Home / Про освіту / У Червонограді відкриють три iнклюзивнi групи для навчання дітей з особливими освiтнiми потребами

У Червонограді відкриють три iнклюзивнi групи для навчання дітей з особливими освiтнiми потребами

З метою реалiзацiї права дiтей з особливими освiтнiми потребами на освiту за мiсцем проживання та їх iнтеграцiї в суспiльство, Червоноградська мiська рада прийняла рішення про те, щоб з 1 вересня ц.р. вiдкрити три iнклюзивнi групи на базi дiючих груп закладiв дошкiльної освiти. Про це повідомляє прес-служба Червоноградської міської ради.

Інклюзивні групи будуть відкриті: ЗДО ясла-садок комбiнованого типу № 1 – одну iнклюзивну групу; ЗДО ясла-садок комбінованоготипу № 18 – двi iнклюзивнi групи. А також додатково одну iнклюзивну групу в закладi дошкiльної освiти №19 комбiнованого типу.

Тим часом, директори закладiв загальної середньої освiти на пiдставi заяви батькiв або законних представникiв дитини з особливими освiтнiми потребами, висновку психолого-медико-педагогiчної консультацiї або iнклюзивно-ресурсного центру та за пiдтримки вiддiлу освiти мають органiзовувати класи з iнклюзивним навчанням, створювати необхiдну матерiально-технiчну та навчально-методичну базу, здiйснювати добiр вiдповiдних педагогiчних кадрiв.

 “Зважаючи на це рiшення, директори вiдповiдних закладiв дошкiльної освiти та закладiв загальної середньої освiти мають до 1 вересня привести штатнi розписи у вiдповiднiсть до нормативiв, затверджених Мiнiстерством освiти i науки”, – зазначається зокрема у повідомленні.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Учні Сокальської школи передали проекту “Безпілотник” 2 тисячі гривень

Завдяки співпраці ініціативної групи проекту “Безпілотник” ...