Головна / Цікаво знати / Ще кухлик? 5 випадків, коли пиво дуже корисне для здоров’я

Ще кухлик? 5 випадків, коли пиво дуже корисне для здоров’я

Зміцнює кістки, захищає нирки і навіть знижує ризик діабету, головне — не перевищувати рекомендовану дозу!

 

Пиво підвищує апетит, прискорює вироблення «жіночих» гормонів і сприяє набору зайвої ваги — і це причини, за якими не варто зловживати пінним напоєм. Однак якщо знати деталі і випивати одну-дві кухлики в тиждень, то пиво піде тільки на користь нашому здоров’ю. І наука з нами абсолютно згодна. Розповідаємо, як саме пиво може поліпшити наше здоров’я.

Захищає від ревматоїдного артриту

Три-чотири порції на тиждень знижують ризик ревматоїдного артриту на третину — такі результати дослідження, опублікованого в журналі «Артрит і ревматологія», в якому взяли участь 1,9 мільйона добровольців. Найімовірніше, справа в протизапальних властивостях алкоголю, вважають автори дослідження.

Захищає здоров’я зубів і ясен

Пиво — свого роду антимікробний ополіскувач, який знищує небезпечні бактерії в порожнині рота. Тім самим пиво допомагає прибрати небезпечний зубний наліт, який шкідливий не тільки для зубів і ясен, але і для нашого серця.

Покращує зір

Дослідження за участю 3654 людини, результати якого були опубліковані в Американському журналі офтальмології, показало: ті добровольці, які регулярно пили пиво, в результаті на 50% рідше стикалися з катарактою. Автори дослідження вважають, що причиною тому — антиоксиданти, яких багато в пиві.

Знижує ризик утворення каменів у нирках

Якщо ви випиваєте одну порцію пива в день, ваш ризик зіткнутися з каменями в нирках знижується на 41% – до такого висновку прийшли автори дослідження, опублікованого в Клінічному журнал досліджень Американського товариства нефрологів. Вчені вважають, що це може бути повязано з сечогінними властивостями пива.

Знижує ризик діабету іншого типу

З одного боку, вживання пива допомагає набору зайвої ваги, що в свою чергу збільшує ризик розвитку діабету. Але з іншого боку протизапальні властивості цього напою служать природними захистом від хвороби, що і підтвердив метааналіз 15 досліджень. Якщо ви випиваєте 2-4 порції пива на тиждень, ваш особистий ризик знижується на 30%.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

five × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!