Home / Про освіту / Новини Великомостівського освітнього округу

Новини Великомостівського освітнього округу

12 листопада на базі факультету електроніки Львівського національного університету відбувся обласний турнір юних фізиків. Команда Сокальського району, яка складалася з учнів Великомостівського НВК, членів Сокальської МАН Романа Небожука (11А), Сергія Чикала (10Б), Романа Макара (11Б), Любомира Висоцького (11Б), Тараса Карпевича (11Б) і Ольги Рудої (11Б кл.), керівник Юрій Кірик, виборола почесне перше місце. Її до турніру підготували вчителі фізики Великомостівського НВК Ігор та Юрій Кірики. Команда на турнірі демонструвала свої напрацювання  презентацію наукових задач із власними моделями.

Христина КАЛІНІНА.

* * *

15 листопада на базі Великомостівського НВК "Загальноосвітня школа ІІІІ ст.  ліцей" відбулось засідання окружного методичного об’єднання вчителів початкових класів Великомостівського ОО. Вони відвідали урок з математики у 4а класі, який підготувала і провела Оксана Боднар. Під час уроку учні подорожували космічними просторами, ознайомились із планетами Сонячної системи і водночас показували свої математичні знання, обчислювали приклади, розв’язували космічні задачі. Для кращого засвоєння навчального матеріалу вчитель використовував окрім традиційних, інноваційні методи: мультимедійну презентацію, ігрові елементи.

Педагоги відвідали і виховний захід на тему "Приходить величава і чарівна красуняосінь  золота царівна". Учні 4х класів поетичним словом передавали красу осінньої пори.

Оксана КРУК, вчитель початкових класів, керівник гуртка Великомостівського НВК.

* * *

З метою реалізації державної політики у сфері цивільного захисту, поглиблення знань з основ безпеки життєдіяльності та з метою належної організації профілактичної роботи по запобіганню травмування та загибелі дітей внаслідок різного роду надзвичайних ситуацій, у Великомостівському НВК "Загальноосвітня школа ІІІІ ст.  ліцей" проведено Тиждень знань безпеки життєдіяльності учнів. У всіх класах відбулися виховні години з теми "Небезпека вдома й на вулиці. Основні правила поведінки".

Школярі дуже полюбляють ігрові форми занять. Тому для кращого засвоєння знань, для підвищення їх інтересу до забезпечення безпеки не тільки у школі, але й у побуті та на вулиці, провели різноманітні конкурси та вікторини. Наприклад, керівник ЮІР Ганна Боровець провела конкурс "Азбука дороги" між учнями 12 класів. Учні показували ґрунтовні знання під час виконання теоретичних та практичних завдань. Переможцями конкурсу стали: перше місце  Олег Чиж (1Б), друге  Сергій Магера (2Б) та Руслана Сковрон (2В), третє  Володимир Музика(1А); Ірина Макар (2А), Сергій Білаш(1В ).

Для учнів 34 класів вчитель основ здоров’я Ірина Куць провела вікторину "Мій друг  дорожній рух". Учасники відгадували загадки, давали відповіді на питання по правилах дорожнього руху, виправляли помилки у реченнях, та грали у гру "Хто такий? Що таке?", у якій проявили свою кмітливість і зосередженість. За одну хвилину гравець повинен був пояснити якомога більше слів, які йому пропонували. Перемогу здобув Денис Бурко (4Б), на другому місце  Дмитро Габіт (3Б), третьому  Марта Фіцнер (3В). Призери конкурсу: Євген Занько (3А), Анастасія Калинівська (4А), Микола Якімов(4В).

Учитель основ здоров’я Ольга Малицька підготувала і провела вікторини для учнів старших класів, для п"ятикласників на тему "Чи вмію я поводитись в юрбі". Перемогла команда 5А класу (капітан Сергій Церкуник), друге місце  команда 5Б кл., третє  команда 5В кл.
Між 6ми класами також провели вікторину на тему "Чи вмію я правильно харчуватися". Перемогла команда 6Б класу, ІІ місце  6Б кл., ІІІ  команда 6В кл.

Між 8-9 класами проведена гра "Безпека людини в екстремальних ситуаціях". Гра складалася з 4х геймів, її девізом було "Щоб подолати небезпеку, треба знати, чим вона загрожує та як її подолати". Перемогла команда 9Б кл., ІІ місце  у 9В кл., ІІІ  8А кл.

Вікторія ІВАНІСІК, Христина КАЛІНІНА.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Учні Поторицької школи приєдналися до флешмобу про підтримку полонених московським окупантом моряків

Сьогодні в рамках патріотичного виховання молоді ...