Home / Про освіту / Новини Великомостівського освітнього округу

Новини Великомостівського освітнього округу

Турнір з футболу між дівчатами 5-9 класів проходив протягом двох днів в рамках проведення тижня фізичної культури. Подивитися на гру прийшли учні, вчителі, випускники школи. Дівчата здивували всіх. Матчі були цікавими, захоплюючими. Перемогу здобули дев’ятикласниці. Виявляється, вони грають у футбол не гірше хлопців і таки "втерли їм носа".

Мар’яна СТЕЛЬМАЩУК, голова учнівського комітету Волсвинської ЗШ ІІІ ст.

* * *

15 жовтня команда економістів Великомостівського НВК "Загальноосвітня школа ІІІІ ст.  ліцей" взяла участь у І етапі VІІ Всеукраїнського турніру юних економістів. У складі команди були: Марія Чунис (11А кл.)  капітан команди, Лідія Демид (11Б кл.), Оксана Груба (11А кл.), Тетяна Плюта, Олена Орищин (10В кл.). Керівник: Оксана Біловус, учитель математики та економіки Великомостівського НВК. Суперниками були учні 10ти команд із Львівської області. Ми вітаємо нашу команду економістів та її керівника за зайняте друге місце.

* * *

У Великомостівському НВК "Загальноосвітня школа ІІІІ ступенівліцей" постійно проводиться робота у напрямку популяризації здорового способу життя. Діє клуб "Здорове майбутнє", метою якого є навчання принципів здорового способу життя, формування позитивного ставлення до нього. На уроках з основ здоров’я учні ознайомлюються з усіма аспектами збереження, відновлення найбільшого багатства людини  здоров’я. Відбуваються зустрічі з медичними працівниками, які проводять профілактичні лекції, а також різноманітні виховні та позакласні заходи, присвячені цьому питанню.

14 жовтня відбулась зустріч учнів та педагогічних працівників з керівником громадської організації "Цунамі" Романом Ревоком. Обговорено питання шкідливості тютюну, алкоголю та наркотиків, їх вплив на організм людини.

Роман Ревок розпочав лекцію невимушено, подружньому, що дало йому змогу заволодіти увагою школярів. Наведення прикладів із власного життя, розповіді реальних історій з його оточення зробило лекцію живою, а не "паперовою". Інформація виходила за межі підручників та енциклопедій, майже кожне його слово було підтверджене відеоматеріалом. На запитання учнів відповідав радо і невимушено. Дав багато порад, як знайти більше матеріалів на цю тему, як можна спілкуватись з ним та його однодумцями. Також запропонував ще й інші форми співпраці, такі як, наприклад, проведення вечорів відпочинку чи концертів.

Мар’яна ПЕТРУХА, Роман ІЛЕЧКО, (Великомостівський НВК).

* * *

Дбаючи про матеріальне, ми не повинні забувати про духовне. Жителі м. Великі Мости, учні мали змогу 14 жовтня побувати на реколекційній зустрічі з місіонеркою з Австрії від Мирійської організації Легіонів  Марією Елізабет Крісс, яка відбулась у грекокатолицькій церкві. Елізабет Кріс розповідала про особливості життя в Австрії, про вияв любові до Ісуса Христа, про те, що мають робити християни, щоб заслужити ласку Божу, а також виконала пісню на рідній мові.

Христина КАЛІНІНА, (Великомостівський НВК).

* * *

1 жовтня у Великих Мостах витав дух свята. У цей день усі дороги вели до школи. В актовому залі Великомостівського навчальновиховного комплексу "Загальноосвітня школа ІІІІ ступенівліцей" відзначали подвійне свято. Перше  це, звичайно, як по всій нашій державі  День працівника освіти. Друге  ювілей школи. Двадцять років тому, 3 вересня 1991 року, новозбудована школа прийняла своїх перших учнів.
У цей святковий сонячний осінній день школа гостинно розкрила свої обійми усім гостям. Прийшли працівники школи, вчителі, які знаходяться на заслуженому відпочинку, перші учні і перші випускники, директори навчальних закладів округу, інспектор відділу освіти, священики, керівники різних установ міста.

Для присутніх зі сцени лунали мелодійні звуки української пісні, декламували поетичні твори, а також учні показали хореографічні постановки. Гості насолоджувались найкращими художніми номерами. Співали пісні не лише учні, але й колишні випускники, які не забувають школу: Галина Балко та вокальний дует у складі Марії Юськів і Галини Микули. Своїми вокальними талантами присутніх порадували дует вчителів Ірини Струк і Лариси Кондратюк, ансамбль вчителів. Цікавими були хореографічні композиції учнів, які підготувала вчитель хореографії Ярослава Товстяк разом зі своїми вихованцями. Танцювали і маленькі першокласники й учні старших класів. Та цей день було б важко уявити як просто перегляд святкового концерту. Вчитель історії Ірина Небожук підготувала довідку про історію школи, яка супроводжувалась мультимедійною демонстрацією фотоматеріалів та документів.

Але ж який ювілей без привітань та побажань, без спогадів про перші дні у новій школі. Першими з привітаннями та словами благословення на подальшу роботу школи звернулись священики грекокатолицької та православної церков міста Великі Мости  отецьмітрат Володимир Юськів та отець Дмитро Улицький. Директор Великомостівського НВК Галина Стадницька привітала усіх зі святом і розповіла про діяльність школи, про її досягнення, надії і плани на майбутнє. Із вітальним словом звернувся і представник відділу освіти Сокальської РДА Василь Царинський, депутат районної ради Богдан Орищин, депутат обласної ради Олександра Небожук. Мали слово і першокласники 1991 року, і ті, хто лише один рік навчався у новій школі  випускники 19911992 н.р. Від їх імені виступили Олександра Пашковська та Ірина Погранична. Але ж яка школа, яке навчання учнів може бути без підтримки батьків. Тому до присутніх з найкращими побажаннями звернувся представник батьківського комітету Наталія Бусько. Вітали присутніх зі святом і керівники та представники різних установ міста. Уже з 2007ого навчальний заклад функціонує як опорна школа Великомостівського освітнього округу. Тому з роботою в цьому напрямку і з привітаннями виступили керівники шкіл округу та директор Сілецької ЗШ, опорної школи Великомостівського ОО, Петро Побережник.

Було ще багато привітань, які звучали від педагогічних працівників, які вперше прийшли до школи у 1991 році, від працівників, які зараз працюють в інших навчальних установах, від голови профспілки школи та найціннішими, мабуть, мають стати слова від наших наставників, учителів, які знаходяться на заслуженому відпочинку. Від їх імені виступив Ярослав Маковський.

Незабутньо прозвучали слова цьогорічних першокласників. Було продемонстровано відеоролик, у якому показано їх думки про школу.
Мабуть, і не таким яскравим був би концерт, якби не яскраве представлення виконавців ведучою цього дійства, вчителем української мови та літератури Мартою Глюз.

Оксана КРУК, вчитель початкових класів, керівник гуртка.

* * *

Уже традиційним стало проведення на початку жовтня дитячоюнацького фестивалю "Сурмизвитяги". 11 жовтня у Великомостівському НВК "Загальноосвітня школа ІІІІ ступенівліцей" пройшов відбірковий тур цього конкурсу. Багато конкурсантів змагались у різних номінаціях: вокал, художнє читання, хореографічні композиції. Особливістю цього конкурсу є емоційна сторона, адже усі композиції мають патріотичне спрямування, відображають історичні події, які ще трішки важко повноцінно відтворити молодим артистам. Та ми раді за представників нашої школи, які справились із поставленим завданням і гідно представляють наш навчальний заклад у наступних етапах цього фестивалю. Це наші переможці: солісткавокалістка Зоряна Личко (9В кл.), ансамбль хлопців 79 кл., читці Марія Остапів (11А кл.), Наталія Руда (8А кл.), хореографічний ансамбль учнів 78 кл.

Діана САВІЦЬКА, (Великомостівський НВК).

* * *

У Великомостівському НВК "Загальноосвітня школа ІІІІ ст." протягом навчального року постійно проводяться предметні тижні. У вересні проходили тижні фізкультури, географії.

А 22 вересня  окружні туристичні змагання. Команди змагались у різних конкурсах (на фото). Показували свої знання різноманітних порід, топографічних умовних позначень, ставили намет, переправлялись через умовну перешкоду, зав’язували різноманітні вузли та показували вміння їздити на велосипеді.

У жовтні проведені тижні образотворчого мистецтва та трудового навчання. Учні створювали різноманітні роботи. Були виставки малюнків, мінімайстерні з трудового навчання, різноманітні конкурси. Це  тижні творчості і краси.

Іванна АНТОНЮК, Христина ГАЛЯТОВСЬКА, (Великомостівський НВК).

* * *

На базі Куличківської ЗШ ІІІ ст. відбулось окружне методичне засідання учителів світової літератури Великомостівського ОО. Педагог Куличківської ЗШ Тетяна Занько підготувала і провела відкритий урок, присвячений вивченню творчості О. Пушкіна та його твору "Пісня про віщого Олега". Ознайомлюючи учнів із життєвим і творчим шляхом письменника, учитель використала мультимедійну презентацію.
Відбулось засідання "круглого столу", на якому обговорено шляхи ефективного використання інтерактивних технологій на уроках світової літератури. Учителі ділились особистим досвідом практичного застосування елементів різних технологій.

Вікторія ІВАНІСІК, (Великомостівський НВК).

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Учні Поторицької школи приєдналися до флешмобу про підтримку полонених московським окупантом моряків

Сьогодні в рамках патріотичного виховання молоді ...