АТО

Завтра Сокальщина зустрічатиме тіло загиблого Героя Юрія Каплети

Завтра, 24 лютого 2024 року, у другу річницю повномасштабного вторгнення росії на українські землі, громада Сокальщини зустрічатиме тіло загиблого Героя Юрія КАПЛЕТИ.

Про це повідомили у Сокальській міській раді

24-25 лютого – оголошено Днем жалоби в Сокальській громаді за загиблим Каплетою Юрієм

Просимо громаду відкласти усі щоденні справи і о 15.00год. “живим коридором” біля храму св.ап.Петра і Павла гідно зустріти Героя – з прапорами, квітами, лампадками. Відразу після прибуття траурного кортежу відбудеться парастас у кімнаті смутку.

Похорон Героя Юрія Каплети розпочнеться у неділю, 25 лютого, о 14.00год.у церкві св.ап.Петра і Павла. Свій вічний спочинок Юрій знайде на Алеї Слави на міському цвинтарі.

24-25 лютого 2024 року оголошено Днями жалоби у Сокальській територіальній громаді.

Тіло захисника з Сокаля Юрія Каплети вдалося ідентифікувати по ДНК: воїн зник безвісти поблизу міста Рубіжне

Юрій Каплета був Захисником, громадським діячем, волонтером, патріотом України. Народився 3 грудня 1986 року в місті Сокаль. Навчався в Сокальській загальноосвітній школі № 5. З перших днів Революції Гідності він виборював європейське майбутнє на Майдані Незалежності у Києві. Брав участь у створенні 10-ї сотні Самооборони Майдану. Обіймав посаду десятника, відповідав за охорону 1-го та 2-го поверхів Будинку профспілок. Приймав активну участь у подіях, які відбувались на Майдані.

Вічна пам’ять Герою!

Голос Сокальщини на GoogleNews