Home / Про освіту / В лютому 2011 ркоу відбулася зустріч випускників лучицької школи

В лютому 2011 ркоу відбулася зустріч випускників лучицької школи

Випускники прийшли в свою рідну школу, щоб зустрітися з дитинством і розповісти про свої життєві дороги. Пригадували собі перший клас, перший урок у школі, як у цей день йшли за своєю вчителькою у клас, боязко оглядаючись, чи чекатиме мама, як училися писати перші літери, читати по складах…

Випускники з’їхалися звідусіль: з Хмельницького, Луцька, Бродів, Червонограда, Сокаля і т. д. Згадували шкільні роки, розповідали про себе Марія Войтюк, Марія Грева, Михайло Сачко, Любомир Смуток, Оксана Криштоф, Ганна Шевчук, Світлана Мартинюк, Марія Масинник.

З привітанням на сцену вийшли одинадцятикласники і учні 1 класу. Вітали гостей і вчителівветеранів також Олег Демчук, Андрій Войтюк, Юля Гвоздецька, Соломія Мартинюк, Олег Семенюк, Ніна Придаток, Іванна Мусікевич, духовий оркестр під керівництвом  С. В. Мусікевича. Учні під керівництвом Г. М. Король гарно виконували пісні.

Директор школи Степан Бойко привітав всіх випускників з святом зустрічі, від щирого серця, від усієї душі побажав доброго здоров’я, сімейного благополуччя, міцних родинних зв’язків.

Прибули на зустріч і вчителі, котрі вчили своїх вихованців: Г. С. Олійничук, Г. М. Зарицька, С. В. Іванська.

Оксана ПЕТРИГА,
педагогорганізатор  Лучицького НВК "ЗШ І ІІІ ст.  дитячий садок".

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Учні Поторицької школи приєдналися до флешмобу про підтримку полонених московським окупантом моряків

Сьогодні в рамках патріотичного виховання молоді ...