АТО

Сьогодні Сокальщина прощалася з воїном Юрієм Каплетою

25 лютого Сокальщина попрощалася з Героєм України Юрієм Каплетою.

Чин поховання воїна Юрія очолив митроофорний протоієрей Ярослав Кащук з духовенством міста. Про це повідомив Володимир Жарський.

У своєму прощальному слові Отець Ярослав звернувся до мами Героя, Ірини, висловив слова подяки за виховання сина справжнього патріота України, який 8 років боровся за Незалежність і Свободу України.
Його подвиг за Незалежність України буде жити вічно у пам’яті мешканців міста Сокаля.

прощання з Юрієм Каплетою
прощання з Юрієм Каплетою
прощання з Юрієм Каплетою
прощання з Юрієм Каплетою

Від Церкви святих апостолів Петра і Павла похоронна процесія рушила до місцевого цвинтаря, де на Алеї Героїв було завершено поховання.

Ще один воїн Світла поповнив ряди Небесного воїнства, щоб там випросити у Бога перемоги . Вічна і світла пам’ять воїну Юрію. Слава Україні, – наголосив Володимир Жарський

 

Нагадаємо

Тіло захисника з Сокаля Юрія Каплети вдалося ідентифікувати по ДНК: воїн зник безвісти поблизу міста Рубіжне

Юрій Каплета був Захисником, громадським діячем, волонтером, патріотом України. Народився 3 грудня 1986 року в місті Сокаль. Навчався в Сокальській загальноосвітній школі № 5. З перших днів Революції Гідності він виборював європейське майбутнє на Майдані Незалежності у Києві.  Брав участь у створенні 10-ї сотні Самооборони Майдану. Обіймав посаду десятника, відповідав за охорону 1-го та 2-го поверхів Будинку профспілок. Приймав активну участь у подіях, які відбувались на Майдані.

Голос Сокальщини на GoogleNews