Home / Про освіту / 8 травня с. Войславичі відсвяткувало 60річчя відбудови і свого відродження

8 травня с. Войславичі відсвяткувало 60річчя відбудови і свого відродження

 8 травня с. Войславичі відсвяткувало 60річчя відбудови і свого відродження. Зранку в церквах відбулися Богослужіння. Настоятель грекокатолицького храму отець Степан Ділай відправив молебень до Пресвятої Богородиці, щоб вшанувати молитвою пам’ять жертв війни і післявоєнного лихоліття. Біля символічної могили Борцям за волю України відправили панахиду за померлими.

На святковому віче Тудорковицький сільський голова Іван Чернієвський привітав односельців з святом, розповів про історію села, його здобутки за останні 60 років.

Директор школи Олег Славич привітав матерів, бабусь з Днем матері. Відзначив, що школа пишається випускниками, які є гордістю села. Це Богдан Гусак  голова асоціації сільських і селищних голів України при Кабінеті Міністрів, Оксана Галета  "Відмінник народної освіти України”, вчитель Сокальської гімназії; депутат районної ради, директор ПАФ " Войславичі"  Ігор Сметана, механізатор Петро Зінько  нагороджений урядовими відзнаками і багато працівників агрофірми, завдяки їм господарство  одне з кращих в районі. Потім матерів, бабусь вітали наймолодші учасники, школярі молодших класів. Свято продовжилося зустріччю випускників. Звучали слова подяки вчителям школи, що дали їм путівку у доросле життя. Були сльози радості, звучали пісні юності. Своїми поетичними досягненнями ділилися вчителькапенсіонерка Галина Хорташко, випускниця школи Лідія ГійШишка, Оксана Кокотин. Глядачі гаряче аплодували Іванні Шишці за чудові пісні у її виконанні.

Оксана ГАНУЛЯК, вчитель початкових класів Войславицької ЗШ ІІІ ст.
 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Сокалі пройшли урочистості з нагоди Дня вчителя

День вчителя – одне із найяскравіших ...