Home / Про освіту / Учні, які після 9 класу уникали ЗНО повинні його скласти
ЗНО 2018 - нововведення

Учні, які після 9 класу уникали ЗНО повинні його скласти

Цього року вперше у формі тестів державну підсумкову атестацію з української мови писатимуть випускники коледжів і професійно-технічних училищ. Про це повідомило 18 жовтня керівництво Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Там кажуть: такий іспит влаштували для того, щоби порівняти рівень викладання української мови у школах, профтехзакладах і коледжах. В майбутньому це допоможе визначити єдині критерії, за якими будуть оцінювати усіх випускників.

«Ми очікуємо на дев’ять тисяч учасників зовнішнього незалежного оцінювання більше, адже його будуть складати і ті, хто навчається в коледжах та ПТУ. Отже, ті, хто після 9 класу уникали ЗНО, тепер повинні його скласти», ‒ зазначила директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

Серед нововведень ЗНО-2018 ‒ аудіювання для тих, хто обере іноземну мову. Натомість російську у переліку предметів на вибір скасують.

«Англійська, німецька, французька та іспанська мови будуть із завданнями на слух. Відтак сертифікати з цього ЗНО вважатимуться дійсними лише рік. Щодо того, чому не будуть складати російську: на цей предмет у нас реєструється по 6-8 дітей. І ми повинні створювати для цих учнів окремий пункт тестування», ‒ пояснила Лариса Середяк.

Реєстрація на ЗНО-2018 розпочнеться 6 лютого, тривати вона буде до 19 березня. Кожен його учасник матиме можливість скласти тест не більше ніж із чотирьох предметів.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Учні Сокальської школи передали проекту “Безпілотник” 2 тисячі гривень

Завдяки співпраці ініціативної групи проекту “Безпілотник” ...