Home / Короткий огляд подій / Гімназисти – гості пожежників

Гімназисти – гості пожежників

Під час проведення "Основ безпеки життє-діяльності" учні 1-Б класу Сокальської гімназії імені Олега Романіва відвідали Сокальську пожежно-рятувальну частину ГУ ДСНС України у Львівській області. Під час екскурсії учні ознайомилися з правилами протипожежної безпеки, розширили уяву про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Провідний інспектор Сокальського районного сектору Олег Борис  розповів, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей. 

Найбільше учням запам'яталися інформація про спецобладнання та можливості пожежно-рятувальної техніки та устаткування. Школярі фотографувались поруч з технікою та роздивлялись костюми, в яких працюють пожежники. 

Рятувальники розповідали про те, як працює та чи інша техніка та відповідали на запитання школярів. 

Під час зустрічі провідний інспектор Сокальського районного сектору Олег Борис звернув увагу учнів на причини виникнення пожеж та їх запобігання, розповів як правильно діяти у випадку пожежі.

Після побаченого і почутого кожна дитина глибше зрозуміє важливість та героїчність професії пожежника. 

Ця екскурсія дала змогу школярам ознайомитися з професією героя-рятувальника та дізнатися про безпеку життєдіяльності.

Олег БОРИС, провідний інспектор Сокальського РС ГУ ДСНС України у Львівській області, капітан служби цивільного захисту.     

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Сім’ї учасників АТО з Сокальщини здійснили відпочинкову поїздку у Моршин

З 12 по 15 жовтня, в ...