Home / Про освіту / У відділі освіти Сокальської РДА відбулось урочисте нагородження переможців конкурсу «Ким я хочу бути? Як я цього досягну?»

У відділі освіти Сокальської РДА відбулось урочисте нагородження переможців конкурсу «Ким я хочу бути? Як я цього досягну?»

Вже понад десять років поспіль благодійний фонд “Майбутнє України. Сокальщина” разом з відділом освіти Сокальської РДА та за підтримки меценатів з Канади, Австралії та Англії, проводять конкурс і цим самим підтримують дітей соціально незахищених верств населення Сокальщини. Метою і завданням конкурсу було підвищення впевненості випускників у своїх можливостях та допомозі у визначенні життєвої позиції старшокласників; стимулювати ранній професійний вибір школярів; допомогти шкільній молоді розвивати власні здібності; виховання патріотизму та жертовності.

З кожним роком його ефективність і досконалість зростає. Цього року конкурс на краще написання твору на тему «Ким я хочу бути? Як я цього досягну?» проходив у два етапи за участю 51 десятикласники з 18 ЗНЗ І-ІІІ ст . 8 учасників отримали високі схвальні відгуки від компетентного журі та відповідно отримали і високі винагороди за свою працю.

Участь у конкурсі спонукала багатьох старшокласників задуматися ким же бути в цьому житті? В своїй країні? Адже вибір професії згодом визначить соціальний статус, затребуваність у житті.

Методист РМК Кулик А.С.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У Жвирківській школі відбулася зустріч з військовими які захищали Україну від московського окупанта

07 грудня в Жвирківській школі проходив ...