Home / Про освіту / Керівники допомогли, дітям – добре

Керівники допомогли, дітям – добре

Завдання школи, сім`ї, громадськості – гармонійно виховувати підростаюче покоління, дбати про те, щоб розумові, моральні, естетичні і фізичні якості кожного вихованця якнайкраще розвивалися. Тому й такими важливими є умови, у яких діти навчаються.

Донедавна у Сокальській ЗШ IIII ст. №5 в класах було пічне опалення. А для того, аби провести сучасну опалювальну систему, потрібні чималі кошти, власними силами школі цього не подолати. Тому директор Валентина Михайлевич звернулася до начальника відділу освіти РДА Романа Монастирського по допомогу, адже він добре знає проблеми шкіл району і робить все можливе, аби їх вирішити. Так сталося і в нас. Завдяки спільним зусиллям начальника відділу освіти РДА Р. Монастирського, дирекції школи та батьків у ЗШ №5 провели індивідуальне сучасне опалення. І тепер комфортно, тепло і учням, і вчителям. Діти перевзуваються, на уроки фізичної культури вдягають літню спортивну форму.
Приємно спостерігати, що останнім часом у школі відбулися зміни на краще. І це завдяки старанням дирекції цього навчального закладу та підтримці керівництва відділу освіти. Наші діти мають чудовий комп`ютерний клас і з задоволенням смакують гарячими обідами у шкільній їдальні. Нещодавно перекрили дах на приміщенні, побудували внутрішні туалети.

Батьки дуже вдячні начальнику відділу освіти Роману Монастирському за підтримку і допомогу. Бо без його втручання та ініціативи дирекції школи наші діти цього б не мали.

Алла МУЛЬКА,
голова батьківського комітету Сокальської ЗШ IIII  ст №5.

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Заслухали претендентів на посаду завідувача ФСК “Сокіл” м.Сокаль

У середу відбулося засідання комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної ...