АТО

8 серпня 2020 року виповнилася 5-та річниця загибелі командира мотопіхотного батальойну, Героя Сокальщини Романа Галаса

8 серпня 2020 року виповнилася 5-та річниця, як перестало битися серце Героя Сокальщини, Романа Галаса. Командир взводу 16 окремого мотопіхотного батальойну загинув на Донеччині, при виконанні бойового обов’язку

Нагадаємо: Роман Галас – історія зрадженого Героя . Немає нічого тихішого від сльози, але й нема нічого лункішого від неї, коли вона падає і падає, а вночі жахіттями спогадів терзає душу. Бо таке не забувається… 11 серпня 2015 року ще один “двохсотий” вантаж прибув у Сокаль, і місто вже вкотре оповила пелена жалоби.

Голова Сокальської районної ради Микола Пасько та військовослужбовці Сокальського районного військового комісаріату відвідали могилу українського Героя, де поклали квіти та хвилиною мовчання, вшанували пам’ять нашого земляка.

Нагадаємо: 7 серпня 2014 року старший лейтенант Валентин Прихід з Забужжя загинув у бою за Савур-Могилу. Пам’ятаємо

Додамо, що  Роман Галас загинув поблизу Артемівська, що на Донеччині при виконанні бойового обов’язку. Він був мобілізований у лютому 2015 року під час четвертої хвилі. Служив командиром взводу 16 окремого мотопіхотного батальйону. Був командиром взводу 16 окремого мотопіхотного батальйону та мав звання старшого лейтенанта. І хоча він давно проживав на Рівненщині, у Сокалі залишилися його батьки. Тут його і відправляли в останню дорогу на вічний спочинок.

Нагадаємо: 7-8 серпня Українська армія взяла Савур-Могилу. Але зробила це дорогою ціною  життям багатьох вояків АТО. Віддав життя за Україну і житель села Забужжя Валентин Прихід. Уже сорок днів його немає з нами. І у це важко повірити…

Роман Галас був нагороджений відзнакою «За оборону рідної держави» (посмертно), а також Хрестом Української автокефальної православної церкви «За заслуги» І ступеня у квітні 2017 року – посмертно.

Нагадаємо: Роман-Андрій Галас – віддав життя за нас, за Україну

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.