджету в сумі 2 млн. 796  тис. грн.

ОПЕРАЦІЯ «АКЦИЗ»

В ході проведення операції "Акциз" в липні 2011ого в одному з приватних помешкань •у м. Сокаль виявлено підпільний цех з виробництва фальсифікованих алкогольних напоїв з використанням підробних марок акцизного збору. Виявлені фальсифіковані алкогольні напої та приладдя для їх виготовлення вилучено. Проводиться перевірка.

Богдан ШЕВЧУК,
начальник ВПМ ДПІ у м.Червонограді,
підполковник податкової міліції.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Понад 1,6 мільярд гривень надійшло акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів на Львівщині за вісім місяців 2018 року

Як повідомили в управлінні контролю за ...