Home / Про освіту / Сокальська гімназія імені Олега Романіва – одна із найспортивніших шкіл області

Сокальська гімназія імені Олега Романіва – одна із найспортивніших шкіл області

Наші учні представляють її як на районному, так і на обласному, всеукраїнському рівнях і досягають хороших результатів! Але для цього потрібні наполегливість і праця. Добрі спортивні результати нам допомагає досягти вчитель фізичного виховання Ольга Лаговська, яка працює у гімназії вже 30 років. Вона гартує у гімназистів спортивний дух, який є запорукою здорового способу життя.

Щорічно до Дня фізичної культури та спорту в нас відбувається чимало заходів. У цей день усі гімназисти забувають про шкільну форму та приходять у спортивному одязі. Традиційно після уроків відбувається урочиста лінійка, під час якої кращі спортсмени гімназії вносять прапор України. Директор Любов Омеляш привітала усіх з Днем спортовця, а згодом відбулися різноманітні змагання між паралельними класами.

Цього року День спортовця відзначили 9 вересня, але, на жаль, погодні умови були не дуже сприятливі, тому відбулася радіолінійка, під час якої Діана Трохімчук розповіла про традиції античних і сучасних Олімпійських ігор, відомих учених, які були ще й хорошими спортсменами. На стадіоні пройшов футбольний матч між командами 10-11 класів. Проте й учні 5-9 класів не втратили можливості позмагатись!

До слова, після змагань ми вирішили перепочити на стадіоні, але нас вже не вперше чекав неприємний сюрприз – на місці, яке зовсім нещодавно прибрали, було страшенно брудно й насмічено. Ми докладаємо чимало зусиль, щоб підтримувати чистоту на стадіоні, тому нам дуже неприємно, що нашу працю не цінують і знову забруднюють його територію. Від імені всіх учнів Сокальської гімназії імені Олега Романіва, як представник шкільного самоврядування, прошу посприяти у встановленні смітників. І звертаємося до усіх сокальчан: підтримуйте чистоту в громадських місцях, адже чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.

Христина ПРОЦИК, учениця 11Б кл. Сокальської гімназії імені Олега Романіва.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Учні Поторицької школи приєдналися до флешмобу про підтримку полонених московським окупантом моряків

Сьогодні в рамках патріотичного виховання молоді ...