Home / Звернення до влади / Шахтарі страйкують!

Шахтарі страйкують!

Шахтарям ДП "Львіввугілля" ще з грудня минулого року не виплачують заробітну плату. Це спонукало вугільників відстоювати свої права. 2 березня вони вийшли на безстроковий страйк у Києві та Червонограді. Акцію протесту розпочали й гірники ВП "Шахта "Степова", що у с. Глухів, які після пікету на шахті, колоною пішли на Вічеву площу м. Червоноград, де відбувся мітинг. Тут до них приєдналися гірники з "Лісової", "Відродження", "Межирічанської", "Червоноградської" і "Великомостівської"  це понад три сотні людей. 

Після обіду вугільники перекрили дорогу біля залізничного переїзду, що неподалік заправки "ОККО", що при в'їзді в м. Червоноград, та зупинили рух транспорту. В такий спосіб вони вирішили привернути до себе увагу влади. З пікетувальниками зустрілися технічний директор, перший заступник генерального директора ДП "Львіввугілля" Олег Акімов, Червоноградський міський голова Ігор Чудійович, голова Сокальської РДА Олег Кожушко, які запевнили, що підтримують вимоги шахтарів. 

Вранці, 3 березня, о 8 годині, на площі біля міської ради відбулося віче. Шахтарі вирішили, що акція протесту триватиме, поки їм не виплатять заборговану зарплату та не буде прийнята державна підтримка вугільної галузі. Копальні Сокальщини працюватимуть у режимі життє-підтримки.

Любов ПУЗИЧ.

Фото автора.  

 

   

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Звернення Сокальської районної ради щодо необґрунтованого підвищення тарифів на газ

Президенту України п. П. ПОРОШЕНКУ Голові ...