Home / Святкові події / Молодіжний вертеп звеселяв і дорослих і дітей

Молодіжний вертеп звеселяв і дорослих і дітей

Жителі сіл Корчів та Стаївка свято бережуть українські традиції та звичаї, які передають молоді. Адже яке ж Різдво та різдвяні свята без них?

Відтак з року в рік сільські хлопці ходять по селі із різдвяним вертепом. Веселять людей колядками та чудовим дійством, яке майстерно виконують в оселях господарів чи на подвір’ї. І вмить перед ними учасники вертепу ставлять виставу. Дійові особи – пастушки, які першими прийшли привітати Ісуса Христа, цар Ірод, який наказав вбити всіх новонароджених дітей. Тут же його воїни, які потім просять в Бога милосердя за скоєне. Поруч – три царі із Далекого Сходу, які витають дитятко Боже і обдаровують його дарами. Є козаки, що славлять Христа. Добру новину і віру у справедливість приносять Ангели. Веселять дітей та дорослих своїми приповідками жид, сура, та нечисті – чорт та смерть. Вертеп колядує, веселить родини, і над селом лунає коляда… За це їм люди щиро дякують і дають пожертви на церкву.

Цей різдвяний вертеп місцеві жителі могли побачити і в Народному домі села Корчів та у церквах сіл Стаївка та Корчів. Підготувати дійство хлопцям допомогли завідувачі Корчівським та Стаївським народними домами Василь Сідельник та Марія Сич.

Оксана ГУЛИЧ, секретар Корчівської сільської ради.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Відбулася зустріч випускників Сокальського педагогічного училища

У неділю, 10 червня 2018 року, ...