Home / Про освіту / Високо оцінили роботу освітян Сокальщини

Високо оцінили роботу освітян Сокальщини

Минулого тижня відбувся семінар начальників відділів освіти Львівської області "Менеджмент інновацій в освітній галузі району". На Сокальщину приїхало тридцять керівників освітянської галузі області на чолі з начальником Головного управління освіти і науки Львівської ОДА Михайлом Брегіном. Спочатку гості відвідали Сілецьку ЗШ IIII ст., де директор Петро Побережник розповів про державногромадську модель управління школою. Побаченим і почутим учасники семінару були вражені.

Продовження семінару відбулось у приміщенні Сокальського відділу освіти Сокальської РДА. Привітали присутніх голова Сокальської РДА Микола Мисак та голова Сокальської районної ради Ігор Дацюк. У семінарі також взяли участь заступник начальника Головного управління освіти та науки Львівської ОДА Богдана Біляк, заступник голови Сокальської РДА Наталія Карташова, депутат Львівської обласної ради, секретар комісії з питань освіти та науки облради Андрій Корнат.

Начальник Головного управління освіти та науки Михайло Брегін високо оцінив здобутки сокальських освітян, а також ґрунтовне та змістовне проведення семінару. Такої ж думки були всі учасники освітянської наради.

Докладнішу розповідь про перебіг семінару читайте у наступних номерах газети.

Оксана ПРОЦЬ. 

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Сокалі вперше відбудеться семінар з керівниками закладів освіти новоутвореного Центру з обслуговування закладів освіти

23 лютого 2018 року о 10:00 годині ...