Home / Про освіту / Дві школи Сокальського району увійшли до ТОП-20 рейтингу шкіл Львівщини

Дві школи Сокальського району увійшли до ТОП-20 рейтингу шкіл Львівщини

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Львівської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2017 року.

У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2017 році.

Відтак, у вищезгаданому рейтингу 12 та 13 місця в рейтингу посіли відповідно Сокальська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №3 Сокальської райради Львівської обл. та Сокальська гімназія імені Олега Романіва Сокальської райради Львівської обл.

Ще одна школа з міcта Сокаля посіла 71-те місце у вищезгаданому рейтингу, а саме Сокальська ЗОШ І-ІІІ ст. №2. У свою чергу Белзька ЗОШ І-ІІІ ст. зайняла 77-у сходинку рейтингу.

Зрештою замикає список 100 найкращих шкіл Сокальська ЗОШ І-ІІІ ст. №5 , яка посіла 99-те місце рейтингу.

Варто зазначити, що школа найбільшого села Cокальського району – Сілецька ЗОШ І-ІІІ ст. імені Івана Климіва-Легенди зайняла 128-му сходинку рейтингу, в свою чергу школа з Хороброва – 105, з Савчина – 138, Волицька – 179.

До 200 кращих шкіл потрапила також Угнівська ЗОШ І-ІІІ ст., яка посіла 199-те місце у списку рейтингу шкіл.

А от Великомостівська ЗОШ І- ІІІ ст. набрала найменше балів серед шкіл, які представляють міста в Сокальському районі і зайняла 216 сходинку в рейтингу шкіл області.

Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО, та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи. Детальніше про алгоритм розрахунку рейтингового бала дивіться за посиланням.

Рейтинг усіх шкіл області дивіться за посиланням: Рейтинг шкіл Львівської області 2017 року

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Сокалі пройшли урочистості з нагоди Дня вчителя

День вчителя – одне із найяскравіших ...