Home / Про освіту / Триває реєстраці для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2011 року

Триває реєстраці для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2011 року

З 1 січня по 28 лютого 2011 року триває реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО) 2011 року. Для успішної реєстрації потрібно вибрати предмети, з яких учасник бажає скласти тести. У 2011 році ЗНО проводитиметься із дванадцяти предметів: українська мова та література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, російська мова, одна з іноземних мов (за вибором): англійська, німецька, французька, іспанська, Загальна кількість вибраних предметів для складання тестів не може перевищувати п`яти.

Для реєстрації необхідно підготувати документи та матеріали: копію паспорта чи свідоцтва про народження (для осіб, які народилися після 1 вересня 1994 року та ще не отримали паспорт), копію документа про повну загальну середню освіту. Якщо такого документа поки що немає, але особа здобуває повну загальну середню освіту в 2011 році, необхідно також довідку з навчального закладу за формою, розробленою Українським центром оцінювання якості освіти. Також потрібні дві фотокартки розміром 3х4 см; висновок закладу охорони здоров`я про необхідність створення особливих (специфічних) умов проходження ЗНО; переклади документів державною мовою, завірені нотаріально (надають особи, які подають документи іноземною мовою). На копіях документів, які надаєте для реєстрації, власноруч напишіть «Із оригіналом згідна» та поставте свій підпис.

Для оформлення заяви-реєстраційної картки скористайтесь Програмою створення заяви-реєстраційної картки особи, яка бажає пройти ЗНО у 2011 році, розміщеної на офіційному вебсайті УЦОЯО з 1 січня 2011 року. Надішліть на адресу відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти реєстраційні документи (не пізніше, ніж 28 лютого 2011 року). Радимо надсилати їх цінним листом з описом вкладення.

Підтвердженням факту реєстрації для участі в ЗНО є Сертифікат, який буде надіслано учасникам з регіонального центру рекомендованим листом.

Якщо протягом трьох тижнів з моменту відправлення реєстраційних документів майбутні учасники не отримали підтвердження про реєстрацію або листа з відмовою в реєстрації, необхідно звернутися до відповідного регіонального центру за телефоном інформаційної підтримки.

Ганна ЗАЖИЦЬКА, відповідальна за проведення ЗНО в Сокальському районі.

About Адміністрація порталу

x

Check Also

16 юних науковців Сокальщини здобули перемогу в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт

У Львівському національному університеті імені Івана ...