Home / Про освіту / Відбувся незалежний замір знань студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації Мінагрополітики України

Відбувся незалежний замір знань студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації Мінагрополітики України

Ось уже кілька років поспіль профільним міністерством проводиться незалежний замір знань студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації Мінагрополітики України. Здійснювався він шляхом дистанційного тестування. Відповідні тестові запитання із 16-ти напрямів навчання розміщувались на сайті науково-методичного центру інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності ВНЗ «Агроосвіта». Студенти Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького брали участь у тестуванні з 7 напрямів.

У порівнянні з  2011/2012 навчальним роком цьогоріч середній бал рівня знань у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій зріс з 4,01 до 4,43. Ці показники свідчать про високий рівень підготовки студентів, їх професійну компетентність та знання.

З напрямку підготовки «Харчові технології та інженерія» Львівський НУВМБ у конкуренції з 7 іншими профільними аграрними ВНЗ посів перше місце із показником 4,44. Оцінюючи рівень знань з напрямку «Водні біоресурси та аквакультура» Львівський НУВМБ з показником 4,40 отримав друге місце після Білоцерківського НАУ. Також друге місце посіли студенти за знання з маркетингу – показник 4,65 (оцінювалось 6 ВНЗ). За рівнем знань ветеринарної медицини наші студенти треті в Україні з показником 4, 46 (оцінювалось 10 ВНЗ). Середній бал з напрямку «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» становить 4,53 (6 місце з 12 ВНЗ), з напрямку «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» 4,39 (4 місце з 14 ВНЗ), з напрямку «Менеджмент» 4,13 (8 місце з 18 ВНЗ).

З повними результатами незалежного дистанційного тестування можна ознайомитись на сайті www.smcae.kiev.ua/news/test/rez_test.ppshttp://www.smcae.kiev.ua/.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Сокалі пройшли урочистості з нагоди Дня вчителя

День вчителя – одне із найяскравіших ...