Home / Короткий огляд подій / Школа №4 в Сокалі – це школа сприяння здоров”ю

Школа №4 в Сокалі – це школа сприяння здоров”ю

 Ось і закінчилось тепле і безтурботне літо. Розпочався навчальний рік. Коридори знову наповнені дитячим сміхом. Сокальський НВК «ЗШ І ІІІ ст. №4 – ліцей» – це школа сприяння здоров"ю, тому учні з натхненням готувалися до початку Олімпійського тижня, який відбувся з 10 по 14 вересня. Він розпочався зі святкової лінійки, де члени пресрадіоцентру УРС «Лідер» розповідали про історію виникнення Олімпійських ігор; було організовано екскурсію для учнів молодших та середніх класів у шкільний музей «Спортивна слава Сокальщини». 

 
 Представники шкільного учнівського самоврядування (центр «Оберіг») та педагог організатор школи І. В. Ферко організували та провели конкурс між учнями початкових класів «Фізкультхвилинка нашого класу». Всіх учасників нагороджено грамотами. 
 
Вчителі фізичної культури І. М. Петришак та М. В. Ковальчук провели «Легкоатлетичні естафети» між учнями 5-х класів, змагання з футболу по паралелях 5-9 класів. Цього тижня у школі панував бадьорий, піднесений настрій. Ми впевнені, що наші учні і надалі здобуватимуть відмінні результати у спортивних досягненнях .
 
Надія МИХАЛЬЧУК, керівник гуртка «Медіа культура».
 

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Голова Сокальської РДА звітував про роботу у 2017 році

У понеділок, 12 березня, відбувся звіт ...