Home / Про податки / Зареєстровано правопорушень на тринадцять мільйонів…

Зареєстровано правопорушень на тринадцять мільйонів…

За дев’ять місяців 2013 року за матеріалами оперативного відділу зареєстровано 22 кримінальні правопорушення у сфері оподаткування. Всього забезпечено відшкодування завданих державі збитків по виявлених правопорушеннях – 13 млн. 242 тис. грн.

Протягом січня-вересня працівники ОВ ДПІ у м. Червоноград провели ряд заходів, спрямованих на виявлення фальсифікату на ринку алкогольних напоїв. Виявлено два підпільні цехи по виробництву фальсифікованих алкогольних напоїв, вилучено підакцизних товарів на загальну суму 905,7 тис. грн., в тому числі: алкогольних напоїв – на 236,1 тис. грн., спирту – на 504,3 тис. грн., тютюнових виробів – на 160,8 тис. грн. Зареєстровано три кримінальні провадження за ст. 204 ч.1 – 2, та за ст. 204 ч. 3 – 1 Кримінального Кодексу України.

В серпні-вересні 2013 року працівники ОВ ДПІ у м. Червоноград, під час проведення комплексу широкомасштабних заходів під умовною назвою "Метал-2013", встановили факти прийому чорних та кольорових металів. Виявлено 11,5 тонни брухту чорних металів та 42 кг кольорового металу, зареєстровано два кримінальні провадження за ст. 213 та 172 КК України, складено чотири адмінпротоколи за ч.1 ст.164 КУпАП, матеріали скеровані в суд для розгляду.

 Богдан ШЕВЧУК,

начальник ОВ ДПІ у м. Червоноград ГУ Міндоходів у Львівській області, підполковник податкової міліції. 

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Більше 60млн. гривень податку на доходи фізичних осіб надійшло до місцевих бюджетів від платників Сокальщини

Платники, які перебувають на обліку у ...