Home / Про освіту / Сокальський освітній округ

Сокальський освітній округ

Вихованці туристськокраєзнавчого гуртка Сокальського БДЮТ (керівник Черешневський Олег Михайлович) відзначилися у районних конкурсах: "Славетні імена України  2010. Андрей Шептицький" і "Звід пам’яток природи, історії, культури та архітектури Львівщини".
Криштальська Світлана виборола І місце в районному конкурсі "Славетні імена України2010. Андрей Шептицький" у напрямку: "Конкурс на кращу дослідницьку роботу про життя та діяльність Андрея Шептицького".

Крицька Валентина була першою у напрямку: "Конкурс на кращий художній твір", а керівник туристськокраєзнавчого гуртка Сокальського БДЮТ Олег Черешневський зайняв перше місце у напрямку: "Конкурс на кращу методичну розробку". В районному конкурсі “Звід пам’яток природи, історії, культури та архітектури Львівщини” перші місця за різні дослідницькі роботи вибороли троє вихованців туристсько-краєзнавчого гуртка Сокальського БДЮТ: Маслечко Ольга, Яремко Іванна та Масляк Ігор.

Роботи керівника та вихованців туристськокраєзнавчого гуртка Сокальського БДЮТ, як кращі на районних конкурсах, узяли участь у обласних на теми: "Славетні імена України2010. Андрей Шептицький" і "Звід пам’яток природи, історії, культури та архітектури Львівщини".

Олег ЧЕРЕШНЕВСЬКИЙ, керівник гуртка Сокальського БДЮТ.

 

14 жовтня в Україні відзначається одне з найбільш шанованих свят  день Покрови Пресвятої Богородиці, а також створення Української Повстанської Армії.

Поряд із цими святами у Сокальській ЗШ ІІІІ ст. №5 відзначають свято української вишивки. І ось уже декілька років поспіль  це стало доброю традицією у нашій школі. Адже вишивка  це не тільки майстерне творіння золотих рук народних умільців, а й скарбниця вірувань, звичаїв, обрядів, інтелекту українського народу. Вона  це скарб, який передається від покоління до покоління, несучи радість і смуток, чаруючи дитячу душу.

Протягом дня учні школи мали змогу побачити одвічні українські символи та обереги, адже їх зображено на вишитих рушниках, а їх у нашій школі було вдосталь, тому що протягом всього дня проходила виставка "З бабусиної скрині".

А як же радували око різнобарвні вишиванки, які можна було зустріти на кожному кроці, адже всі учні та вчителі школи одягнули їх в цей святковий день.

Цього ж дня учні 9 класу разом із вчителем християнської етики Світланою Василівною під час відкритого уроку мали змогу помандрувати в історичне минуле нашого народу, зокрема в часи виникнення свята Покрови Пресвятої Богородиці, УПА та українського козацтва.
В Україні з давніхдавен існує повір’я: якщо вдягати сорочку, вишиту хрестиком, то вона обов’язково захистить від хвороби та нещастя. Щиро віримо, що прищеплюючи дітям любов до національних святинь, виховуємо гідних і свідомих українців.

Іванна ГОРДІЙЧУК,
педагогорганізатор Сокальської ЗШ ІІІІ ст. №5.

 

Новий  навчальний  2010-2011 рік для  гуртківців ракетомодельного  гуртка Сокальської станції юних техніків почався з обласних змагань з ракетомодельного  спорту серед учнівської молоді, які відбулися наприкінці вересня в м. Золочеві.

Ключ на старт! Три, два, один. Пуск!  Ця  команда знайома кожному юному ракетомоделісту.

В ці секунди хвилювання і напруження юного конструктора досягають  апогею. Оживає  модель  і за лічені  долі  секунди  піднімається  високо  в  небо.

Модель  стартувала  вдало. На  перший погляд все  просто, але  це  результат  напруженої і  тривалої праці  в  гуртку, яка поєднує  зусилля рук і розуму, дарує  радість  інтелектуальної  творчості, допо•магає гуртківцю втілити свої фантазії в життя.
На знімку: модель до старту готує Богдан Кравчук.

Напружена боротьба  розгорнулася  в  змаганні з  усіх  класів. В  класі  моделей  S3А  та  S6А  Богдан Кравчук, який  має  великий досвід виступу в  подібних змаганнях, був  другим, а  Василь  Левків зайняв  третє  місце  в  класі  ракетопланів S4А, одному  з  найцікавіших в ракетному  моделізмі. Свою першу  нагороду завоював Артур Закоян, який  був третім  в класі моделейкопій S7. В напруженій і цікавій  боротьбі гуртківці Сокальської СЮТ  вибороли третє загальнокомандне  місце.

Вдалі  польоти  додали  вихованцям  впевненості в своїх силах, творчої  наснаги  і  бажання підкорювати нові  вершини  творчості.                    

9 жовтня команда Сокальської гімназії взяла участь у І етапі Всеукраїнського турніру юних математиків, який відбувся у м. Львові. У складі команди такі учні: Томчук Олена, Дубик Христина, Крицька Валентина, Здерка Олена та Прощук Ігор. Керівник команди  вчитель математики Сокальської гімназії імені Олега Романіва Оксана Василівна Галета.

Турнір відбувся у головному корпусі ЛНУ ім. І. Франка. У ньому взяли участь 10 команд із Львівської області. Учасники турніру мали можливість спробувати себе в ролі опонента, доповідача, рецензента.

Здолавши суперників у першому та другому турах, ми пройшли у фінал, де нашими суперниками була команди Сихівського району  м. Львова, Радехівського та Жидачівського районів. У напруженій математичній боротьбі ми перемогли  й у фіналі (радості не було меж!). У подарунок отримали книги та грамоту. І всетаки найбільшою нагородою були радість від перемоги і набутий досвід. Братимемо участь у ІІ етапі Всеукраїнського  турніру юних математиків, який відбудеться у м. Миколаєві. Сподіваємося, що успіх і там не залишить нас. А ще вдячні нашому вчителеві математики О. В. Галеті і за знання,  і за те, що повірила в наші сили.

Команда Сокальської гімназії уже втретє серед призерів обласного етапу турніру юних математиків. Попередні рази вони займали третє місце.

На знімку: Галета О., вчитель математики Сокальської гімназії, Юрченко Ю., викладач математики ЛНУ, Здерка Олена, Прощук Ігор  учасники турніру, Притула Ярослав, викладач ЛНУ, Томчук Олена, Крицька Валентина, Дубик Христина  учасники турніру.     

Олена ТОМЧУК, учениця 6 (10)А класу
Сокальської гімназії імені Олега Романіва.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У Великих-Мостах учні Сокаля взяли участь у військово-патріотичній грі “Сокіл”

Відпочити ніколи – бо у нас ...