Home / Про податки / Всеукраїнський конкурс «Податки очима дітей»

Всеукраїнський конкурс «Податки очима дітей»

 Традиційно, уже більше десяти років поспіль, в Україні податковими органами усіх рівнів проводиться Всеукраїнський конкурс «Податки очима дітей», головна мета якого – формування у юних громадян розуміння ролі та місця податків у житті держави і суспільства. 

 
Цього року для участі у конкурсі юні митці Сокальщини надіслали до податко вої інспекції 56 робіт, з них наймасовіше були представлені малюнки – 45, а також дев’ять літературних та два твори де коративно прикладного мистецтва. 
 
Оцінювало роботи компетентне журі за такими критеріями, як повнота розкриття податкової тематики, рівень володіння технікою, матеріалом, наявність творчості, охайність в оформленні. 
 
Переможцями I етапу конкурсу стали: у напрямі «Літературні твори» – учні Сокальського НВК «Середня школа І-ІІІ ст. № 3 – колегіум» Вікторія Бабинцо ва та Ігор Грисюк, серед юних художників – Марта Походенко і Марта Мартинович (учні Сокальського НВК «Середня школа І-ІІІ ст. № 3 – колегіум» та вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості м. Сокаль), Владислав Ващук (Сокальська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №5). 
 
У номінації «Твори декоративно прикладного мистецтва» здобули перемогу Вікторія Сас, учениця Великомостівського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – ліцей» та Вікторія Швед, яка навчається у Сокальському НВК «Середня школа І-ІІІ ст. № 3 – колегіум» і представляла Будинок дитячої та юнацької творчості м. Сокаль. 
 
Другі та треті місця посіли Андріяна Поліха з с. Муроване, Наталія Кравець з Боянич, Марта Терех з м. Великі Мости та Ірина Палка з с. Тартаків.
 
На знімку: перший заступник голови ДПІ у Сокальському районі Львівської області Державної податкової служби Олег СОЛЬВАР під час нагородження переможців у Сокальському НВК «Се редня школа І ІІІ ст. № 3 – колегіум».
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Податок на нерухомість поповнив місцеві бюджети майже на півтора мільйона гривень

З початку 2017 року червоноградці – ...