Home / Про освіту / Про тиждень біології та хімії у Волсвинській школі

Про тиждень біології та хімії у Волсвинській школі

У Волсвинській школі з 18 жовтня по 22 жовтня проводився тиждень біології та хімії. В ньому брали участь як старші, так і молодші класи.

Так, учні 9 класу  розповіли, що треба знати про СНІД, а саме, основні шляхи передачі цієї хвороби і через що вона не передається. У початкових класах була проведена виставка робіт з природного матеріалу. Між учнями 59 кл. відбувся конкурс фотографії «Вікно в природу». Переможцям цього конкурсу стала Олеся Чепіль, учениця 9 класу. Також дев”ятикласники провели конференцію «Грип хвороба тисячоліть», де були висловлені  думки багатьох вчених.

Проведено конкурс малюнків між учнями нашої школи «Природа очима дітей». А  учнями 8 і 9 класів  екологічна гра. Під час цієї гри вони проявили свою винахідливість, кмітливість. Переможцями стали учні 9 класу. Відбувся дуже цікавий виховний захід «Пийте, діти, молоко  будете здорові», який провели учні 8 класу. На ньому розповідали про поживність молока. Захід проведений у цікавій формі, що захопило усіх дітей.

Учні 9 класу позмагалися, хто краще знає хімію. Під час КВК розв’язували цікаві задачі, ставили запитання. Після чого було підсумовано тиждень біології та хімії, який провели вчителі К. В. Сироїд та Н. І. Стельмащук.

Н. СТЕЛЬМАЩУК, вчитель біології Волсвинської ЗШ III ст.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Малевський Дмитро

Спорт і творчість мають силу змінити світ на краще, – Малевський Дмитро

У межах реалізації «Програми підтримки обдарованої ...