Home / Про освіту / В Острівському НВК проведено відкритий урок з християнської етики із застосуванням комп’ютерних технологій

В Острівському НВК проведено відкритий урок з християнської етики із застосуванням комп’ютерних технологій

Підготувала і провела цей урок з учнями 9 класу вчитель християнської етики Людмила Тадеївна Лазаревич. Тема уроку – дослідження духовних святинь міста Києва. Учні класу поділились на п"ять груп, кожна отримала завдання дослідити історію створення одного храму.

Людмила Тадеївна розпочала відкритий урок вступним словом про значення Божого храму в житті людини. Після цього кожна група учнів показувала свої дослідження у слайдових презентаціях та коментувала зображене. Таким чином учні розказали про історію заснування Києво-Печерської лаври, Софіївського собору, Київського Золотовер-хого собору, а також Андріївського і Воло-димирського соборів. Учні доклали чимало зусиль під час підготовки до уроку, оскільки підшукали багато цікавої інформації, знайшли і показали велику кількість ілюстрацій та фотографій цих храмів у різні часи.

Дев’ятикласники показали високий рівень володіння комп’ю-терними технологіями, а також свій потенціал та прагнення до духовного збагачення. На цьому уроці були присутні члени шкільного метод-об’єднання вчителів гуманітарного циклу, заступники директора НВК.
Дуже добре, що в НВК проводять заходи на духовні теми, також тішить, що учні активно залучаються до них. Вірю: такі уроки проводитимуть частіше, і вони позитивно впливатимуть на наших учнів – робитимуть їх добрішими, милосерднішими та більш стриманими.

Христина ХАРКО,
учениця 9 класу.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Малевський Дмитро

Спорт і творчість мають силу змінити світ на краще, – Малевський Дмитро

У межах реалізації «Програми підтримки обдарованої ...